Ewa Cejner
Lublin | Warszawa | Zamość
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Specjalistka w dziedzinie Recall Healing/Totalna Biologia
  • Certyfikowany Praktyk Soul Body Fusion®️
  • Certyfikowany Praktyk Theta Healing®️
  • Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego i Wyższej Szkoły Bankowej.

Specjalizacje:

Nadwaga | Problemy w relacjach | Seksualność

Cieszę się mogąc towarzyszyć ludziom w odkrywaniu piękna i doskonałości ich serca i duszy.

Kiedy dzięki uświadomieniu, wkraczają na drogę do osiągnięcia naturalnego stanu, jakim jest życie pełne miłości, radości, harmonii i zdrowia.

Telefon

+48 600 826 703

Adres

Warszawa, Lublin, Zamość

Media

https://www.facebook.com/SwiadomoscZycia

Moje doświadczenie

Jestem doświadczoną terapeutką i coachem, pracującą holistycznie z umysłem, ciałem i duszą.

W mojej praktyce łączę wiedzę i umiejętności z zakresu pracy z podświadomością, świadomością i duszą. Wierzę, że każdy człowiek może osiągnąć harmonię ciała, umysłu i duszy, dzięki poznaniu pięknej prawdy o sobie samym. A to czyni prawdziwie WOLNYM , bo daje możliwość wyboru, zamiast powielania wciąż tego samego programu.

Opinie

Po latach pracy nad sobą, terapii konwencjonalnych i niekonwencjonalnych, miałam już dość. Myślałam, że jestem przypadkiem nieuleczalnym. Zbyt wrażliwa i pełna lęków. Na co dzień musiałam być silna, a w nocy przychodziły koszmary, które mnie powoli wykańczały. Nie miałam już siły na rodzinę, dziecko, pracę. Za każdym razem jak podejmowałam nową terapię, leczenie, miałam nadzieję, że tym razem się uda. Jeśli pomagało, to na krótko. Od dawna myślałam o hipnozie, ale bałam się jej poddać. Przez “przypadek” trafiłam do Ewy Cejner z Polskiego Instytutu Hipnozy na sesję hipnozy. Ujęła mnie swoim ciepłem, otwartością i profesjonalizmem. Poczułam się bezpiecznie i poddałam się całemu procesowi. Mimo, że trwało to prawie 3 godziny, nie odczułam tego czasu. Było to bardzo głębokie doświadczenie. Na powierzchnię wychodziły sprawy, o których myślałam, że są dawno przerobione i zakończone, Po sesji czułam ogromną radość, taką wewnętrzną, dziecięcą. To była tylko jedna sesja hipnozy jaką miałam. Miała ona miejsce ponad pół roku temu i widzę efekty. Dobrze śpię, nie mam koszmarów, zaczęłam siebie lubić i dbać o siebie. Miałam chwile słabości, co jest normalne, ale były one duże słabsze i krótsze. Jestem wdzięczna za spotkanie z Ewą. Dziękuję.

Barbara, 45 lat

Miałam przyjemność uczestniczyć w hipnoterapeutycznej sesji z Ewą dwukrotnie. Szczególnie ważne znaczenie w moim życiu miała pierwsza z nich i myślę, że do końca życia będę jej wdzięczna za pomoc. Ewa jest osobą pogodną, ma zawsze pozytywne nastawienie i emanuje z niej niezmącony spokój, a wszystko to jest autentyczne. Ewa jako terapeuta dba o profesjonalizm i absolutny komfort swoich pacjentów, sesję prowadzi z niesłychaną cierpliwością, spokojem i oddaniem. Szybko można odczuć, że bardzo zależy jej na sukcesie każdego z klientów, a praca jest dla niej prawdziwą pasją. W razie potrzeby nie zawaham się ponownie zwrócić do Ewy po pomoc. Ewo – raz jeszcze dziękuję!

Weronika

Poznałam Ewę jeszcze zanim zaczęła interesować się hipnozą, dzięki czemu mogłam być świadkiem procesu pozytywnych zmian, które zachodziły w jej własnym życiu pod wpływem tej metody. Kiedy sama postanowiłam spróbować, było mi trochę niezręcznie, myślałam, że może lepiej poddać się hipnozie u obcej osoby. Okazało się, że moje obawy były zupełnie bezpodstawne. Ewa towarzyszyła mi w cudownie przyjazny, empatyczny i pełny ciepła sposób, zauważała też kolejne sygnały, za którymi było warto podążyć w tej wędrówce. Przez cały czas czułam, że jej główną motywacją była chęć pomocy, ale zawsze w taki sposób, na który ja byłam gotowa. Polecam Ewę z całego serca!

Katarzyna

Poznaj bliżej moje metody

Celem mojej pracy jest pomoc w odszyfrowaniu i zneutralizowaniu emocjonalnych i biologicznych kodów, które powodują choroby lub inne ograniczenia w życiu.

Z mojego wsparcia korzystają Ci, którzy pragną kierować swoim istnieniem w sposób świadomy. Aby cieszyć się życiem wolnym od powtarzających się i niechcianych wzorców.

Jestem pasjonatką dobrej literatury i muzyki. Mój zachwyt nieodmiennie budzi piękno przyrody i ludzi na całym świecie. Marzę o tym, żeby odwiedzić każdy zakątek naszej cudownej planety. Smakuję życie wszystkimi zmysłami, a każdy dzień witam z ciekawością i otwartością na to, co nowego mi podaruje.