Magdalena Gołda

Gabinet: Warszawa Ursynów / ul. Żabińskiego

Telefon: +48 22 122 81 62 /+48 507 058 565

Email: halo@magdalenagolda.com

www.magdalenagolda.com

www.instagram.com/halozycie

 Z ogromną przyjemnością obserwuję, jak poszerza się wachlarz osobistych możliwości człowieka wraz z poszerzaniem jego świadomości i odkrywaniem unikalnych talentów. Tę perspektywę pokazuję również moim klientom i zachęcam ich do odkrywania ich własnych darów, a następnie – co równie istotne – do korzystania z nich w praktyce. Głęboko wierzę bowiem, że korzystając z tych skarbów w codziennym życiu, bez umniejszania sobie, zbliżamy się do ścieżki własnej duszy i realizujemy swój najwyższy potencjał.

Jednym z moich darów, które przyszły wraz z otwieraniem się na głos duszy, jest uzdrawianie w przestrzeni Serca. Teraz widzę, że wszystkie przełomowe transformacje w moim życiu związane były z uczeniem się miłości do siebie i miłości do innych. Na przestrzeni lat nie zawsze rozumiałam, dlaczego dostaję takie, a nie inne lekcje (trudne relacje, rozwód itd.). Dziś jest dla mnie jasne, że wszystko działo się w najlepszym tempie i w najlepszej dla mnie kolejności, bym mogła wreszcie dotrzeć do źródła bezwarunkowej miłości w sobie samej, a następnie zaczęła świadomie uczyć się kochać siebie oraz innych w zdrowy sposób. Te lekcje odebrałam również po to, by jeszcze bardziej docenić ten dar i mądrze dzielić się nim ze światem, np. w pełen miłości, empatii i spokoju sposób towarzysząc innym w procesach hipnoterapeutycznych.

Na moją praktykę zawodową składa się wiele różnych doświadczeń. Na przestrzeni lat uczyłam się pracy z umysłem, ciałem, emocjami i duszą – w różnych tradycjach i metodach terapeutycznych. Od studiowania i praktykowania medytacji zen, przez pracę z ciałem wg Alexandra Lowena, mindfulness, Nonviolent Communication, coaching wielopoziomowy, terapię Internal Family Systems, po hipnoterapię w nurcie konwersacyjnym i transpersonalnym.

Hipnoterapia ma tę niesamowitą właściwość, że ułatwia zrozumienie swoich lekcji i uwalnia potencjał do rozwiązywania problemów właściwie w każdym obszarze, który zdecydujemy się obdarzyć uwagą. Piękne w tym procesie jest również to, że kiedy zaczynamy uzdrawiać dane obszary, właściwie od razu w fizycznej rzeczywistości rozpoczyna się manifestacja tego, nad czym pracujemy. Uwielbiam te momenty, kiedy klient pisze do mnie po sesji, że „jakimś cudem” jego problem zniknął, rozwiązał się lub w ogóle przestał nim być.

Zapraszam na indywidualne sesje hipnoterapeutyczne i coachingowe w następujących obszarach:

– relacje i związki (miłosne i z innymi ludźmi, w rodzinie, w pracy itd.)

– rozwój osobisty, który rozumiem jako odkrywanie swoich talentów, darów i zasobów oraz uruchamianie własnego najwyższego potencjału

– poczucie własnej wartości

– odchudzanie

– coaching (z przyjemnością łączę pracę hipnoterapeutyczną z coachingową, która jest związana z podążaniem za intencją, wyznaczaniem celów i realizacją marzeń oraz praktycznymi umiejętnościami korzystania ze swoich zasobów).

————————————————
Jestem hipnoterapeutką, certyfikowanym Masterem Hipnozy i Hipnoterapii, członkinią Polskiego Instytutu Hipnozy oraz certyfikowanym coachem MLC (coaching wielopoziomowy). Jestem też autorką kilku kursów online i felietonistką portali o tematyce rozwojowej. Prowadzę również własnego bloga. Po więcej informacji zapraszam na moją stronę www.magdalenagolda.com.

W czasie, kiedy nie prowadzę sesji, piszę, czytam pasjami, maluję obrazy, podróżuję, gotuję i pichcę, jeżdżę na rowerze, tańczę i ogólnie sporo się ruszam. Równie wysoko cenię sobie po prostu siedzenie w miejscu, oddychanie i bycie w ciszy. Prywatnie wiodę życie rodzinne szczęśliwe i spełnione, choć trochę nietypowe. Żyję w rodzinie patchworkowej i wraz z mężem wychowujemy wspólnie nasze dzieci z poprzednich związków, trzech dorastających, wspaniałych chłopców. Jest to dla mnie przepiękna podróż. I choć nie zawsze jest ona łatwa, to jednak pełna lekkości, radości, humoru i miłości.