Anna Pruszyńska
On-line | Warszawa
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy
  • Certyfikacja z zakresu Hipnoterapii Transpersonalnej
  • Certyfikowana Terapeutka Time Line Therapy® na poziomie Master
  • Master Neuro Linguistic Programming (NLP)
  • Autorka metody Uzdrawiania Wielowymiarowego
  • Certyfikowana Terapeutka Chirurgii Fantomowej
  • Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion

Specjalizacje:

Bezpłodność i poronienia | Depresja | Nadwaga | Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Psychosomatyka | Rozwój osobisty | Zaburzenia odżywiania
Anna Pruszyńska

W mojej praktyce terapeutycznej kieruję się wewnętrzną mądrością oraz głębokim połączeniem z intuicją. 

Mam dar słowa, którego używam, aby wsłuchać się w Ciebie i poprzez odpowiednie zadawanie pytań i prowadzenie dotrzeć do przyczyny problemu, zobaczyć to, co nieuświadomione, uwolnić emocje, blokady, stare programy i przekonania, oczyścić przeszłość, sięgnąć po nieskończone zasoby, przywrócić harmonię oraz połączenie z pełnią swojej mocy.

Moje doświadczenie

Choć od dziecka poszukiwałam głębi i zadawałam pytania o sens życia, to moja przygoda z rozwojem rozpoczęła się w 2012 roku. Przez tych kilka ostatnich lat intensywnie uczestniczyłam w dziesiątkach szkoleń, kursów i warsztatów, dzięki którym sukcesywnie poszerzałam swoją świadomość i krok po kroku odkrywałam Siebie. Coraz bardziej klarownie widziałam również swoją ścieżkę zawodową.

Zdobyta wiedza, ale przede wszystkim doświadczenie w pracy z duszą, energią, wyższymi wymiarami, przewodnikami duchowymi czy technikami kwantowymi przekształciły się w stworzenie autorskiej, głębokiej metody Uzdrawiania Wielowymiarowego.

W pracy stosuję podejście holistyczne łącząc metody pracy terapeutycznej, energetycznej i channellingowej z hipnozą oraz technikami integrującymi ciało, umysł i duszę. Do każdej osoby podchodzę w sposób indywidualny, dzięki temu wszystkie procesy, które zachodzą podczas sesji są jedyne i niepowtarzalne.

Opinie

Na sesję do Ani trafiłam po raz pierwszy, kiedy bardzo potrzebowałam wsparcia i na poziomie energetycznym i na poziomie ludzkim. Otrzymałam i jedno i drugie, za co jestem dzisiaj bardzo wdzięczna. Potem spotkałyśmy się na sesję jeszcze nie raz i za każdym razem było to dla mnie ogromne przeżycie. Jak mogłabym to opisać w kilku słowach? Oczyściłam sobie umysł z negatywnych przekonań, pozwoliłam, by moje ciało wylało cały ból, który miało skumulowany w sobie, spotkałam się ponownie ze swoimi bliskimi w trudnych sytuacjach z przeszłości i dałam sobie to, czego mi wtedy zabrakło, a czego tak bardzo potrzebowałam. Wzruszam się teraz na samo to wspomnienie. Sesje wielowymiarowe z Anią to SPA dla duszy, naszych skumulowanych emocji i naszego pola energetycznego. 

Spotkanie z Anią było najlepszym co mnie w życiu spotkało!!!

Dziękuję Ci Aniu za to, że się pojawiłaś w moim życiu i pomogłaś mi odnaleźć moje wewnętrzne światło.

Alicja Starosta

Jest piękna zewnętrznie, ale najpiękniejsza jest wewnętrznie i ten Jej wewnętrzny blask jest tym, co prowadzi w łagodności, spokoju, harmonii do otwierania się na Nowe osoby z którymi pracuje. Jej słowa kierują procesem przemiany delikatnie, ale proces zachodzi głęboko i jest bardzo transformujący. Ania ma naturalny dar do pracy z ludźmi i jest ogromnym zaszczytem móc doświadczyć Jej unikalnych jakości, co bezpośrednio przekłada się na możliwość zmian u osób, które zdecydują się na pracę terapeutyczną u Ani.

Majka Niernsëë

Ania jest magiczną osobą obdarzoną naturalną mądrością oraz intuicją, z którą ma bardzo dobre połączenie. W jej obecności podczas sesji czułam się całkowicie bezpieczna i zaopiekowana. Mogłam otworzyć się na swój najlepszy potencjał oraz na uzdrowienie blokad, które nie pozwalały mi z niego skorzystać. Ogromnym zasobem Ani jest jej kobieca energia, która podczas sesji przemawia pełnią Mocy.

Polecam sesje hipnoterapii z Anią z całego serca.

Anita Szabo, hipnoterapeutka, terapeutka metody Czytanie Duszy

Sesje hipnoterapeutyczne u Ani dały mi wiele głębokich wglądów. Przede wszystkim czułam się bardzo bezpiecznie. Intuicja Ani prowadzi ją płynnie przez cały proces, co sprawia, że w jej gabinecie można się całkowicie odprężyć. Nawet zaglądanie w trudne, ciemne zakamarki było przez nią prowadzone tak lekko, że transformacja zadziewała się niemal od razu. To wyjątkowa osoba, wrażliwa i ciepła.

Polecam z całego serca sesje z Anią.

Magdalena Gołda

Intuicyjne metody uzdrawiania mają ogromną moc, ale tylko nieliczne osoby posiadają predyspozycje, aby właściwie się nimi posługiwać. Ania dzięki swojemu doskonałemu połączeniu z Duszą, a także bogatej wiedzy i doświadczeniu jest wyjątkowo skutecznym terapeutą.

Jej autorska metoda uzdrawiania wielowymiarowego jest szczególnie wartościowa dla osób, które same poprzez pracę wewnętrzną nie potrafią uzyskać wystarczająco głębokich wglądów, aby rozwiązać swój problem. Informacje uzyskiwane przez Anię podczas komunikacji z Wyższym Ja są trafne i znaczące dla klientów. Do każdego z nich podchodzi z miłością, uważnością, empatią, dostosowując swoje metody pracy do indywidualnych potrzeb. Dla mnie Ania jest przepiękną istotą, którą trzeba poznać, aby w pełni docenić jej unikalne jakości.

Z całego serca polecam sesje pod jej skrzydłami, z których ja także korzystam, ciesząc się szybkimi rezultatami.

Dziękuję Aniu za ogromne wsparcie, które od Ciebie dostałam i za znaczącą obecność w historii mojej Duszy

Dagmara Konopacka, założycielka Polskiego Instytutu Hipnozy

Poznaj bliżej moje metody

Zapraszam do obejrzenia moich filmów, w których odpowiadam na pytania na temat hipnozy i hipnoterapii:

Jestem zafascynowana możliwościami jakie daje Uzdrawianie Wielowymiarowe, jak również terapia hipnozą oraz szybkością z jaką zachodzą zmiany. Metoda pracy jest dostosowana do Ciebie. Tutaj nie ma jednego szablonu, nie prowadzę procesu w sposób dyrektywny, nie narzucam Ci swoich przekonań i nie podsuwam własnych sugestii. Poprzez komunikację z Twoim Wyższym Ja, które wie, czego najbardziej potrzebujesz i jaki jest najszybszy sposób, aby to osiągnąć – podążam za Tobą i reaguję na to, co się pojawia. Każda sesja wygląda inaczej, a wszystko po to, aby przeprowadzić w pełni bezpieczny proces terapeutyczny, dokonać transformacji na głębokim poziomie i uzdrowić dowolną przestrzeń Twojego życia.

Wiem już jak cudownie jest pracować z pasją, z miłością oraz w zgodzie ze swoimi wartościami, jednocześnie czując, że to co robię ma sens zarówno dla mnie, jak i dla moich klientów. A ponieważ kocham zdobywanie nowych umiejętności dlatego też nieustająco inwestuję we własny rozwój, poszerzając sukcesywnie posiadaną wiedzę i rozwijając swój warsztat pracy.

Moją ogromną pasją jest malowanie obrazów. Tworzę na płótnie, drewnie, szkle oraz tkaninach. Jestem miłośniczką teatru, muzyki, tańca i dobrej książki. Kocham podróże oraz naturę, w szczególności morza i oceany, a w moim sercu bardzo wyjątkowe miejsce zajmują zwierzęta.

Zapraszam Cię na spotkanie z Twoją mocą sprawczą. W delikatności i łagodności dla siebie, w bezpiecznej przestrzeni, podążając za wewnętrznym prowadzeniem stań w swojej prawdzie i odwadze do bycia sobą. Puść to, co jest już gotowe, aby odejść, zrób miejsce na nowe, a potem zacznij kreować swoją rzeczywistość.