Dagmara Konopacka
Piaseczno | Warszawa
  • Certyfikowana przez Hypnosis Training Academy Hipnoterapeutka specjalizująca się w Hipnoterapii Konwersacyjnej.
  • Członek The International Association of Professional Conversational Hypnotists.
  • Członek British Associaton of Hypnotherapy.
  • Praktyk i Master NLP.
  • Uczestniczka dziesiątek szkoleń w kraju i zagranicą z zakresu hipnozy, nowoczesnej psychoterapii, duchowości, pracy z ciałem, umysłem i duszą.

Specjalizacje:

Biznes i finanse | Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty
Dagmara Konopacka

Wierzę, że jesteśmy istotami duchowymi, które mają ludzkie doświadczenia. Wewnątrz każdego z nas jest święte, nieskazitelne istnienie, które uznaje wrodzoną doskonałość siebie i innych.

Głębsze zrozumienie łączy nas w kolektywną jedność i światło. Nasze ciała i umysły są jak szorstka, zewnętrzna powłoka szlachetnego kamienia. Kiedy ją wypolerujemy, pojawi się drogocenny klejnot, cudowny dar, doskonałe, wieczne, bezgraniczne Ja.

To jest moja prawda. Zapraszam Cię do wspólnej podróży, abyśmy mogli odkryć Twoją prawdę.

Telefon

+48 601 221 007

Email

daga@dagmarakonopacka.pl

Adres

Warszawa, Piaseczno

Moje doświadczenie

Hipnozą i hipnoterapią fascynuję się od czasów, kiedy byłam nastolatką, odkrywając coraz szersze jej możliwości i pogłębiając w sobie zrozumienie jej fenomenu. Ukończyłam dziesiątki kursów, warsztatów w kraju i za granicą, ucząc się hipnozy i dziedzin pokrewnych od największych światowych autorytetów.

Jednak swoją skuteczność w pomaganiu innym upatruję przede wszystkim w doświadczeniu terapeutycznym z moimi klientami i uczestnikami szkoleń oraz we własnej pracy wewnętrznej, jaką przez ten czas wykonałam. Uważam bowiem, że jesteśmy w stanie zrozumieć i wesprzeć drugą osobę tylko w takim stopniu, w jakim pomogliśmy sobie.  Możemy być przewodnikami na najwyższe szczyty tylko wtedy, kiedy sami wcześniej tam dotrzemy.

Swojej ścieżki zawodowej szukałam długo, ale dzięki tym wędrówkom lepiej poznałam siebie, wydobyłam swój potencjał, odkryłam kim naprawdę jestem, jakie są moje wartości, cele, potrzeby i pragnienia.

Moja praktyka terapeutyczna jest w tym momencie czymś więcej niż pracą z podświadomością. To komunikacja z najbardziej świadomą częścią człowieka – jego Wyższym Ja, które jest najdoskonalszym przewodnikiem oraz wewnętrznym uzdrowicielem każdego z nas. Oddanie przebiegu sesji w ręce tej najwyższej energii daje nieograniczone możliwości, wiedzę i postrzeganie. Jest to jednocześnie najbardziej bezpieczna, a zarazem głęboka forma terapii.

Opinie

To, gdzie poszłyśmy …. Dagmara, mówię zupełnie poważnie, dotarłam do Źródła. Czuję spokój. Jestem totalnie zgrana z przyrodą. Jem z zamkniętymi oczami.

Pamiętam wszystko, każdy szczegół tej podróży i teraz , gdy patrzę , mijam ludzi innych, czuję tylko miłość. Próbuję obejrzeć coś, jakiś film, coś poczytać i czuję, jakbym sięgała do fałszu, ale nie z negatywnym zabarwieniem, tylko do poszukiwań czegoś po omacku. Bo ja TAM byłam, jestem, i znam drogę. Chciałabym to wszystkim dać dotykając palcem czoła, bo nie da się wyjaśnić, wiesz przecież…

Przyszłam do Ciebie, bo nie akceptowałam siebie, swojego ciała. A Ty mi utorowałaś drogę do poznania, że JA jestem nami wszystkimi … i pozwoliłaś mi spotkać i przeprosić Marię w imieniu człowieka, co jest dla mnie tak ważne, tak Ją kocham. Była taka piękna, że aż nie umiem tego opisać. I uratowała mnie z otchłani, tylko jaśniejąc, nic więcej… I pozwoliłaś mi zrozumieć, że Świetlista istota jaką Ona jest, nie jest celem. Ja – Człowiek Ją spokojnie i z miłością i z obustronną akceptacja minęłam i poprzez korzenie drzewa, poprzez jego ścianę przeszłam do Źródła, nad białym szczytem poznania.

A te wszystkie znaki dostawałam już wcześniej, tylko ich nie rozumiałam. A dzięki Tobie poznałam swój język. To wszystko ma ogromne znaczenie. Nie tylko dla mnie. Mam wiedzę, pewność i autentyczne doświadczenie – my jesteśmy poprzez energie nieczasu i przestrzeni odsunięci od Źródła, ale znamy drogę, musimy tylko podążać za Nią. Czas nie istnieje.

Dagmara, to było najważniejsze, najprawdziwsze doświadczenie mojego życia. Sens. Tyle rozumiem. Jestem w stałym kontakcie z nieświadomością. Mogę z nią się komunikować… Czuję się kompletna i nieskończona. I mam takie poczucie, że my wszyscy mamy dokładnie to samo, tylko trzeba otworzyć duszy drzwi.
Dziękuję Ci po stokroć. Czerp z tego, jeśli tylko zechcesz, byłaś tam ze mną.

Ilona Sobiech Biały

Projektant Wnętrz

Jeśli kiedykolwiek zastanawiałeś/aś się, czy hipnoza może pomóc Ci rozwiązać Twoje problemy, odpowiedź brzmi: zdecydowanie tak, pod warunkiem, że jest prowadzona w profesjonalny sposób. Dagmara Konopacka jest doskonałą hipnoterapeutką, łączącą w swojej praktyce najskuteczniejsze, nowoczesne narzędzia zmiany osobistej z pełnym zrozumienia, indywidualnym podejściem do klienta. Dzięki pasji i nieustannemu dążeniu do rozwoju efekty jakie osiąga ze swoimi klientami budzą podziw i szacunek. Dagmara jest ponadto wspaniałą osobą, posiadającą wielkie serce i otwarty umysł. Z pełnym przekonaniem polecam Dagmarę Konopacką każdemu, kto poszukuje profesjonalnego i przede wszystkim skutecznego hipnoterapeuty. Osobiście jestem dumny, że mam okazję współpracować ze specjalistką tej klasy. Nie wyobrażam sobie nikogo bardziej godnego polecenia niż Dagmara. Gorąco polecam.

Piotr Matejuk

hipnoterapeuta, trener hipnozy, Hypnosis Poland

Jestem niezwykle wdzięczna czemukolwiek/czy komukolwiek, że trafiłam na stronę Dagmary. Przypadek, a może nie.

Niespecjalnie interesowałam się hipnoterapią, co więcej miałam do niej dość sceptyczny stosunek. Znalazłam się jednak w dość stresującym okresie życia. Zawodowo i mentalnie szukałam pomocy, sposobów na powrót do równowagi. Ogromny stres totalnie wyłączył myślenie, intuicja nie działała już od dawna. Poza bałaganem w głowie, bałagan wokół mnie, napadowej objadanie się, brak kontaktu ze sobą, brak poczucia sensu, problemy ze snem, napięte relacje z bliskimi, a nawet osobami postronnymi. Szukając informacji na temat kompulsywnych zachowań, trafiłam na stronę Dagi. Dziewczyna wydała mi się (oprócz tego, że ujmująco ciepła i piękna) niezwykle autentyczna. Z ciekawości (a może aktywizującej się intuicji) umówiłam się na spotkanie, które przebiegło zupełnie inaczej niż mogłam to sobie wyobrazić. Zupełnie normalnie, a z totalnie niezwykłym przebiegiem. Dagmara podpowiada jak rozluźnić się, aby móc nawiązać kontakt z Podświadomością (która najlepiej nas zna i wie co jest dla nas najlepsze), pozostając w świadomości dochodzi się do niesamowitych odkryć i wiadomości. Niby nic nadzwyczajnego, a jednak transformujące doświadczenie. A potem kolejne. Dagmara urzekła mnie swoją spójnością i naturalnością, wzbudza zaufanie, daje przestrzeń, pełną autonomię, ogromny szacunek. Dokonuje zmieniających życie działań w sposób niezwykle delikatny. Tudzież daje narzędzia/prowadzi drogą, gdzie takich zmian dokonujesz sama/sam. W sumie trudno to opisać w trakcie przejmujących i dobrych, ważnych rozmów jakie miały miejsce w trakcie spotkań hipnoterapeutycznych, odkryłam własne ograniczenia i blokady, takie, na które nie wpadłabym zajmując się sobą świadomie i nie tylko oczyściłam mój świat wewnętrzny, ale i moje rzeczywiste otoczenie. Wyostrzył się mój wzrok i słuch na to co dzieję się wokół mnie i ze mną, na otaczających mnie ludzi, zdarzenia. Nabrałam odwagi o jaką nie podejrzewałam się od lat kilkudziesięciu, potrafię ocenić, poczuć, czy dana osoba, wydarzenie jest dla mnie dobre. Mam moc, by przejść przez gorsze dni, czy zdarzenia, na które nie mam wpływu. Przestałam się objadać, zaczęłam tańczyć, zweryfikowałam ludzi wokół mnie, potrafię zauważyć tych autentycznie serdecznych. I mam poczucie, że to dopiero początek drogi! Mojego życia, w którym jestem szczęśliwa, kochana. Szanuję siebie i innych, i to samo otrzymuję w zamian. Mam moc, by tworzyć własne życie, a gdy nie jestem pewna co zrobić, dostaję podpowiedź z wnętrza, co będzie dla mnie najlepsze. A wszystko to z dużym poczuciem bezpieczeństwa i spokoju.
Dziś jestem po drugim dniu szkolenia, które prowadziła Dagmara. W roli trenera niezwykła, magiczna, porywająca, bardzo rzetelna i profesjonalna, inspirująca. Przepięknie potrafi dzielić się darem, który posiada. Spotkań z Dagmarą i zmian jakie dokonują się w życiu po kontakcie z nią nie sposób opisać. Tego trzeba doświadczyć.

W skrócie: potęga miłości i dobra, którymi Dagmara dzieli się z Tobą generuje pokłady miłości i dobra w Twoim życiu.

Dominika

Dagmaro! Chciałam Ci jeszcze raz z całego serca podziękować za to, jak wiele otrzymałam dzięki Tobie! Nie da się tego ująć w słowa ani też przeliczyć na pieniądze, jest to coś najcenniejszego na świecie! Dziękuję Wszechświatowi, że Ciebie spotkałam. Mam nadzieję, że jak najwięcej potrzebujących ludzi do Ciebie trafi i będzie mogło odkryć swoją wewnętrzną mądrość, radość i siłę.

Ania

Pewne rzeczy można opisać, inne namalować lub wyrzeźbić. To co robi Dagmara trzeba poczuć. To tworzenie na najwyższym poziomie wyobraźni. Czy może być coś cenniejszego niż odzyskanie SIEBIE? Ja poczułam ze wyrosły mi skrzydła. To własnie dzieło Dagmary. Do dziś jestem w chmurach i już tam zostanę.  DZIĘKUJĘ! To najcenniejszy dar jaki kiedykolwiek dostałam.

Marzena Puchała

Mam skrzydła!!! Całe życie miałam skrzydła? Połamane? Uciśnione? NIE!  Są całkowicie lotne i takie piękne? :) Dagmara pokazała mi, że mogę latać. Uzdrawiający dotyk charyzmatycznej kobiety zainspirował mnie tak dalece, że sięgnęłam po to, co należało mi się przez całe życie. Sięgnęłam po miłość, do której myślałam, że nie mam prawa. Dagunia, ja nie wiedziałam, że mogę być tak szczęśliwa! Dziękuję!

Anna Rz.

Sesje z Dagmarą pomogły mi w dwóch bardzo różnych i bardzo trudnych sytuacjach życiowych. Po zakończeniu kilkuletniej, toksycznej relacji nie mogłam sobie poradzić przez wiele miesięcy. Za nic nie chciałam powrotu, ale wpadłam w jakiś obłęd. Poczucie winy mieszało z rozpamiętywaniem wszystkich trudnych chwil i słów, pragnieniem za nie zemsty, wzajemną potrzebą ciągłych kontaktów przesyconych złością, nienawiścią. Było to dodatkowo trudne, gdyż druga strona chyba czuła, a na pewno zachowywała się tak samo. A pracujemy razem i widujemy się codziennie. Fizycznie się rozstałam, ale emocjonalnie byłam więźniarką tej relacji. Czułam się jednocześnie i katem i ofiarą. Nie było chwili w ciągu dnia, bym o tym nie myślała. Propozycję Dagmary, żebym wzięła udział w sesji, przyjęłam bardziej z ciekawości, niż wiary, że to mi pomoże wyjść z tego uwikłania. Podczas sesji dotarłyśmy do wydarzeń, tak odległych, że ich nie pamiętałam, które były odpowiedzialne za takie moje emocje i reakcje. Był ogromny ciężar, potem łzy i ulga. Niemal momentalnie po drugiej sesji przestałam reagować na zaczepki i pretensje byłej partnerki. Aż przestały napływać, bo ileż można obrzucać nimi kogoś, na kogo to wcale nie działa? Mój umysł otworzył się na innych ludzi i inne zajęcia. Burzliwa relacja wyciszyła się, uspokoiła. Mogłyśmy normalnie, zupełnie neutralnie rozmawiać zarówno o sprawach służbowych, jak i o pasjach. Któregoś dnia usłyszałam: to niesamowite, jak ty się nagle zmieniłaś i jak to w rezultacie zmieniło moje emocje i zachowania. To jakiś cud, że my normalnie rozmawiamy?Odpowiedziałam: Nie cud. Hipnoza.

I druga sprawa. Po operacji kręgosłupa bardzo dokuczał mi dziwny ból nogi. Była ciężka, jak z ołowiu. Nie działały żadne leki. Najlepsi fizjoterapeuci i neurolodzy, u których byłam rozkładali ręce. Diagnozowali uszkodzenie nerwu, który może regenerować się latami, a może nie zregenerować się wcale. Próbowali różnych zabiegów i ćwiczeń. Bezskutecznie. Trwało to miesiącami. Przez tę dolegliwość czułam się ciągle zmęczona. Mogłam tylko leżeć i spać. Wpadłam w depresję. Gdy opowiedziałam o tym Dagmarze, ponownie zaproponowała mi udział w sesji. Podeszłam do tego dość sceptycznie – emocje, uczucia, które można przepracować, to co innego, a to przecież jest ból fizyczny. Przecież w ciągu kilku tygodni wydałam ponad 40 tys. zł na różne rehabilitacje i zabiegi u najlepszych specjalistów i noga boli, jak bolała, to po sesji przestanie? Ale do sesji przystąpiłam. I co?

Właśnie wróciłam ze wspinania na Chorwacji i w Grecji. W sierpniu ukończyłam Bieg Ultra Granią Tatr – najtrudniejszy bieg górski w Polsce, 73 km po Tatrach. I prawie już zapomniałam o tym bólu, który przez blisko 8 miesięcy odbierał mi siłę do życia. DZIĘKUJĘ!

Agata Wieruszewska

Dagmara, chciałam Ci napisać, że absolutnie wszystko się zmieniło. Nie do wiary. Już nie pamiętam czasu, gdy byłam tak spokojna jak obecnie. Wszystkie lęki, strach i przygnębienie zniknęły! Zauważam otaczający mnie świat oraz innych ludzi. Cieszę się każdym dniem i jestem Ci przeogromnie wdzięczna! Sesje z Tobą zmieniły mnie dogłębnie i w każdej dziedzinie życia spełniam się coraz bardziej. Jeszcze kilka tygodni temu nie do pojęcia było dla mnie, że tak dobrze mi będzie samej ze sobą! Jesteś absolutnie fenomenalna! Dziękuję, że trafiłam na Ciebie, bo aż strach pomyśleć, co by było gdybym Cię nie spotkała! Dziękuje, chociaż czuję, że samo dziękuje to za mało, bo zmiana jest ogromna. Naprawdę jest zupełnie inaczej! Jesteś wspaniała Dziękujeeeeeeeeee!!!

Anna

Key Account Manager

Wiele ciężkich zdarzeń w moim życiu doprowadziło mnie do depresji. Zostałam bez pracy, partnera, przyjaciół, z marnym zdrowiem. Kilka lat bardzo starałam się różnymi sposobami wyrwać z tego dołka, ale ciągle coś mnie wciągało z powrotem. Kiedy po raz pierwszy zetknęłam się z hipnozą, poczułam nadzieję, że może tym razem się uda. Trafiłam do Dagmary, przeszłam u niej przez trzy sesje (tylko trzy spotkania!), które całkowicie zmieniły mnie, moje postrzeganie świata, a więc i wpływ na ten mój świat. Praca z Dagmarą w hipnozie pozwoliła mi dotrzeć do spraw, które moja świadomość wyparła, ale podświadomość wciąż szła tymi wydeptanymi przez nieszczęścia ścieżkami. Pełne zaufanie do Dagmary, jej doskonałe przygotowanie, profesjonalizm, poczucie bezpieczeństwa, jakie tworzyła podczas naszych spotkań, wszystko to pozwoliło mi na prawdziwą zmianę. Teraz już czuję, że jestem pogodzona ze sobą, kocham siebie, ludzi i świat wokół. A ten świat odwdzięcza mi się tym samym. Co dzień spotyka mnie coś pięknego, dobrego, pozytywnie zaskakującego. Wiem, że to dzięki temu, że mogłam w transie przepracować swoje traumy, tak głęboko tkwiące we mnie i kształtujące moje życie. Teraz mogę śmiało powiedzieć, że jest ono szczęśliwe. Dziękuję, Daga!

Agnieszka Knyt

Poznaj bliżej moje metody

Posłuchaj prowadzonej przeze mnie medytacji:

Moje podejście do hipnozy i hipnoterapii ewoluowało razem ze mną. Wraz z głębszą eksploracją własnej istoty oraz zbieraniem kolejnych doświadczeń terapeutycznych zaczęłam rozszerzać swój światopogląd,  odnajdując coraz mocniejsze dowody istnienia zewnętrznych energii i zjawisk wychodzących poza logikę i racjonalność.

Wpłynęło to na mój sposób pracy z klientami i przebieg sesji hipnoterapeutycznych, które zaczęły mocno odbiegać od szablonowych procesów, zmuszając mnie do szukania nowych informacji i rozwiązań, leżących często poza sferą umysłu. Zauważyłam, że dzięki odpowiedniemu przygotowaniu, nastawieniu i otwartości hipnoterapeuty oraz klienta, coraz więcej rzeczy zaczyna dziać się na głębokim, nieświadomym poziomie. W rezultacie uzdrawianie czy jakakolwiek zmiana na lepsze może zachodzić łatwiej i szybciej.

To wszystko spowodowało zmiany w mojej praktyce terapeutycznej, która została poszerzona o elementy duchowości i ezoteryki. Tak powstała hipnoterapia transpersonalna, którą nie tylko sama praktykuję, ale równiez nauczam podczas szkoleń w Polskim Instytucie Hipnozy.

Podstawowe zasady, którymi kieruję się w życiu prywatnym oraz pracy terapeutycznej, to autentyczność, spójność, etyka, akceptacja i bezwarunkowa miłość do siebie i każdej żywej istoty.

Logo Dagmara Konopacka