Ewa Wolańska
Warszawa
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Terapeuta TSR (Centrum Terapii Skoncentrowanej na Rozwiązaniach)
  • Coach Kariery – Studia z Coachingu i Doradztwa Zawodowego na SWPS
  • Trener emocjonalnej odporności
  • Sesje w języku polskim i angielskim (Hypnotherapy in English)

Specjalizacje:

Depresja | Nadwaga | Psychosomatyka | Rozwój osobisty | Uzależnienia i nałogi
Ewa Wolańska

Kto patrzy do środka – budzi się. Kto szuka rozwiązań – znajduje je.

Myślę, że ciągle nie odkryliśmy wielu tajemnic, jakie skrywa w sobie człowiek. Skoncentrowani na świecie zewnętrznym, zapominamy o mądrości własnego ciała, wskazówkach intuicji i pięknie ukrytym w naszych duszach. Najważniejsze to szukać, nie poddawać się, próbować nowego i otwierać się na życie.

 Telefon

+48 505 620 937

Adres

Warszawa/Ursus – ul. Tomcia Palucha

Moje doświadczenie

Ścieżkę hipnoterapeutyczną zaczęłam właśnie w Polskim Instytucie Hipnozy, u Dagmary, która wspaniale wprowadziła nas w świat indukcji, narzędzi terapeutycznych i zaawansowanych technik pracy.

Dobra hipnoterapia zmienia nasze postrzeganie świata i samych siebie, pomaga dotrzeć do uśpionych zasobów i kształtować życie w zgodzie ze sobą. Jest jednym z ciekawszych zastosowań ludzkiej wyobraźni. Prowadząc nas w miejsca, gdzie znane styka się z nieznanym, a rzeczywistość przeplata z emocjonalną prawdą, pomaga odzyskiwać siły i budować lepsze jutro.

Opinie

(…) Ewa posiada wiedzę i doświadczenie, ale to co najważniejsze – nawiązuje bezpieczny i ciepły kontakt. W tej przestrzeni można rozwijać się, poznawać siebie i budować nowe umiejętności. Bardzo polecam! Jestem ogromnie wdzięczna Ewie. 🙂

Paulina D., opinia z serwisu google dla Ewa Wolańska Heal&Grow

Pani Ewa bardzo profesjonalnie podchodzi do każdego problemu. W trakcie spotkania jest zaangażowana i łatwo z nią nawiązać bardzo dobry kontakt.

Katarzyna, opinia z serwisu znanylekarz.pl

Ewa is very professional and friendly and has a way of making you feel completely at ease that brings out the best of the therapeutic experience. Highly recommended!

M. Caren, opinia z serwisu google dla Ewa Wolańska Heal&Grow

Poznaj bliżej moje metody

Na kanale YouTube mówię o rozwoju, pracy z podświadomością i pokonywaniu wyzwań.

Zobacz przykładowe filmy:

Hipnoterapia – czy to coś dla Ciebie 

https://youtu.be/8mSu0X7HWRY

„Nie mów mi, że mogę wszystko!” O pożytkach z coachingu 

https://youtu.be/DZdnPu0VOUw

W hipnoterapii najważniejsza jest głębokość sesji. Dlatego istotnym elementem procesu jest dobra relacja i wzajemne zaufanie. W bezpiecznej przestrzeni jesteśmy gotowi poznawać siebie, mamy więcej odwagi, by szukać nowego, co pozytywnie przekłada się na sposób i tempo zmian.

Inspiracją w mojej ścieżce są wielcy myśliciele, filozofowie, a także wszyscy, którzy mają odwagę zadawać pytania – “dlaczego coś nie działa”, “jak zrobić to lepiej”, “czego potrzebujemy jeszcze nauczyć się o człowieku”. Terapeuci, którzy potrafią spojrzeć inaczej, przesuwać granice nauki, by robić miejsce na nowe paradygmaty. Badacze ciała i psychiki, którzy stawiając nowatorskie tezy, pokazują nieuchwytne dotychczas zależności i nowe ścieżki zdrowienia. Umysły, które wykorzystując logikę, jednocześnie kierują się sercem.