KOMUNIKACJA Z INTUICJĄ

rozpoznaj głos swego

Wewnętrznego Mistrza

Najbliższy termin: 14-15 marca 2020 – Warszawa

 

 

Komunikacja z Intuicją - Wprowadzenie

Intuicja rozumiana i definiowana jest na wiele sposobów. Niektórzy uważają, że to informacje płynące z podświadomości, której wiedza i perspektywa jest znacznie szersza niż umysłu świadomego. Inni twierdzą, że to wskazówki otrzymywane z poziomu duchowego, którego mądrość i zasoby są nieograniczone, niemożliwe do naszkicowania w naszej wąskiej wyobraźni.

Są osoby, które intuicję nazywają po prostu przeczuciem i wewnętrzną wiedzą na temat tego, co należy w danej sytuacji zrobić i nie zastanawiają się, co jest źródłem tych przekazów.

Intuicja to naturalna umiejętność, którą posiadamy wszyscy – jest jak oddychanie, mówienie czy chodzenie. To wrodzony kompas, który pomaga nam żeglować ku naszym największym marzeniom, podejmować właściwe decyzje, chroniąc przed niebezpieczeństwami i zagubieniem właściwej drogi. To nasz wewnętrzny głos mówiący językiem miłości. Połączenie z tą kochającą energią sprawia, że czujemy się zrelaksowani i bezpieczni wiedząc, że wszystko co nam się przydarza ma swój cel.

Dawniej intuicję uznawano ją za mit, ale w dzisiejszych czasach na jej istnienie jest coraz więcej naukowych dowodów i staje się ona pożądaną umiejętnością w różnych dziedzinach życia. W wielkich korporacjach najcenniejszym pracownikiem jest ten, który potrafi podejmować decyzje nie tylko w oparciu o analizy, liczby i aktualną wiedzę, ale ma także umiejętność trafnego wyciągnięcia wniosków bez posiadania wszystkich niezbędnych informacji.

Takie możliwości daje właśnie intuicja, która jest niezbędnym elementem naszego życia, jeżeli chcemy, aby było ono spełnione, piękne i harmonijne. Decyzje intuicyjne nie muszą być sprzeciwem dla rozumu, ale jego uzupełnieniem, kiedy ten w oparciu o swoje możliwości nie jest w stanie iść do przodu. Korzystając z mocy intuicji, która myśli całościowo i obejmuje wszystko równocześnie, poszerzamy swoje widzenie i zakres oceny sytuacji.

Intuicję jednak tak jak inne zdolności należy rozbudzać, rozwijać, szkolić i pielęgnować. Podczas dorastania nie jesteśmy uczeni komunikacji z tą wewnętrzną mądrością a zamiast tego uczymy się dokonywania wyborów w oparciu o fakty, logikę i racjonalność.  Zapominamy o swoich wrodzonych zdolnościach i o tym, że wszelkie odpowiedzi są w nas dostępne. W ten sposób odłączamy się od naszej intuicji i tracimy nawet 50% tego połączenia, co oznacza, że nawet przez połowę czasu nasza świadomość nie ma możliwości odbierać informacji płynących z tego źródła. Są przypadki w których to połączenie jest całkowicie zerwane. Tacy ludzie zwykle czują brak jakiegokolwiek prowadzenia i celu w życiu.

Osoby które korzystają z intuicyjnych zasobów możemy natomiast poznać po tym, że potrafią tworzyć rzeczy niezwykłe, wykraczające poza utarte schematy, obowiązujące reguły i logikę. Ci, którzy jej ufają przyczyniają się do postępu cywilizacyjnego świata, są sprawcami przełomów i niesamowitych odkryć.

Komunikacja z Intuicją - Szczegóły

CEL SZKOLENIA

Szkolenie ma na celu przekazanie praktycznych narzędzi, pozwalających zarządzać bardziej świadomie intuicyjnym potencjałem i dotrzeć do tego bezcennego zasobu w sposób szybki i celny.

Komunikacji z intuicją można się nauczyć i korzystać z niej na życzenie. Począwszy od pracy z wahadłem przejdziemy do bardziej zaawansowanych metod uzyskiwania informacji, aby w pełni skorzystać z potencjału, który drzemie w każdym z nas.

PROGRAM SZKOLENIA

 • Ciała subtelne człowieka – z czego składa się nasz system energetyczny?
 • Wyższe ja i jego rola w naszym życiu.
 • Co to jest Intuicja?
 • Rozszerzony model umysłu (poświadomość-świadomość-nadświadomość)
 • Uziemianie – jego znaczenie i sposoby na utrzymanie.
 • Rola podświadomości w komunikacji z intuicją.
 • Stworzenie świętego miejsca – osobistej przestrzeni do pracy z intuicją.
 • Stworzenie właściwej intencji do pracy intuicyjnej.
 • “Logowanie i wylogowywanie się” z kanału intuicji.
 • Komunikacja z intuicją za pomocą wahadełka (programowanie wahadła, przygotowanie do pracy z wahadłem, sztuka zadawania pytań, praca dla siebie oraz dla innych).
 • Szukanie podświadomej przyczyny problemu przy pomocy wahadła.
 • Odbieranie informacji intuicyjnych przy pomocy wewnętrznych zmysłów (odnalezienie i wzmocnienie swoich preferencji sensorycznych). 
 • Ustanawianie precyzyjnego sposobu kontaktu z intuicją do odczytywania odpowiedzi na pytania otwarte.
 • Przewodnicy duchowi – czym są i jak się z nimi komunikować.
 • Doładowywanie uczuć i zasobów z poprzednich wcieleń.
 • Teoria czakr oraz ich oczyszczanie i harmonizowanie.
 • Procesy grupowe: oczyszczanie kanału komunikacji z intuicją i zwiększanie jej możliwości, koncert gry na misach tybetańskich.

TERMIN I MIEJSCE

Warszawa-Bemowo

TRENER

Dagmara Konopacka

dagmarakonopacka.pl

CENA

970zł – cena promocyjna, aktualna tylko przy rejestracji i wpłacie zadatku do dnia 15.02.2020

1170zł – cena regularna, aktualna po terminie 15.02.2020

W cenie szkolenia otrzymujesz:

 • 2 przeprowadzone na światowym poziomie intensywne dni szkoleniowe, bogate w wiedzę merytoryczną i praktykę
 • Bogaty skrypt szkoleniowy
 • Przerwy kawowe
 • Wsparcie ze strony trenera oraz wykwalifikowanych asystentów.
 • Dyplom ukończenia szkolenia certyfikowany przez Polski Instytut Hipnozy.
 • Wyjątkową atmosferę podczas całego szkolenia i cenne znajomości z innymi uczestnikami warsztatu.
 • Bezcenną wiedzę i narzędzia, które pozwolą Ci podejmować najwłaściwsze decyzje oraz uniknąć negatywnych konsekwencji błędnych wyborów.

 

Szkolenie to prowadzone jest w kontekście duchowym, traktując intuicję jako zasób leżący ponad poziomem mentalnym. Aby skorzystać z tego szkolenia nie jest wymagana jakakolwiek wiedza z zakresu duchowości. Ważna jest jednak otwartość na zjawiska wychodzące poza logikę i umysł oraz chęć szerszej eksploracji swojej istoty.

Jest to jednocześnie doskonałe wprowadzenie dla osób, które chciałyby zrozumieć świat duchowy i tym samym lepiej odnaleźć się w otaczającej rzeczywistości. 

Kładziemy nacisk na małe grupy, dlatego jeśli chcesz mieć gwarancję miejsca na naszym szkoleniu zarezerwuj miejsce już teraz.

W celu rezerwacji miejsca na szkoleniu napisz do nas info@polskiinstytuthipnozy.pl

do końca promocji zostało

Dzień(s)

:

Godzina(y)

:

Minut(y)

:

Sekund(y)