Agnieszka Abraham
On-line | Warszawa
  • Psycholog Kliniczny
  • Life Coach
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka Praktyk i Master Hipnozy
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Operator Ezoterycznej Hipnozy Regresyjnej 1 i 2 stopnia metodą Calogero Grifasi
  • Telepata 1 i 2 stopnia metodą Calogero Grifasi
  • Absolwentka Uniwersytetu Morskiego na wydziale Zarządzania Zasobami Ludzkimi

Specjalizacje:

Adaptacja do zmian | Coaching | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Psychosomatyka | Rozwój osobisty | Sport | Traumy i PSTD
Anna Pruszyńska

Najpiękniejsze jest to, iż masz absolutny wpływ na swoje uzdrowienie. 

Gdy odkryjesz siebie na nowo, przebudzisz się do rzeczywistości, która Ci służy.

Telefon

+48 723 840 223

Adres

Warszawa

Strona

w budowie

Moje doświadczenie

Od kiedy pamiętam ciągnęło mnie do zgłębiana natury ludzkiej i nieśmiało marzyłam, by kiedyś wspierać innych w procesie odkrywania siebie. Moją długą drogę, która doprowadziła mnie do zawodu hipnoterapeuty rozpoczęłam od odkrycia pojęcia podświadomości i tego jak znaczącą rolę pełni w naszym życiu. Moje ścieżki rozwoju od zawsze toczyły się równolegle – ufam zarówno w naukę i jej osiągnięcia, jak i rozwój duchowy. Przełożyło się to na moją edukację z zakresu psychologii klinicznej i specjalizowania się w zakresie psychotraumatologii, jednocześnie intensywnie zgłębiając duchowy wymiar człowieka. Odkryłam, iż nauka i duchowość wcale nie stoją do siebie w opozycji. Opowiadają o tym samym, jednak z innych perspektyw. Każdy proces, który przechodzimy, możemy opisać mechanizmami psychologicznymi, jednocześnie znajdując rozwiązania na planie bardziej subtelnym. 

W swojej pracy kieruję się przede wszystkim empatią i intuicją. W toku szkoleń odkryłam, iż moim wrodzonym darem są również Telepatia i Channeling, co pozwala mi głęboko wejść w świat osób, z którymi odbywam sesje. Mam olbrzymie zaufanie do narzędzi, którymi operuję. Zapraszam więc na intymne spotkanie ze swoim wewnętrznym światem. To bezpieczna podróż w głąb siebie, podczas której opada iluzja, budzisz moc kreatora, uzdrawiasz siebie, relacje z najbliższymi a być może nawet poznasz swoje poprzednie wcielenia – wszystko zależy od tego, gdzie masz dotrzeć w toku rozwiązania trudności, z którymi się do mnie zgłosisz. Jestem tu dla Ciebie. 

Opinie

Jestem po pierwszej sesji hipnotycznej z Agnieszką i jestem wręcz oszołomiona tym, co tam się zadziało!

O hipnozie myślałam od wielu lat, czułam, że moje liczne blokady są nie do rozpracowania na poziomie świadomości, czułam, że trzeba zajrzeć głębiej. Jednocześnie byłam przekonana, że silna autokontrola i wewnętrzny krytyk nie pozwolą mi wejść w stan głębokiego relaksu i pewnie nic na tej sesji się nie wydarzy. Zapowiedzi Agnieszki, że może uda się, żebym przemówiła głosem mamy czy taty, wydały mi się w moim przypadku całkowicie nierealne. A jednak zadziały się cuda!

Początkowo szłam przez ciemność, dużo ciemności, mgły i kolejne drzwi i dalej ciemność. I już myślałam, że naprawdę jestem niezdolna do doświadczania subtelnego i wtedy za sprawą cudownego przewodnictwa Agnieszki, zaczęły pojawiać się obrazy. I naprawdę przemawiałam głosem taty, babci, wypłakałam tłumione w dzieciństwie taty łzy, pozbyłam się bardzo silnego obciążenia energetycznego trzymającego mnie za ręce i nogi, zajrzałam nawet na chwilę do poprzedniego wcielenia.

Wszystko za sprawą tej cudownej kobiety, która prowadziła mnie, towarzyszyła mi, opiekowała się tak, żebym czuła się bezpiecznie w doświadczaniu trudnych emocji.

Jestem ogromnie wdzięczna Agnieszce za tę sesję, za jej spokojne, mądre przewodnictwo i z całego serca polecam każdemu, kto szuka rozwoju, spektakularnych uświadomień i zmian na lepsze 🙂

Na koniec dodam, że efekty sesji zadziałały już następnego dnia – dotąd zblokowana całkowicie w inwencji twórczej – dostałam olśnienia i wpadłam na pomysł, który może nadać nowy sens mojemu życiu 🙂

Magda

Byłam już na kilku hipnozach, ale dopiero te z Agą pokazały mi jakie to potężne narzędzie. Czułam się z Agą kompletnie bezpieczna, zaopiekowana, ba – mogłam otworzyć jak przed nikim innym. W pełnym zaufaniu mogłam zanurzyć się w swojej podświadomości, wiedząc, że mam bezpieczne lądowanie. Aga jest przecudowną, ciepłą osobą, szczerą i czującą, a do tego ma zdolności telepatyczne, które były wspierające gdy pojawiał się opór albo „gadanie głowy”. Efekty sesji były na pierwszy rzut oka subtelne, ale okazały się głęboko transformujące. Jestem zachwycona naszymi wspólnymi podróżami. 
Z całego serca polecam sesje z Agą – zupełnie inny wymiar hipnozy!
Alicja

Podeszłam do hipnozy z otwartym umysłem i burzą drzemiących we mnie emocji. Agnieszka świetnie zadbała o przyjazną  i spokojną atmosferę bym czuła się komfortowo na każdym etapie. Stworzyła aurę pozwalającą mówić o najgłębszych i najtrudniejszych  czuciach/wydarzeniach z jakimi przyszło mi się mierzyć. Jej spokój i opanowanie od pierwszych chwil dawały mi poczucie stabilności i bezpieczeństwa. Hipnoza pod okiem Agnieszki to przepiękne doświadczenie i polecam każdemu, kto chce przeżyć niesamowitą podróż i poznać siebie od nieco innej strony 🙂

Agata

Wspominam sesje z Agnieszką, jako niezwykłe, otwierające doświadczenie. Pozwalające na kontakt z subtelnym wymiarem w bezpieczny sposób. Wiedza, ale też relacja jaką buduje Agnieszka przed i w trakcie sesji budzi zaufanie, dzięki czemu można udać się w „podróż” w głąb siebie, czując osadzenie w dobrym, życzliwym i profesjonalnym prowadzeniu.

Beata

Agnieszka ma prawdziwy talent do hipnozy. Jej prowadzenie jest spokojne, a zarazem pewne i dające poczucie bezpieczeństwa. Agnieszka trzyma przestrzeń, w której pozwala na to, aby rzeczy się wydarzały. Przy tym zadaje pytania z dużą uwagą i wyczuciem, dbając o to, aby proces się domknął. Polecam z Serca!

Kasia

Do Pani Agnieszki przyprowadziło mnie wieloletnie poczucie wewnętrznego niepokoju. Mimo pracy nad sobą podczas psychoterapii nie byłam w stanie normalnie funkcjonować. Problem z nerwicą i ogromnym wewnętrznym niepokojem towarzyszył mi od zawsze.

Dzięki Pani Agnieszce jej profesjonalizmowi i ogromnej empatii udało mi się otworzyć drzwi do wnętrza podświadomości. Podczas sesji wykonałam potężną pracę, udało mi się głęboko zaufać, zajrzeć w sam środek siebie i wykorzystać uzdrowicielską moc umysłu. Cała sesja była jedną z najtrudniejszych i najważniejszych rzeczy jaką zrobiłam dla siebie. Od tego momentu czuję się uzdrowiona i odblokowana. Jestem ogromnie wdzięczna. Nie spodziewałam się tak pozytywnego efektu. Poczucie lekkości w sercu towarzyszy mi ciągle. Dziękuję!

Alicja