Anna Pruszyńska
Warszawa
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy.
  • Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion.
  • Terapeuta Reiki.

Specjalizacje:

Bezpłodność i poronienia | Depresja | Nadwaga | Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Psychosomatyka | Rozwój osobisty | Zaburzenia odżywiania
Anna Pruszyńska

W mojej praktyce terapeutycznej kieruję się wewnętrzną mądrością oraz głębokim połączeniem z intuicją. 

Mam dar słowa, którego używam, aby wsłuchać się w Ciebie i poprzez odpowiednie zadawanie pytań i prowadzenie dotrzeć do przyczyny problemu, zobaczyć to, co nieuświadomione, uwolnić emocje, blokady, stare programy i przekonania, oczyścić przeszłość, sięgnąć po nieskończone zasoby, przywrócić harmonię oraz połączenie z pełnią swojej mocy.

Telefon

+48 601 131 342

Adres

ul. Fabryczna, Powiśle, Warszawa

Moje doświadczenie

Choć od dziecka poszukiwałam głębi i zadawałam pytania o sens życia, to moja przygoda z rozwojem rozpoczęła się w 2015 roku. Przez tych kilka ostatnich lat intensywnie uczestniczyłam w dziesiątkach szkoleń, kursów i warsztatów, dzięki którym sukcesywnie poszerzałam swoją świadomość i krok po kroku odkrywałam Siebie. Coraz bardziej klarownie widziałam również swoją ścieżkę zawodową.

Zdobyte doświadczenia w rozwoju osobistym i duchowym przekształciły się w pracę z ludźmi.

W pracy stosuję podejście holistyczne łącząc hipnoterapię z technikami integrującymi ciało, umysł i duszę. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, dzięki temu wszystkie procesy, które zachodzą podczas sesji są jedyne i niepowtarzalne.

Poznaj bliżej moje metody

Zapraszam do obejrzenia moich filmów, w których odpowiadam na pytania na temat hipnozy i hipnoterapii:

Jestem zafascynowana możliwościami jakie daje terapia hipnozą oraz szybkością z jaką zachodzą zmiany. Terapia jest dostosowana do Ciebie. Tutaj nie ma jednego szablonu, nie prowadzę procesu w sposób dyrektywny, nie narzucam Ci swoich przekonań i nie podsuwam własnych sugestii. Poprzez komunikację z Twoim Wyższym Ja, które wie, czego najbardziej potrzebujesz i jaki jest najszybszy sposób, aby to osiągnąć – podążam za Tobą i reaguję na to, co się pojawia. Każda sesja wygląda inaczej, a wszystko po to, aby przeprowadzić w pełni bezpieczny proces terapeutyczny, dokonać transformacji na głębokim poziomie i uzdrowić dowolną przestrzeń Twojego życia.

Wiem już jak cudownie jest pracować z pasją, z miłością oraz w zgodzie ze swoimi wartościami, jednocześnie czując, że to co robię ma sens zarówno dla mnie, jak i dla moich klientów. A ponieważ kocham zdobywanie nowych umiejętności dlatego też nieustająco inwestuję we własny rozwój, poszerzając sukcesywnie posiadaną wiedzę i rozwijając swój warsztat pracy.

Moją ogromną pasją jest malowanie obrazów. Tworzę na płótnie, drewnie, szkle oraz tkaninach. Jestem miłośniczką teatru, muzyki, tańca i dobrej książki. Kocham podróże oraz naturę, w szczególności morza i oceany, a w moim sercu bardzo wyjątkowe miejsce zajmują zwierzęta.

Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją mocą sprawczą. W delikatności i łagodności dla siebie, w bezpiecznej przestrzeni, podążając za wewnętrznym prowadzeniem stań w swojej prawdzie i odwadze do bycia sobą. Puść to, co jest już gotowe, aby odejść, zrób miejsce na nowe, a potem zacznij kreować swoją rzeczywistość.