Adam Radzik

Adres: 05-02 Bogatki, ul. Książęca 4

Telefon: +48 600 330 458

Email: radzika1@gmail.com

Odkąd pamiętam interesowałem się tajemnicami ludzkiego umysłu, jego funkcjonowaniem i niesamowitymi możliwościami. Chciałem się dowiedzieć, gdzie rodzą się niezwykłe pomysły, skąd pochodzi moc tworzenia i kreatywności.

Kiedy spotkałem na swojej drodze hipnozę, zafascynowała mnie bezgranicznie, ponieważ pokazała mi nowy wymiar pracy z umysłem, udowadniając, że każdy ma w sobie wszelkie zasoby do uzdrowienia lub udoskonalenia swojego życia. Dzięki hipnozie odkryłem swoją misję życiową – pomoc drugiemu człowiekowi w odkrywaniu własnego piękna.

Jako hipnoterapeuta pomagam swoim klientom dotrzeć do ich prawdziwego ja, źródła nieskończonej miłości i potencjału. Otwieram im drzwi do nowych możliwości, wspierających doświadczeń oraz rozwiązań. Pokazuję jak zostawić za sobą stare, ograniczające wzorce i schematy, niekorzystne nawyki i przekonania.

Chociaż hipnoterapia nie jest głównym moim zajęciem w obszarze zawodowym (jest nim motoryzacja), to towarzyszy mi w każdym aspekcie życia. Hipnozę traktuję na przykład jako niezbędne narzędzie w serwisie samochodowym, w którym pracuję. Wielokrotnie dzięki komunikacji z podświadomością rozwiązałem skomplikowany problem techniczny lub odnalazłem ukrytą przyczynę usterki, której świadomy umysł nie był w stanie dostrzec.

Oprócz hipnozy i motoryzacji, moją pasją jest piłka nożna. Jako gracz regularnie wykorzystuję zdobytą wiedzę i doświadczenie hipnotyczne do poprawy swoich wyników: wytrzymałości, siły, celności oraz precyzji. Sprawdzone na sobie techniki przekazuję następnie innym sportowcom, którzy pragną poprzez hipnozę i trening mentalny podnieść granicę swoich możliwości fizycznych i umiejętności technicznych.

Zarówno w gabinecie hipnoterapeutycznym, jak i w innych obszarach życia moim atutem jest profesjonalizm, kreatywność, ciągła chęć rozwoju i zdobywania wiedzy, głęboka empatia, życzliwość, zaangażowanie i uważność wobec potrzeb drugiego człowieka. Swoje sesje przeprowadzam w atmosferze bezpieczeństwa, komfortu oraz pełnej akceptacji.