Dagmara Konopacka

Założyciel i Główny Trener Instytutu

Dagmara Konopacka

Dagmara Konopacka jest Certyfikowanym Hipnoterapetą, członkiem The International Association of Professional Conversational Hypnotists oraz British Associaton of Hypnotherapy.

Przez wiele lat prowadziła praktykę hipnoterapeutyczną w duchu hipnozy mentalnej, wykorzystując dziedzictwo największych hipnoterapeutów wszechczasów. Z czasem jednak zrozumiała, że to klasyczne podejście do hipnoterapii nie jest w stanie zaspokoić potrzeb klientów, których problemy wymagają perspektywy wykraczającej poza ramy umysłu. Zaczęła szukać metody, która da możliwość szerszego spojrzenia na człowieka, biorąc pod uwagę całość jego systemu energetycznego: ciało, umysł oraz duszę. 

Tak powstała jej autorska metoda hipnoterapii, która jest czymś więcej niż pracą z podświadomością. To komunikacja z najbardziej świadomą częścią człowieka – jego Wyższym Ja, które jest najdoskonalszym przewodnikiem oraz wewnętrznym uzdrowicielem każdego z nas. Oddanie przebiegu sesji w ręce tej najwyższej energii daje nieograniczone możliwości, wiedzę i postrzeganie.

W rezultacie wszystko co oferuje nurt tradycyjny zostało dzięki tej metodzie pogłębione oraz wzbogacone o duchowy poziom istnienia.

To transpersonalne podejście do hipnoterapii, wykraczające poza granice ciała i umysłu jest nauczane przez Dagmarę w trakcie cyklu szkoleń: Praktyk oraz Master Hipnozy i Hipnoterapii. Uczestnicy warsztatów rozpoczynają swoją podróż od poznania tajemnic osobowości, aby zyskać gotowość do wzniesienia się na duchowy poziom istnienia.

Oprócz hipnozy ogromną pasją Dagmary jest wspinaczka skałkowa, która pozwala jej na zbalansowanie poziomów mentalnego i duchowego, w których porusza się jako hipnoterapeuta oraz nauczyciel hipnozy i hipnoterapii.  Istotą pełnego, harmonijnego i szczęśliwego życia jest według niej równowaga pomiędzy ciałem, umysłem oraz duszą. Wszystko to pozwala jej skutecznie przeprowadzać terapię i kierować swoich klientów oraz uczestników szkoleń na ścieżkę uzdrowienia i obfitości w każdym obszarze życia.