Dagmara Konopacka

ZAŁOŻYCIEL & GŁÓWNY TRENER INSTYTUTU

Dagmara Konopacka jest Certyfikowanym Hipnoterapetą, Masterem NLP, Coachem, Trenerem, członkiem The International Association of Professional Conversational Hypnotists oraz British Associaton of Hypnotherapy. Spełnia się jako hipnoterapeuta, prowadząc intensywną praktykę terapeutyczną w Polsce. Posiada certyfikaty w zaawansowanej hipnoterapii, obejmujące takie dziedziny, jak: Hipnoterapia Konwersacyjna, Hipnotyczna Opaska na Żołądek, Hipnotyczne Rodzenie, Autohipnoza, Hipnoza Sportowa, Hipnotyczna Kontrola Bólu, Uzdrawianie Wewnętrznego Dziecka. Specjalizuje się w terapii depresji, zaburzeń odżywiania, fobii i stanów lękowych, niskiego poczucia własnej wartości oraz problemów w relacjach.

Dagmara pasjonuje się zagadkami i możliwościami ludzkiego umysłu od bardzo młodego wieku, a jej siłą napędową jest głębokie pragnienie niesienia pomocy drugiemu człowiekowi. Jest wszechstronnym terapeutą, który stosuje różnorodne techniki hipnotyczne, obejmujące podejścia takich mistrzów hipnozy jak Dave Elman, Milton Ericson czy Richard Bandler.

Podchodząc do każdego przypadku bardzo indywidualnie oraz dobierając najbardziej efektywne i skuteczne techniki terapeutyczne, pomaga klientom pokonać ich własne ograniczenia, dostrzega ich siłę, potencjał i nieograniczone pokłady zasobów, do jakich mają dostęp. Pracuje metodami terapii krótkoterminowych zorientowanych na osiągnięcie wyniku, dlatego jest w stanie rozwiązać problem szybko i efektywnie. Przykłada dużą wagę do nawiązywania dobrej relacji z klientem, opartej na szczerości, otwartości i życzliwości, co pomaga jej w opanowywaniu każdej sytuacji, a jej klientom gwarantuje osiągnięcie możliwie najlepszych rezultatów.

Oprócz hipnozy ogromną pasją Dagmary jest kontakt z naturą oraz wspinaczka skałkowa. Jako instruktor sportu i osoba od ponad 20 lat bardzo aktywna fizycznie, wyznaje zasadę, że istotą pełnego, harmonijnego i szczęśliwego życia jest równowaga pomiędzy ciałem i umysłem, pomiędzy świadomością i podświadomością. Kolejną pasją Dagmary jest improwizacja aktorska, która podobnie jak wspinaczka wymaga zaufania podświadomości, umiejętności podejmowania ryzyka i szybkich decyzji, a także pomaga w wywieraniu emocjonalnego wpływu na klienta oraz w lepszym zrozumieniu jego zachowań i odbioru rzeczywistości. Wszystko to pozwala jej skutecznie przeprowadzać każdy program terapeutyczny i kierować swoich klientów na drogę uzdrowienia i sukcesu.

www.dagmarakonopacka.pl