Agnieszka Dobrzyńska
On-line | Warszawa
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy i Hipnoterapii
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Hipnoterapeutka Transpersonalna 
  • Uczestniczka superwizji dla hipnoterapeutów prowadzonej przez Dagmarę Konopacką, założycielkę Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transperspersonalnych.

Specjalizacje:

DDA | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Redukcja stresu i stanów lękowych | Rozwój osobisty | Seksualność
Anna Pruszyńska

Za każdym razem kiedy przeprowadzam z drugą osobą proces hipnotyczny, pracując z umysłem i z Duszą, robię to z intencją miłości, akceptacji i wiary w to, że klient doświadczy czegoś wyjątkowego.

Głęboko wierzę w możliwość zmiany jakiej oczekuje, pomagamodkryć potencjał i nieskończone pokłady zasobów, które ma w sobie. Pozwalam płynąć całemu procesowi bez presji czasu, druga osoba ma się czuć komfortowo i bezpiecznie i na niej skupiona jest cała moja uwaga. Do każdego klienta podchodzę z ogromną ciekawością, bo mocno wierzę w to, że nie trafił do mnie przez przypadek, bo przecież nie ma przypadków. Jestem przekonana, że każdy ma w sobie wewnętrzną mądrość, która pomaga nam dotrzeć tam, gdzie znajdziemy prawdę i uleczymy rany. To doświadczenie jest lekcją dla nas obojga, a każdy proces jest nieprzewidywalny, niepowtarzalny i wyjątkowy.

Telefon

+48 663 922 472

Adres

Warszawa i online

Moje doświadczenie

​Życiowe lekcje, które odebrałam były dla mnie impulsem do poszukiwania prawdy o sobie, odnalezienia miłości nie takiej jaką znałam z domu, ale jakiej pragnęłam, miłości do siebie. Te poszukiwania pokierowały mnie na drogę rozwoju osobistego i duchowego. Sama również przeszłam procesy w hipnozie, które miały dla mnie spektakularne efekty i utwierdziły mnie w przekonaniu o niesamowitej skuteczności tej metody. Cały czas jestem w procesie pracy nad sobą, również każda sesja z klientem to dla mnie cudowne doświadczenie, za które jestem wdzięczna.

Opinie

Na sesję u Agnieszki zdecydowałam się z ciekawości. Nie czułam wtedy głębszej potrzeby i nie wiedziałam w czym hipnoza mogłaby mi pomóc. To, co wyszło podczas naszego spotkania całkowicie zwaliło mnie z nóg. Agnieszka schodząc coraz niżej, zadając odpowiednie pytania dotarła głęboko – do ważnej dla mnie osoby, której już dawno nie ma na tym świecie, a którą wciąż trzymałam w sercu i w aurze. Starałam się już wcześniej przepracować stratę podczas sesji psychoterapeutycznej, jednak bezskutecznie. Dopiero na sesji u Agnieszki mogłam spokojnie porozmawiać i pożegnać mojego kochanego Dziadka, mogłam powiedzieć mu to, co trapiło mnie przez te wszystkie lata i co było powodem, dla którego nie mogłam puścić Dziadka dalej. Jestem bardzo wdzięczna Agnieszce za to, że dała mi możliwość pożegnania się i uwolnienia. Coś, co męczyło mnie przez lata zniknęło. Dziękuję.

Monika

Po sesji hipnozy od razu poczułam się lepiej, problemy z zasypianiem minęły, a rano budzę się jak nowonarodzona! Zasypiam jak noworodek! Dzięki!

Sandra

Jedną z głównych zmian to jest kontakt z siostrą. Teraz zaczynam czuć, że mam siostrę i ta zmiana zaszła bardzo szybko. Z mamą też mi lepiej się rozmawia. Jestem bardziej pewna siebie. Wiem, że to jeszcze nie to, ale idzie w dobrym kierunku. Dzięki tym sesjom czuję się lepiej i wiem, że będzie jeszcze lepiej. Jestem Ci wdzięczna za te sesje.

Małgosia

Dzięki tylko jednej sesji z Agnieszką poprawiła się moja – dość luźna – relacja z Tatą. Efekt zauważyłem na pierwszym spotkaniu rodzinnym, to było wspaniałe, Teraz inaczej rozmawiamy z Tatą, jest znacznie, znacznie lepiej. Jestem bardzo wdzięczny Agnieszce za to, że dzięki jej wprawnej pomocy ta wspaniała zmiana była możliwa.

Paweł

Przez wiele lat zmagałam się ze złością, czasem wręcz nienawiścią do osób, które kiedyś mnie skrzywdziły. Nie czułam się z tym dobrze. Dzięki hipnoterapii pozbyłam się tych uczuć i mogłam im wybaczyć. Czuję się z tym bardzo dobrze i lżej mi na duży. Dziękuję Ci Agnieszko.

Tereska

Poznaj bliżej moje metody

W swojej pracy kieruję się intuicją, która pomaga mi odpowiednio poprowadzić klienta w procesie zmiany przekonań i emocji. W transie hipnotycznym oddajemy prowadzenie Duszy, która pomaga trafić do źródła problemu i uzdrowić obszar życia, który wymaga transformacji.