Julia Świątkowska
On-line
  • Praktyk i Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka przez OMNI Hypnosis Training Center
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka Konwersacyjna ze specjalizacją do prowadzenia sesji online (IAPCH)
  • Członek The International Association of Professional Conversational Hypnotists
  • Członek National Guild of Hipnosis

Specjalizacje:

Nadwaga | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Stany lękowe i fobie | Stres i bezsenność | Traumy i PSTD | Zaburzenia odżywiania

Wiem, że jesteś w stanie rozwiązać swój problem i osiągnąć swoje cele, ponieważ masz naturalną umiejętność do nauki na poziomie podświadomym.

Znając zasady działania umysłu i umiejętność wykorzystywania technik hipnozy, będę Twoim przewodnikiem, który przeprowadzi Cię przez zmiany – skutecznie, szybko i trwale.

Uwolnienie się od lęku? Rzucenie palenia? Schudnięcie? Powiedz mi jaką zmianę jest Ci trudno wprowadzić w życie? Jakich bóli i problemów chcesz się pozbyć? Śmiało, zrobimy to razem. Nie musi Ci być trudno i ciężko. Hipnoza przez internet może pomóc Ci tu i teraz. 

Telefon

+48 666 602 896

Adres

online

Moje doświadczenie

Specjalizuję się w prowadzeniu sesji hipnozy online, jestem hipnoterapeutką certyfikowaną przez najlepsze instytuty na świecie – The International Association of Professional Conversational Hypnotists, OMNI Hypnosis Training Center oraz National Guild of Hipnosis. Zgłębiam techniki hipnozy od 2015 r. 

Zapraszam Cię na stronę juliaswiatkowska.pl, gdzie sprawdzisz moją ofertę, dowiesz się więcej o mnie i samej hipnozie a także umówisz pierwszą, bezpłatną sesję.

 

Opinie

Ból kolana zaczął się nagle, postępował szybko tak, że córka kulała i nie mogła stanąć na lewą nogę, bo sprawiało jej to ogromny ból. Trzeba było zrezygnować ze szkoły, wf-u, był tzw. reżim łóżkowy (…) Julia (…) poradziła sobie fantastycznie. Jest pełna poczucia humoru i dobroci, zwykłej ludzkiej życzliwości do drugiego człowieka. Moja córka ją uwielbia. Wracanie do traumatycznych wydarzeń nie jest łatwym przeżyciem, ale ona robi to lekko, delikatnie, z ogromnym poczuciem humoru. Po hipnoterapii ból kolana szybko przechodził a teraz wszystko jest dobrze, o czym świadczą wyniki USG, rentgen.

Teresa Krędzielewska

Julia jest niesamowitą osobą o bogatej wiedzy dotyczącej różnych technik hipnozy i relaksu , a co najważniejsze umie ją doskonale dopasować do osoby, która przychodzi do niej z prośbą o pomoc. Jest niezwykle uważna na drugą osobę, a Jej empatia i ciepły głos wzbudzają zaufanie od pierwszego spotkania. Nigdy wcześniej nie byłam w stanie hipnozy, ale Julia sprawiła, że czułam się bezpiecznie. Otworzyłam się przy niej, dzięki czemu mogłyśmy bez przeszkód dotrzeć (…) do odpowiedzi na pytania i wątpliwości jakie miałam. Rewelacyjnie zadziałała na mnie praca z oddechem, która zastosowałyśmy, a to tylko jedna z wielu metod jakie stosuje. Spotkania z Julią odkryły mnie na nowo, sprawiły, że czuję się „lżejsza” i mogę więcej!

Małgorzata Kozłowska

Julia jest pełną empatii osobą obdarzoną darem przeprowadzania najlepszych i najbardziej efektywnych sesji hipnozy. Miałam szczęście pracować z nią kilkukrotnie (…) Hipnoza z Julią była nie tylko przyjemna, ale też niezwykle skuteczna. To uczucie głębokiego spokoju, jakie uzyskałam po ostatniej sesji jest ze mną do dziś. Dziękuję, Julia.

Ania Schmidt

Jeśli to czytasz, istnieje duże prawdopodobieństwo, że szukasz terapeuty zajmującego się hipnozą. Dlatego opowiem Ci, czym się kierowałam przy wyborze Julii. Mam nadzieję, że pomogę.

Kiedy pół roku temu sama szukałam, oczywiście czytałam opinie, sprawdzałam certyfikaty, ale ostatecznie głównym kryterium stało się zdjęcie. Po prostu wybrałam osobę, która w moim przekonaniu miała w sobie najwiecej słońca. Jeśli brzmi to dla Ciebie za dziwnie – oto wersja bardziej „przyziemna” – wybrałam osobę, z którą na pierwszy rzut oka mogłabym się zaprzyjaźnić. Z perspektywy czasu uważam, że to bardzo ważne. Do kogo jak nie do przyjaciół mamy najwięcej zaufania. Przy tej formie terapii zaufanie to podstawa. 

Nie napiszę Ci nad czym pracowałyśmy, bo to moja tajemnica, ale … zadziałało. Jeśli więc masz świadomość, że samodzielnie nie dasz rady zmienić tego co chcesz zmienić, a czujesz  gotowość – śmiało możesz zaufać Julii. Podpowiem Ci tylko, że jest jeden warunek – serio to Ty musisz czuć gotowość i akurat w tym Ci Julia nie pomoże.

Myślę, że tę gotowość do wprowadzenia zmian za pomocą hipnozy można porównać do skoku ze spadochronem. Bo terapia, w porównaniu z innymi trwa bardzo szybko. Więc dla mnie to był taki właśnie skok w przestrzeń z asekuracją Julii, która mnie przez wszystko pięknie przeprowadziła. Dlatego Ci ją gorąco polecam. Jeśli tylko chcesz…

Ewa

Poznaj bliżej moje metody

Filary mojej pracy to tworzenie bezpiecznej, empatycznej przestrzeni oraz dopasowanie narzędzi hipnoterapeutycznych do Twoich indywidualnych potrzeb i sytuacji.

Wykorzystuję podejście psychiatry i hipnoterapeuty dr Miltona Ericksona skoncentrowane na indywidulnym podejściu. Korzystam z wielu:

  • technik hipnozy (w tym regresji),
  • metod pracy z emocjami,

by dostosować je do Twoich potrzeb, zapewnić Ci poczucie bezpieczeństwa i komfortu podczas sesji. 

W trakcie sesji jesteś świadomy i zrelaksowany, a techniki które stosuję mają pomóc Ci dotrzeć do źródła problemu, uwolnić się od niego i zbudować nowe, wspierające przekonania.

Sesję przeprowadzam w języku polskim oraz angielskim.