Anna Juchniewicz
Białystok | On-line
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Terapeuta Ustawień Systemowych metodą Berta Hellingera
  • Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion®️
  • Badacz zachowań pola morfogenetycznego i rozwoju osobistego poprzez Świadomość

Specjalizacje:

Bezpłodność i poronienia | Depresja | Poczucie własnej wartości | Psychosomatyka | Rozwój osobisty

Kiedy chcesz coś poprawić w swoim życiu, kiedy szukasz odpowiedzi lub celu, kiedy pragniesz zrozumieć Wszechświat i znaleźć inspirację do działania… jest tylko jedno miejsce gdzie musisz zajrzeć… w głąb siebie.

 

Moje doświadczenie

Szukając odpowiedzi na dręczące mnie pytania przeczytałam w życiu mnóstwo książek, spędziłam tysiące godzin rozmawiając o Bogu i metafizyce, słuchając nagrań dotyczących rozwoju świadomości, uczestnicząc w warsztatach rozwoju osobistego, w tym dziesiątki dni cichych ustawień systemowych metodą Berta Hellingera… po to, aby zrozumieć, że wszystkie odpowiedzi są we mnie. Wszelkie moje problemy zdrowotne, relacyjne, finansowe okazały się być moimi nieuświadomionymi przekonaniami, uwikłaniami rodowymi lub zaburzeniami w energetyce mojego ciała subtelnego. I wciąż coś się okazuje, jak to życie, ale ja już wiem, że z każdą sytuacją należy sobie zadać pytanie „DLACZEGO?”, i drążyć tak jak kropla drąży skałę, a wtedy odpowiedź sama się znajdzie.

Tu z pomocą przychodzi hipnoza transpersonalna, którą pokochałam miłością wzajemną. Dlaczego? Ponieważ taka hipnoza to stan błogostanu, to jak głęboka medytacja, bardzo osobista podróż w głąb własnej podświadomości… jednak w towarzystwie doświadczonej hipnoterapeutki, która w atmosferze relaksu zachęca, aby pójść dalej, głębiej, zadaje celne pytania i prowadzi Cię wprost do magicznego momentu „ACHA!” Staram się pracować z ludźmi w taki sposób, aby już Pierwsza Hipnoza była kluczowa i wprowadzała w życie danej osoby Świadomość i zrozumienie, które wpłyną na poprawę sytuacji.

Opinie

Dziękuję Aniu za, sesję. Twoja piękna energetyka, wiedza, umiejętności świetne prowadzenie, prowadzona indukcja sprawiają że sesja to radość dla duszy z postawieniem kolejnego kroku w swoim rozwoju świadomości powrocie do swojej Istoty. Dziękuję i Wspieram całym sercem w Twojej pracy Istoto Światła. 

Bożka

Przepiękny, ciepły głos Ani podczas hipnozy upewnia , że jesteś tu gdzie powinieneś być i dzieje się to co akurat ma się dziać. Cudownie prowadzi w tej podróży, celnie ukierunkowuje. Wyrazy wdzięczności za sesję.  Polecam całym sercem.

Aga Ś.

Jeśli ktoś zastanawia się nad pierwszą sesja hipnozy, to serdecznie polecam Anię.

Sesja przeprowadzona na wysokim poziomie profesjonalizmu, przez cały czas jest rejestrowana, więc można do niej później wrócić i zbadać co jeszcze w nas wymaga dalszej pracy.

Ania bardzo spokojnym, ciepłym głosem cudownie prowadziła mnie przez hipnozę. Wykazała się dużą determinacją i uporem w pomocy przy czyszczeniu moich programów. Po sesji czułam ulgę.

Dziękuję za to doświadczenie i polecam każdemu.

Kasia P.

Aniu minął miesiąc od sesji z Tobą za co jestem niezmiernie wdzięczna. Chciałam podziękować i podzielić się moimi wnioskami, ten film doskonale odzwierciedla mój proces przemiany po hipnozie. Przez ten cały czas tkwiłam niczym uwięziona w swoich przekonaniach, które tak naprawdę mi nie służyły, wiedzialam o tym ale nie potrafiłam się od tego uwolnić. Po sesji czuje niesamowity spokój, odpuszczenie, zakończyłam pewne schematy bez strachu, przez co czuje wolność. Czuje jeszcze głębsze połączenie z samą sobą, spójność w podejmowaniu decyzji, widzę szersze perspektywy, nieograniczone możliwości a co najważniejsze wygenerowałam wiarę i pewność siebie. Od dawna pracowałam nad sobą a ta sesja była niczym wisienka na torcie. Jest pięknym procesem alchemicznym, który pomaga uporać się z nieuświadomionymi programami, które nas ograniczają. W moim przypadku wygląda to tak jakbym zrzuciła z siebie wielki bagaż przeszłości co daje niesamowitą wolność. Aniu robisz niesamowitą pracę, pomagasz, jest to pewnie czasem trudne, bierzesz na siebie ciężary innych ludzi uleczając ich, doceniam Twoje poświęcenie, to jest powołanie. Dbaj o siebie. Polecam wszystkim serdecznie!

Ewelina N.

Aniu ten czas był magiczny połączony z dryfowaniem w nad świadomości , spotkaniem się z innym wymiarem.

Dziękuję Ci za poczucie bezpieczeństwa jakim mnie otoczyłaś podczas hipnozy , czułam się bezpiecznie i zaopiekowana

Katarzyna Cz.

Miałam sesję z Anią, na początku miałam lekką tremę, bo to była moja pierwsza sesja hipnotyczna w życiu, ale Ania i jej ciepły głos prowadziły mnie tak, że cały czas czułam się komfortowo i w pełni zaopiekowa. Dzięki jej pomocy udało mi się odkryć o sobie sporo nowych zaskakujących rzeczy, które pomogły mi sporo zrozumieć i dały wiele do myślenia. Na pewno wrócę jeszcze do Ani po pomoc w kolejnej podróży w głąb siebie. Z serca polecam.

Dorota K.

Poznaj bliżej moje metody

Posłuchaj wybranych nagrań:

Nieustannie się uczę, medytuję i podnoszę swoją świadomość. W pracy hipnoterapeuty wykorzystuję często elementy:

  • Hipnoterapii, której uczyłam się od Dagmary Konopackiej
  • Ustawień Systemowych, których uczyłam się od Małgorzaty  Rajchert-Lewandowskiej i Magdaleny Dembowskiej
  • Pracy z Wyższym JA i energii Źródła, których uczyłam się od Barbary Taube

Intencją mojej pracy jest pomóc Ci przypomnieć sobie, że Źródło jest w Tobie… głęboko w Twoim sercu jest bezgraniczna Miłość, absolutna Prawda i Zrozumienie wszelkich doświadczeń. Będąc w stanie relaksu masz bezpośredni dostęp do całej Mądrości Wszechświata, ponieważ kiedy twoje ciało „śpi” w błogim odprężeniu – twój umysł jest otwarty, klarowny i z łatwością się komunikuje. A więc zaproś mnie do podróży wgłąb swojego świata, a ja z szacunkiem i uwagą będę Ci towarzyszyć na tej drodze do przestrzeni twojego serca, podświadomości, pra-pamięci i … jeszcze głębiej, w inne wymiary i światy… aż do samego Źródła Twojej Boskiej Istoty. W tej przygodzie będzie nas wspierać moja wiedza i doświadczenie w dziedzinie hipnozy i hipnoterapii. Zatem zaufaj swojej intuicji i otwórz się na kolejny krok w rozwoju swojej Świadomości i zjednoczenia ze swoją Duszą.