Agnieszka Zachwieja
On-line | Warszawa
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy i Hipnoterapii
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Coach akredytowany przez International Coach Federation – ICF ACC
  • Meritum Certified Coach – ACSTH ICF
  • Absolwentka Szkoły Głównej Handlowej oraz Northeastern Illinois University – Change Management
  • Stażystka i uczestniczka licznych programów w obszarze psychologii, duchowości, mindfulness, tantry, seksuologii, szamanizmu i pracy z energią.
  • Uczestniczka superwizji dla hipnoterapeutów prowadzonej przez Dagmarę Konopacką, założycielkę Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transperspersonalnych.
Adaptacja do zmian | Biznes i finanse | Coaching | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty | Seksualność
Anna Pruszyńska

Wierzę, że wszyscy jesteśmy połączeni, a przyszłość nie jest czymś, co się nam przydarzy, lecz tym, co dziś tworzymy.

Towarzyszę w podróżach w głąb siebie z otwartym sercem i umysłem, w połączeniu z duszą i ze źródłem. Pomagam uzdrowić trudne emocje i historie z przeszłości oraz rozpuścić lęki projektowane na przyszłość, rzucając światło na to co jest teraz. W teraz nie ma cierpienia. Jesteś Ty, w zaufaniu do siebie, odwadze do podejmowania decyzji oraz w mocy kreowanie swojego życia w zgodzie ze sobą.

Telefon

+48 607 617 334

Adres

Raszyn pod Warszawą

ul. Jaworskiego 6/1

Moje doświadczenie

​W moim życiu i pracy terapeutycznej staram się być przede wszystkim świadomym człowiekiem. Z doświadczenia wiem, że bezwarunkowa akceptacja i uważna, intencjonalna rozmowa z drugą osobą mogą odmienić życie. Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką oraz coachem akredytowanym przez ICF. Moją pracę poddaję superwizji.

Wcześniej pracowałam w wielu różnych miejscach – jako wolontariuszka w Indiach, w międzynarodowej korporacji, w agencjach reklamowych, w firmie wydawniczej w afrykańskiej Ghanie. Przez dekadę rozwijałam własne biznesy, które obecnie generują wielomilionowe przychody w branży e-commerce i IT.

Kilka lat temu poczułam, że zawodowo stoję na progu pomiędzy tym, o czym śnię i tym, jak spędzam czas pracy. Dusza przypomniała mi o odpowiedzialności za prawdę we mnie, kierując mnie na ścieżkę mojego powołania, jaką jest hipnoterapia transpersonalna oraz coaching świadomości. W mojej praktyce wykorzystuję siłę umysłu, oraz magię czułego przewodnictwa duszy, co daje dostęp do niepowtarzalnej mieszanki energii pragmatyzmu i inwencji, która wymyka się szablonom i wzorcom prowadząc do wewnętrznego uzdrowienia i poprawy jakości życia.

Jestem w rozwoju osobistym i duchowym od dwudziestu lat na ścieżkach jogi, medytacji, mindfulness, tantry, szamanizmu. Szkolę się minimum 30 dni rocznie w obszarze psychologii, coachingu, hipnoterapii i uczestnicząc w procesach monitoringowych, by wzrastać i być jak najlepszym wsparciem oraz partnerem w rozwoju dla osób, z którymi mam przywilej pracować.

Opinie

Po dwóch sesjach z Agnieszką jestem pod dużym wrażeniem. Jej pozytywnej energii i ciepłego podejścia wzbudzającego zaufanie. W krótkiej chwili potrafi wydobyć z człowieka to co w nim najlepsze i spowodować samodzielne szukanie rozwiązań. Dzięki temu nabieramy większej pewności siebie, zauważając, że nasze życie i jego jakości są w naszych rękach.

Agnieszka pomogła mi obrać właściwy kierunek. Z pełnym przekonaniem polecam jej sesje.

Justyna Galazka

Miłośniczka i trenerka psów

Zaczęłam sesje z Agnieszką z myślą o nauce zarządzania swoją energią i czasem, czułam, że utknęłam w swoim życiu i mimo różnych pomysłów coś blokowało mnie przed podjęciem działania. W ciągu 6 spotkań moje życie wywróciło się pozytywnie do góry nogami, rozpoczęłam sukcesywnie kilka projektów związanych z różnymi aspektami mojego życia, a Agnieszka nie tylko pomogła mi zacząć, ale też pomogła mi ustalić plan, który pomaga mi w realizacji działań, wszystko zaprojektowane indywidualnie pode mnie i mój specyficzny rytm energetyczny. Agnieszka jest bardzo empatyczna, błyskotliwa i inteligentna, wychwytywała istotne informacje i prowadziła mnie „za rękę” przez wszystkie procesy. Czułam się zaopiekowana i zrozumiana, a po każdej sesji rozpierała mnie motywacja i chęć działania, że na pytanie: „kiedy chcesz zacząć?” odpowiadałam: „natychmiast”.
Polecam z całym sercem dla każdego kto czuje, że nie może ruszyć z miejsca, kto potrzebuje motywacji lub zmian w sposobie zarządzania swoimi zasobami. Bardzo bardzo dziękuję, bo Agnieszka pomogła mi zmienić moje życie na lepsze!

Wiktoria Wieczorek

Fotograf

Dzięki spotkaniom miałam możliwość spojrzeć w głąb siebie. Poznałam moje potrzeby oraz mocne strony. Po każdym spotkaniu czułam jak rosnę w siłę. Jestem teraz zmotywowana do działania. Polepszyła się moja relacja ze sobą. Zrozumiałam, że to najważniejsza relacja. Wszystko dobrze się układa w moim życiu.
Agnieszko, dziękuję Ci bardzo, że mogłam uczestniczyć w tym procesie. Cieszę się, że przyszłaś do mojego życia w odpowiednim momencie. Serdecznie polecam twoja pracę osobom, które stawiają na rozwój osobisty. To cudowne doświadczenie.

Aneta

Miałam przyjemność współpracować z Agnieszką w trudnym dla mnie momencie zmiany drogi zawodowej. Miałam konkretne oczekiwania dotyczące efektów naszych spotkań i te założenia zostały zrealizowane. Atmosfera pełnego zaufania, przestrzeni dla klienta. Czułam się w tym procesie ważna i wysłuchana. To coach przeprowadził mnie przez tę zmianę w sposób profesjonalny, wspierający, a przy tym „nienachalny”. Po prostu była przy mnie. Dziękuję i z całego serca polecam.

Kamila Pietrzak

Coach, Liderka, Menadżerka

Agnieszka Zachwieja to osoba stworzona do roli coacha.
Dzięki „byciu tu i teraz”, słuchaniu i zadawaniu takich pytań, które sięgały sedna sprawy, udało mi się odkryć najcudniejszy skarb jaki noszę w sobie.
Odnalazłam Siebie.
Dziękuję Agnieszka za spędzony czas i zapewne do zobaczenia.

Renata Imbierowicz

Trenerka komunikacji

Dzięki Agnieszce zatrzymałam się na chwilę i spojrzałam na rzeczy z innej perspektywy.
Co mi to dało? Nowe spojrzenie. Nowe poukładanie spraw i rzeczy. Więcej prawdy o sobie.
Agnieszka jest otwarta na człowieka. Nie przeszkadza i nie ocenia. Stwarza atmosferę, w której człowiek czuje się bezpiecznie. Agnieszka pokazała mi, że mój lęk jest tylko we mnie i to ode mnie zależy, co z nim zrobię. Polecam współpracę z Agnieszką, szczególnie kobietom, które czują, że „więcej” stoi tuż za rogiem, a nie wiedzą, jak TO odkryć.

Katarzyna Michałowska

Training Manager

Polecam spotkania z Agą – zabierają daleko i wysoko, zostają na dłużej i transformują!

Ola Artych

UX Researcher

Bardzo polecam! Odbyłam spotkanie z Agnieszką w życiowej pauzie – poczułam wielką motywację do podjęcia kolejnych działań. Ogromnie dziękuję za zrozumienie.

Karola Kudlińska

Studentka psychologii

Poznaj bliżej moje metody

W mojej praktyce szczególną uwagę przywiązuję do indywidualnego potencjału osób, z którymi pracuję oraz budowaniu zaufania i partnerstwa gdyż wiem, że w takiej przestrzeni zmiana dokonuje się znacznie szybciej. Jako hipnoterapeutka i coach głęboko wierzę w wewnętrzną mądrość i moc uzdrawiania, która jest w każdym człowieku, dlatego na sesjach daję jej uwagę, by była usłyszana. Ten wewnętrzny głos prowadzi i wspiera w braniu odpowiedzialności za to, kim jesteś, skąd pochodzisz i co masz do zaoferowania światu, dając zaufanie do swojej ucieleśnionej wyobraźni. Podczas sesji hipnoterapeutycznych pracjujemy wielowymiarowo, często na podświadomym i nadświadomym poziomie. Podróżujemy w czasie i przestrzeni pod skrzydłami i czułym przewodnictwem duszy uwalniając się od obciążeń mentalnych oraz energetycznych blokad w ciele, by w pełni cieszyć się życiem. Prowadząc coaching w hipnozie wspieram ludzi w budowaniu wizji przyszłości jakiej pragną. Wizualizacja jutra inspiruje i dodaje energii, aby marzenia i plany zamienić w rzeczywistość. Pracujemy z energią pozytywnych emocji czerpiąc motywację i siłę do podejmowania wypracowanych działań i urzeczywistnienia wizji w materii.