Dariusz Wresiło

DYREKTOR & TRENER INSTYTUTU

Certyfikowany Hipnoterapeuta Master NLP i Trener Mentalny sportowców.  Absolutny pasjonat rozwoju osobistego oraz metod zwiększania efektywności fizyczną i psychiczną  człowieka. Autor wielu artykułów oraz zestawu dedykowanych nagrań do autohipnozy.
Praktyk i zwolennik łączenia różnych szkół i technik terapeutycznych, filozofii i współczesnej  nauki w celu zwiększania skuteczności działania. W swojej kilkuletniej praktyce terapeutycznej, zyskał doświadczenie pracy z podświadomością, które obecnie przekazuje szkoląc sportowców, trenerów, coachów i terapeutów. Występuje gościnnie na uczelniach oraz pracuje indywidualnie z klientami. Jego specjalizacja to sport, skuteczna komunikacja oraz zarządzanie zasobami ludzkimi.
Uważa, że proces edukacji nigdy się nie kończy, dlatego czerpiąc z doświadczenia największy ekspertów, nadal się uczy i poznaje najskuteczniejsze narzędzia do pracy z umysłem. Odkąd wszedł na ścieżkę  rozwoju i poczuł smak przemiany, wciąż kroczy tą magiczną drogą wspierjąc innych i poszerzając swoje horyzonty. 

dariuszwresilo.pl