Ewa Bartoszewska
On-line | Sopot
  • Certyfikowany Praktyk i Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka w nurcie Hipnozy Ericksonowskiej

Specjalizacje:

Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Psychosomatyka | Stany lękowe i fobie | Stres i bezsenność | Traumy i PSTD

Wierzę, że pomagając innym odkrywać swój wewnętrzny potencjał oraz drogę miłości do samego siebie rozprzestrzeniamy energię dobra i miłości, której potrzebuje świat.

W podejściu do klientów kieruję się zachwytem nad potencjałem każdego człowieka i uszanowaniem indywidualnej natury jego przeżyć. Wierzę w to, że wszystkie odpowiedzi znajdują się w Tobie samym tak samo jak i moc głębokiej transformacji. Ja jestem tu tylko po to by pomóc Ci do nich dotrzeć korzystając z mojej profesjonalnej wiedzy i doświadczenia, ale też wysokiej intuicji płynącej z przestrzeni serca.

Telefon

+48 534 553 766

Email

hypnovahipnoterapia@gmail.com

Adres

Sopot, on-line

Strona

https://hypnovahipnoterapia.org

Moje doświadczenie

​Już od najmłodszych lat byłam osobą wysokowrażliwą, zafascynowaną życiem wewnętrznym człowieka. Studiowanie filozofii oraz podróże i życie w różnych krajach przybliżyły mi jeszcze bardziej naturę człowieka – jego zmagania i pytania które zadaje sobie w trakcie drogi poprzez życie.

Jestem certyfikowaną hipnoterapeutką, członkinią Polskiego Instytutu Hipnozy. Praktykuję zarówno hipnozę transpersonalną – w holistycznym podejściu: ciało, umysł, dusza; jak i hipnozę ericksonowską – nastawioną na uczenie się poprzez wykorzystanie naszych zasobów ukrytych w nieświadomości.

W trakcie pracy z Tobą kieruję się moją wiedzą i intuicją pochodzącą z przestrzeni serca. Jesteś bezpieczny i akceptowany na każdym etapie Twojej podróży do odkrycia siebie. Wszystkie etapy Twojej podróży ja również przeszłam sama i doświadczyłam uzdrawiającej mocy hipnoterapii. Z wielką pasją pracuję nad swoim samorozwojem by jak najlepiej pomagać innym i wieść spełnione szczęśliwe życie.

Opinie

Gdy przyszedłem na hipnozę do Ewy byłem na kompletnym rozdrożu w swoim życiu i właściwie pozbawiony nadziei. Już od pierwszej sesji poczułem niezwykłą jasność umysłu, a z kolejnymi uwolniłem blokady, które trwały we mnie przez wiele lat.

Cóż mogę dodać – będę Ci dozgonnie wdzięczny Ewo za Twój pełen profesjonalizm, ale też eklektyzm metod i przede wszystkim totalnie zindywidualizowane podejście do mojej osoby. Dzięki nim odnalazłem się na nowo.

Bartosz

Z całego serca polecam sesje hipnozy z panią Ewą. Ogromnie pomogła mi pozbyć się leku i codziennego strachu. Uważam, że jest świetna specjalistka w swojej dziedzinie. Mogłam mieć z nią stały kontakt i zadać jakiekolwiek pytanie. Ma w sobie dużo empatii. Polecam zajęcia z panią Ewą, dzięki niej jakość mojego życia wzrosła 🙂

Natalia

Na sesje hipnoterapii przyszłam pełna obaw, przede wszystkim zastanawiając się czy to się tak naprawdę uda. Ewa otoczyła mnie wspaniałą opieką, prowadziła w taki sposób, że czułam że byłyśmy sobie równe, a jednocześnie mogłam w pełni zaufać jej wiedzy. Po kilku sesjach zaczęły się w moim życiu dziać niesamowite rzeczy, poczułam że naprawdę coś w środku mnie drgnęło i teraz jestem w stanie podejmować wspaniałe wyzwania już bez lęku. Same sesje były prowadzone w cudownej atmosferze miłości, akceptacji i szczerej ciekawości drugiego człowieka. 

Dziękuję Ewo.

Ewelina

Seans hipnoterapii  z Ewą jest nasamowitym doświadczeniem, dzięki niej, troskliwej Przewodniczce można dotrzeć do najbardziej ukrytych miejsc i wydarzeń:) Ja dotarłam tam gdzie chciałam ale także byłam w miejscach zupełnie nieznanych. To pozwoliło mi zrozumieć wiele rzeczy, posłuchać swojego wnętrza i przerobić sprawy nie przerobione. Polecam każdemu bo warto ulepszyć i zmienić swoje życie, a pomoże w tym Ewa Bartoszewska 🙂

Dorota

Poznaj bliżej moje metody

Hipnoterapia jest terapią krótkoterminową, w której koncentrujemy się na odkryciu przyczyn obecnego problemu w podświadomości oraz znalezieniu najlepszego indywidualnego rozwiązania w oparciu o dostępne zasoby. Dostajemy dostęp do głębokiej przemiany w najbardziej dla nas korzystnym kierunku. Hipnoterapia jest cudowną podróżą wgłąb siebie, spotkaniem ze swoim Wyższym Ja i dotarciem do przestrzeni uzdrowienia.

Jak wygląda hipnoterapia?

Przychodząc na sesję jesteś gotowy na zmianę. Czasem wiesz dokładnie z czym przychodzisz i gdzie leży przyczyna problemu, a czasem wiesz tylko, że w Twoim życiu jest coś nie tak i jesteś gotowy by odkryć i uzdrowić przyczyny Twoich trudności. W obu tych przypadkach hipnoza poprowadzi Cię do odkrycia przestrzeni miłości, samoakceptacji i głębokiej transformacji na wielu poziomach.

Hipnoza jest najbardziej naturalnym stanem naszego organizmu, często doświadczamy jej zagłębiając się w czytaną książkę czy prowadząc samochód. Jest to stan połączenia głębokiej relaksacji ciała z intensywnym skupieniem umysłu. W stanie hipnozy możemy dotrzeć do naszej podświadomości, skontaktować się z naszym Wyższym Ja, które wskazuje nam naturę naszych problemów oraz od razu prowadzi do ich rozwiązania.

Przeprowadzam sesje hipnoterapii, sesje regresji hipnotycznej, progresji hipnotycznej oraz sesje coachingu hipnotycznego.

Przy użyciu sprawdzonych metod hipnoterapii mogę Ci pomóc z:

– trauma i PTSD

– bezsenność, koszmary senne, stres

– objawy psychosomatyczne takie jak migreny

– niskie poczucie własnej wartości

– brak ukierukowania w życiu, niewykorzystanie swojego potencjału

– problemy w relacjach z rodziną i bliskimi

– stany lękowe i fobie

– odkrywanie samego siebie i swojej drogi życia

 

Sesje hipnoterapii przeprowadzam stacjonarnie w Sopocie oraz online przez Skype.