Adrianna Andrzejewska

Adres: Poznań, Szamotuły 

Telefon: +48 724 096 441

Email: adrianna.andrzejewska432@gmail.com

Certyfikowany Praktyk oraz Master Hipnozy i Hipnoterapii

Członek Polskiego Instytutu Hipnozy

Coach w obszarze life i biznes oraz coachingu grupowego i zespołowego

Certyfikowany Praktyk Theta Healing

Doceniam każde doświadczenie, które dała mi wieloletnia praca w korporacji, każdą relację i każdego napotkanego na drodze człowieka. Uważam, że drugi człowiek jest największą wartością i pojawia się w naszym życiu z jakiegoś powodu. Każda relacja pomaga dokonać wglądu w samego siebie, mówi nam wiele o nas samych.

Ostatnie lata były dla mnie drogą, na której szukałam swojej tożsamości, misji po prostu szukałam siebie. Praca nad sobą, nad sferą mentalną i duchową dała mi wgląd w siebie i samoświadomość. Wiem jaką drogę trzeba przejść by wyzbyć się niewspierających przekonań, z jakimi lękami i ograniczeniami trzeba się zmierzyć by zrealizować swoje cele i pragnienia. Jednocześnie z ogromną pokorą patrzę na to, że przede mną jeszcze długa droga, ponieważ samorozwój to niekończąca się podróż podczas której odkrywamy siebie na nowo.

Wspieram ludzi w odzyskaniu równowagi i kontaktu z własnym wnętrzem, w zbudowaniu relacji z innymi ale przede wszystkim z samym sobą.

Poprzez pracę z podświadomością w hipnoterapii wspieram w dotarciu do prawdziwego źródła problemów, blokad i trudnych emocji, co z kolei przekłada się na zmiany nawyków, niewspierających przekonań, myśli, przezwyciężenie stresu, nałogu, czy innych ograniczeń, zatem jeśli:

– czujesz, że nie możesz ruszyć z miejsca,
– brakuje Ci wiary w siebie i motywacji by realizować swoje cele i pragnienia,
– zmagasz się z zaburzeniami odżywiania, lękami i fobiami,
– chcesz odzyskać kontrolę nad własnym życiem,
– chcesz się uwolnić od ograniczających myśli, nawyków, przekonań i emocji,
– chcesz przestać żyć przeszłością, ale z radością i optymizmem patrzeć w przyszłość,

to z całego serca zapraszam Cię na sesję. Jestem gotowa wesprzeć Cię w procesie zmiany z ogromną czułością, pełnym zrozumieniem i akceptacją.