Jakie korzyści da Ci nauka i praktykowanie hipnozy?
Ogólne

Czy kiedykolwiek szukałeś sposobu na skuteczne zaprzestanie palenia albo metody odchudzania, która zapewni Ci trwały efekt?

Czy kiedykolwiek chciałeś mieć umiejętność relaksacji na życzenie i lepszej koncentracji, która spowoduje szybszą i efektywniejszą naukę?

Czy miałeś kiedyś trudności z zasypianiem i marzyłeś o natychmiastowym ukojeniu?

A może marzyłeś o tworzeniu idealnych relacji, doskonałym zdrowiu lub spełnieniu zawodowym?

Całą wiedzę i zasoby, które są Ci potrzebne do relaksacji, poprawy zdrowia, eliminacji bólu czy odniesienia sukcesu w każdym obszarze życia masz już w sobie. Jest to ukryta kopalnia złota. Ogromny potencjał, który czeka na wydobycie. Ten skarbiec znajduje się wewnątrz Twojego umysłu i jest drogą do bogatego, szczęśliwego i pełnego życia. Hipnoza stanowi klucz do tej kopalni, a wykwalifikowany hipnoterapeuta jest doskonałym przewodnikiem po jej zakamarkach, ponieważ wie gdzie i jak kopać, aby wydobywać z niej piękne i wartościowe skarby.

Czy wiesz, że większość życia spędzasz w transie?

Każda hipnoza jest tak naprawdę autohipnozą, a Ty spędzasz większość swojego życia w stanie transu hipnotycznego. Najprostsza definicja hipnozy to bycie otwartym na sugestie. Jeżeli akceptujesz sugestie to znaczy, że jesteś w stanie transu. Sugestie docierają do Ciebie bezustannie, gdziekolwiek jesteś i cokolwiek robisz. Dzięki zgłębianiu wiedzy hipnotycznej poznasz wiele typów sugestii, które bombardują Cię każdego dnia praktycznie wszędzie – w centrach handlowych, telewizji i pozostałych mediach, w pracy, szkole, kościele, w domu rodzinnym czy innym miejscu, w którym przebywasz. Kiedy zrozumiesz działanie tego mechanizmu, zyskasz umiejętność jego kontroli. Zdecydujesz, które informacje chcesz przyjąć, a które odrzucić.

Zaprogramuj się na sukces.

Zakochanie

Dodatkowo jeśli nauczysz się technik autohipnozy albo skorzystasz z pomocy hipnoterapeuty, wykorzystasz moc sugestii do kreacji pozytywnych zmian w swoim życiu. Dostosujesz swój proces myślowy tak, aby zaprogramować się na sukces w obszarach takich jak zdrowie, relacje, edukacja czy kariera. Wiele z technik autohipnozy prawdopodobnie już nieświadomie stosujesz, więc warto sprawdzić, czy nie popełniasz błędów, które hamują Twój rozwój i zmiany na lepsze. W trakcie poznawania tajemnic hipnozy zapewne zdziwisz się, jak wiele fałszywych wyobrażeń miałeś na jej temat i jak dużo wniesie do Twojego życia korekta tych przekonań. Dzięki nauce i praktykowaniu hipnozy doświadczysz nowej jakości życia, ponieważ stanie się ono bogatsze i obfitujące w rozmaite możliwości. Poczujesz się tak, jakbyś dostał do ręki latarnię, która ułatwi Ci stawianie kolejnych kroków. Magiczną różdżkę umożliwiającą kreację pozytywnych zmian wokół Ciebie. Dzięki hipnozie będziesz zauważać rzeczy, o których przeciętny człowiek nie ma najmniejszego pojęcia. Poznając pewne hipnotyczne koncepty i zasady, zaczniesz odbierać rzeczywistość bardziej dojrzale i obiektywnie, zyskasz lepsze zrozumienie ludzi, ich zachowań i motywów postępowania. Zyskasz umiejętność odnajdywania się w każdej sytuacji. Wzrośnie Twoja produktywność oraz twórczość, ponieważ nauczysz się zarządzać swoją energią i emocjami. To wszystko wzniesie Twoje relacje, Twoje decyzje i całe Twoje życie na nowy, wyższy poziom.