Dariusz Wresiło

DYREKTOR & TRENER INSTYTUTU

Trener mentalny łączący w swojej nietypowej pracy aspekt fizyczny, mentalny i duchowy. Kiedyś absolutny pasjonat rozwoju osobistego oraz metod zwiększania efektywności fizyczną i psychiczną  człowieka. Autor zestawu nagrań do autohipnozy.

Praktyk i zwolennik łączenia różnych szkół i technik terapeutycznych, filozofii i współczesnej  nauki w celu zwiększania skuteczności działania. W swojej kilkuletniej praktyce terapeutycznej, zyskał doświadczenie pracy z podświadomością. 

Swoją ścieżkę rozwoju i treningu mentalnego rozpoczął od całkowitego zanurzenia się poznania technik NLP i różnych nurtów hipnozy. Dalej poprzez ustawienia systemowe, Księgi Akaszy, filozofię huny i totalną biologię zyskiwał kolejne doświadczenia i znacznie  poszerzył swój światopogląd.

Kilka lat prowadził praktykę hipnoterapeutyczną oraz szkolenia z tego zakresu. Następnie studiując prace dr David Hawkins’a, Siergieja Łazariewa zagłębił się w tematyce duchowości.  

Analizując i kondensując lata doświadczeń swoich oraz pracy z klientami, po zapoznaniu się z tak wieloma różnymi szkołami pracy z podświadomością, mentalizmem i duchowością wypracował swoją metody pracy. Jest ona równie skuteczna w aspekcie terapeutycznym jak i biznesowym czy sportowym.

Obecnie czerpiąc z doświadczenia największy ekspertów, nadal się uczy i poznaje najskuteczniejsze narzędzia mentalne do pracy z ciałem, umysłem i duchem. Odkąd wszedł na ścieżkę  rozwoju i poczuł smak przemiany, wciąż kroczy tą magiczną drogą dzieląc się tym z innymi i poszerzając swoje horyzonty.

Przetestuj darmowe nagrania do medytacji i autohipnozy

Opinie

Do hipnozy podeszłam z dużą ciekawością. Po raz pierwszy trafiłam do Darka z polecenia moich przyjaciół. Już po pierwszym spotkaniu wiedziałam że hipnoza w wykonaniu Darka jest potężnym narzędziem i tylko mając zaufanie do hipnotyzera można wejść bardzo głęboko i rozwiązać najtrudniejsze problemy.
Rozwój jakiego z nim doświadczam jest niesamowity. Wypracowane rozwiązania poprawiły moje zarobki, doprowadziły do awansu oraz zmieniły relacje partnerskie. Nie boję się nazwać go przyjacielem i ekspertem. Takim go i poznałam takim zapamiętam. Dziękuję Darek.

Natalia Gałuszka

manager, sportowiec

Zawsze bałam się wystąpień publicznych, a już najbardziej – kiedy ktoś z publiczności zadał mi jakieś pytanie. Choć znałam na nie odpowiedź, to i tak nieopanowany strach paraliżował mnie w takich momentach. Przyczyna tkwiła w przeszłości i zdarzeniu, które głęboko zapisało się w mojej podświadomości. 

Agnieszka Knyt

redaktor

“Spotkania z Darkiem uczą, jak wykorzystywać potencjał, który drzemie w każdym z nas. Często nie wiemy, że w ogóle go posiadamy, a tym bardziej, że możemy go wykorzystać i dzięki temu zmieniać swoje życie na lepsze, pozbywać się wszelkiego rodzaju barier – od strachu przed pająkami po największe ograniczenia – przy okazji świetnie się bawiąc. Sama zaczynam odczuwać pozytywne zmiany, które mają realny wpływ na moje strzeganie świata, samopoczucie, energię i zdrowie. Jestem wdzięczna losowi, że miałam możliwość wzięcia udziału w zajęciach Darka, bo teraz czuję, że potrafię „latać”.

Ewa Targ

Spotkania z Darkiem otworzyły mi oczy na świat. Coś niesamowitego i wspaniałego! Miałam wrażenie, jakbym odnalazła coś, czego szukałam, co gdzieś tam we mnie siedziało, a nie umiałam tego nazwać czy skonkretyzować. Człowiek niby wie, że jego umysł ma niesamowite zdolności, ale brakuje ludzi którzy nauczyliby nas jak je poznawać i wykorzystywać. Miałam to szczęście, że trafiłam na szkolenia Darka. Szczęście, że dowiedziałam się tyle niesamowitych rzeczy i chcę wiedzieć więcej. Nagle mam poczucie, że wszystkie ograniczenia są wymysłem mojego umysłu i mogę sobie z nimi poradzić. Od 2 miesięcy chodzę naładowana pozytywną energią. Przypadki są najlepsze i to, że trafiłam na szkolenie z hipnozy to był najlepszy przypadek tego roku.”

Agata Jaromek

“Brakuje mi słów, by wyrazić radość spotkań z Darkiem, które pozwoliły mi dotrzeć w głąb siebie, zrozumieć mechanizm moich działań, funkcjonowanie w związkach. Darek jest osobą niezwykle ciepłą, szczerą, zaangażowaną w to, co robi, posiadającą dużą wiedzę, którą dzieli się z ogromnym ntuzjazmem. Pracując z Darkiem, doświadczyłam czegoś wyjątkowego. Dzięki jego znajomości zaawansowanych technik wprowadzania w hipnotyczny trans udało mi się komunikować z podświadomym umysłem, czego następstwem było poprawienie relacji oraz, co ciekawe, rzucenie palenia.”

Magdalena Świątek

manager

Formularz kontaktowy