Anita Szabo
On-line | pod Warszawą
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Certyfikat ukończenia kursu Hipnoterapii Transpersonalnej
  • Certyfikat ukończenia kursu Hipnoza Zaawansowana – Polska Akademia Hipnozy
  • Studium Psychoterapii Gestalt – w trakcie
  • Certyfikat ukończenia kursu Czytania Duszy
  • Dyplom ukończenia Studium Coachingu i Mentoringu w Laboratorium Psychoedukacji, SWPS Warszawa

Specjalizacje:

DDA | Depresja | Nadwaga | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Psychoterapia | Redukcja stresu i stanów lękowych | Rozwój osobisty | Stany lękowe i fobie | Stres i bezsenność | Traumy i PSTD

Życie w harmonii i porozumieniu z własną mocą jest ekscytującą podróżą odkrywania siebie, otwierania się na autentyczność i kreowania ścieżki spełnienia z poziomu swojego najlepszego potencjału.

W pracy sesyjnej stosuję narzędzia hipnoterapii, hipnoterapii transpersonalnej, psychoterapii Gestalt, Czytania Duszy. Są to najbardziej skuteczne metody z jakimi spotkałam w swojej praktyce terapeutycznej, dające możliwości pomocy holistycznej, sięgającej w obszary umysłu, ciała i duszy.

Telefon

+48 606 236 689

Adres

pod Warszawą oraz on-line

Moje doświadczenie

Jestem hipnoterapeutką, psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia, terapeutką duchową, trenerką rozwoju osobistego. Prowadzę swoich klientów ścieżką holistycznego rozwoju, uwzględniając ich wielowymiarowość – aspekty umysłu, ciała i duszy.

Wspieram w procesie uwolnienia się od blokad, połączenia z mocą oraz odnalezienia swojej ścieżki spełnienia.

Wielką pasją jest dla mnie zgłębianie tajemnicy kobiecej energii, uzdrawianie i uwalnianie blokad kobiecej mocy oraz rozpoznawanie najlepszego potencjału duszy.

Jeśli czujesz, że jesteś gotowa/ gotowy na realną zmianę, na połączenie się ze swoim najlepszym potencjałem oraz wprowadzenie go w swoje życie, to jesteś we właściwym miejscu. Dzięki hipnoterapii możesz zrobić milowy krok w kierunku życia w zgodzie z prawdziwą potrzebą swojego serca.  

Opinie

Był to mój pierwszy kontakt z Czytaniem Duszy i hipnozą. Zupełnie nie wiedziałam czego mogę się spodziewać. Czułam, że utknęłam i dalej sama już nie „przeskoczę”.
Trafiłam na Anitę przypadkiem, przyciągnęła mnie jej strona. Postanowiłam zaufać sobie, temu co jest we mnie oraz zaufać osobie, która będzie mi towarzyszyć w tej „podróży”.
Zaczęłam od Czytania Duszy. Przekaz i moc sesji (on-line) był dla mnie tak bliski, a zarazem niezwykły. Zrozumiałam skąd wzięły się niektóre (czasem abstrakcyjne) myśli, które towarzyszą mi w życiu. To było mocne przeżycie. Chcąc kontynuować i ruszyć danej podjęłam decyzję o sesjach hipnozy – każde spotkanie było inną podróżą, zaskakującą. Teraz widzę szerzej i czuję jakbym weszła na poziom wyżej swojej  świadomości.
Zaufałam, uwierzyłam i dałam się zaskoczyć. Czas pokaże gdzie dojdę, ale już patrzę inaczej na siebie oraz otaczający mnie świat.
Dziękuję Anita za prowadzenie mnie w tej podróży. Masz dar i moc!

Karolina K.

Sesję z Anitą miałam kilka miesięcy temu, ale dopiero teraz, z perspektywy czasu dodaję swoja opinię. Z Anitą miałam 3 sesje hipnozy uzupełnione jedną sesją Czytania Duszy. To były moje pierwsze w moim życiu sesje hipnozy i nie wiedziałam do końca czego się spodziewać. W moim przypadku wejście w „trans” było stosunkowo płytkie i miałam pełną świadomość tego, co się dzieje, dzięki czemu czułam się bezpiecznie. Prowadzenie przez Anitę było bardzo profesjonalne, a zadawane przez nią pytania bardzo trafne. W następnych sesjach to wejście w trans było już nieco głębsze i łatwiejsze. Po spotkaniach czułam się lżej i lepiej, ale był to proces. Sesja „uzupełniająca” z czytania Duszy była dla mnie bardzo emocjonująca, trafiona w punkt. Z perspektywy kilku miesięcy oceniam całe to doświadczenie jako bardzo pomocne, które było punktem zapalnym do otworzenia się na nowe doświadczenia.

Anita jest niesamowicie pomocna, patrzy holistycznie i mając z nią sesję można poczuć się bezpiecznie. Serdecznie polecam!

Izabela Majkut

Sesje hipnoterapeutyczne dały mi powrót do siebie, do swojego ciała, do poczucia siebie jako integralnej jednostki. Nie czuje już oderwania ciała od ducha i odwrotnie. Czuję, że te dwa aspekty stały się jednością.  Wszystko stało się takie spójne we mnie. Mogę czuć to co we mnie się zadziewa oraz czuć siebie tak fizycznie. Po każdej sesji czułam ogromne zmiany na wielu poziomach. Oczywiście główna intencja nadal pracuje we mnie i myślę, że to potrwa ale właśnie to, co się w trakcie sesji zadziało i potem pracowało, doprowadzi w konsekwencji do jej spełnienia. Sesje były dla mnie ogromnym przeżyciem i decydując się na nie, nie sądziłam, że one na mnie zadziałają. A tu otrzymałam coś więcej. Czuję, że moja gotowość na zmiany, nawet jeśli pojawiały się obawy, sprawiła, że mogłam się poddać procesowi. Bijący od Anity spokój, uważność na drugiego człowieka, poczucie humoru oraz jej ciepła barwa głosu spowodowały, że się poddałam i zaufałam. Jestem pełna wdzięczności za ten czas. Z miłością.

Agnieszka Stróżyk

Kochana Anitko 

Jeszcze raz dziękuję serdecznie za tą wspaniałą podróż, za każde spotkanie, które było dla mnie ważne, wyjątkowe i piękne. Twoją czułą obecność, uważne, spokojne prowadzenie podczas sesji. Wsparcie jakie otrzymałam od Ciebie wzmacniało poczucie bezpieczeństwa, kiedy głębiej zanurzałam się w sobie, dotykałam niełatwych dla mnie przeżyć po to, aby je zrozumieć, przyjąć, zaakceptować…a potem puścić oczekiwania.

Dziś stoję już przed tym co nowe, wolne w obecności Mojej Duszy z jej darami gotowa do swojej drogi. 

Przytulam Cię mocno do serca z wdzięcznością za to, że jesteś.

Iza S.

Anita,

Bardzo dziękuję za wspaniałą podróż ku poznaniu siebie. Twoje niesamowite zaangażowanie i ogromna empatia pozwoliły mi na oddanie się hipnozie i podróży ku temu co mnie blokowało. Nasza wspólna praca, Twoje przewodnictwo i umiejętność odłączenia mnie od analizującego wszystko umysłu, spowodowały, że dotarłam do miejsc, do których przez lata terapii nie chciałam dotrzeć. Świadomie bądź nie, unikałam tych spotkań, emocji. Z Tobą odbyłam podróż po to co moje, co prawdziwe, co mi służy i zostanie już ze mną na zawsze. Proces, który uruchomiłaś nie zatrzyma się, trwa każdego dnia i przynosi mi nowe wnioski, więcej prawdy i odwagi. Jestem bardzo wdzięczna sobie, że odważyłam się na taką pracę i że znalazłam Ciebie. I Tobie, że tak pięknie mnie przyjęłaś i bezpiecznie poprowadziłaś w tej część moje Drogi.

Dziękuję. 

Natalia & mała Natalka

Poznaj bliżej moje metody

Podczas sesji hipnoterapii pomogę Ci w uwolnieniu przyczyn twoich problemów jak i  zbudowaniu nowych zasobów, dzięki czemu doświadczysz realną zmianę w swoim życiu. Odczujesz ją w postaci powrotu do zdrowia, rozwiązania swojego problemu, transformacji życia, wejścia na ścieżkę swojej mocy.

Będę Ci towarzyszyć w Twojej przemianie. W tej wspólnej podróży spotkasz się z najważniejszą osobą w swoim życiu – ze wspaniałą wielowymiarową istotą jaką jesteś, posiadającą niezwykły potencjał i zasoby, z których możesz korzystać sporo bardziej niż myślisz.

Hipnoterapia łączy możliwości pracy z umysłem świadomym, podświadomością, emocjami oraz z wymiarem duchowym. Dzięki temu uważam ją za bardzo kompleksową i skuteczną metodę terapeutyczną, dającą możliwości holistycznego podejścia do problemu.

Pracuję w nurtach hipnoterapii klasycznej i transpersonalnej i regresyjnej. W swojej pracy korzystam również z metod psychoterapeutycznych – jestem psychoterapeutką Gestalt w trakcie szkolenia, oraz z zasobów terapeutki duchowej-  jestem terapeutką metody Czytanie Duszy. 

HIPNOTERAPIA KLASYCZNA

Pracujemy głównie na Twoim umyśle podświadomym, opierając się o jego zasoby.  W podświadomości zapisane są wszystkie nasze doświadczenia, traumy, przyczyny blokad oraz programy/przekonania, którymi nasiąknęliśmy w trakcie całego naszego życia. 

HIPNOTERAPIA TRANSPERSONALNA

Zapraszamy do współpracy także Twój wymiar duchowy, nadświadomość, tzw. Wyższe Ja czy Duszę.  Ten wymiar, to połączenie z głębszą świadomością, mądrością, przekraczającą wymiar doświadczeń jednego życia. Dzięki temu możliwe jest uzdrowienie problemu i transformacja na jeszcze głębszych poziomach.

HIPNOTERAPIA REGRESYJNA

Sięgamy do wspomnień Twojej Duszy z poprzednich wcieleń. Nieraz to właśnie tam znajdujemy odpowiedzi na kluczowe dla życia zagadnienia, trudne relacje, blokady, czy lekcje karmiczne, które powtarzają się w tym wcieleniu.

Wszystkie ścieżki są bardzo efektywne oraz przynoszą realne rezultaty terapeutyczne i rozwojowe. Po wspólnej konsultacji dostosujemy metodę do Twojego systemu wartości i gotowości, ponieważ to właśnie Twoja pełna zgoda i otwartość są bardzo ważnym elementem prowadzącym do sukcesu procesu hipnoterapeutycznego.