Magdalena Gołda
On-line | Warszawa
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy.
  • Certyfikowany coach MLC (coaching wielopoziomowy).
  • Autorka kilku kursów online i felietonistka portali o tematyce rozwojowej.

Specjalizacje:

Coaching | Nadwaga | Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty

Z ogromną przyjemnością obserwuję, jak poszerza się wachlarz osobistych możliwości człowieka wraz z poszerzaniem jego świadomości i odkrywaniem unikalnych talentów. 

Głęboko wierzę bowiem, że korzystając z tych skarbów w codziennym życiu, bez umniejszania sobie, zbliżamy się do ścieżki własnej duszy i realizujemy swój najwyższy potencjał.

Telefon

+48 22 122 81 62 /+48 507 058 565

Adres

Warszawa Ursynów / ul. Żabińskiego

Moje doświadczenie

Na moją praktykę zawodową składa się wiele różnych doświadczeń. Na przestrzeni lat uczyłam się pracy z umysłem, ciałem, emocjami i duszą – w różnych tradycjach i metodach terapeutycznych. Od studiowania i praktykowania medytacji zen, przez pracę z ciałem wg Alexandra Lowena, mindfulness, Nonviolent Communication, coaching wielopoziomowy, terapię Internal Family Systems, po hipnoterapię w nurcie konwersacyjnym i transpersonalnym.

Jednym z moich darów, które przyszły wraz z otwieraniem się na głos duszy, jest uzdrawianie w przestrzeni Serca. Teraz widzę, że wszystkie przełomowe transformacje w moim życiu związane były z uczeniem się miłości do siebie i miłości do innych. Na przestrzeni lat nie zawsze rozumiałam, dlaczego dostaję takie, a nie inne lekcje (trudne relacje, rozwód itd.). Dziś jest dla mnie jasne, że wszystko działo się w najlepszym tempie i w najlepszej dla mnie kolejności, bym mogła wreszcie dotrzeć do źródła bezwarunkowej miłości w sobie samej, a następnie zaczęła świadomie uczyć się kochać siebie oraz innych w zdrowy sposób. Te lekcje odebrałam również po to, by jeszcze bardziej docenić ten dar i mądrze dzielić się nim ze światem, np. w pełen miłości, empatii i spokoju sposób towarzysząc innym w procesach hipnoterapeutycznych.

Opinie

Magda w pełen szacunku sposób podąża za potrzebami klienta, jednocześnie nie pozwalając zboczyć z obranego kursu. Ma dużą intuicję, dzięki czemu pomaga trafić do sedna nurtujących klienta spraw. To niezwykła osoba o bardzo szerokich zainteresowaniach, praktykująca wiele z metod, którymi się dzieli. Kontakt z nią jest autentyczny, a jej pełna akceptacji, ciepła i wyrozumiałości postawa bardzo szybko buduje zaufanie niezbędne we współpracy. 

Aga G.

Praca z Magdą to ciekawa podróż. Magda podchodzi do klientów z wielką empatią i wsłuchuje się w ich potrzeby. To niesamowite, że słyszy to, co niewypowiedziane. Podczas sesji czuć jej zaangażowanie. Z łatwością zdobywa zaufanie drugiej osoby, co owocuje szybkimi efektami pracy. Mimo zakończenia pewnego etapu wiem, że spotkamy się jeszcze z Magdą w innym momencie życia.

Kasia D.

Magda bardzo mi pomogła w lepszym zrozumieniu samej siebie jako matki i kobiety. To osoba z wielkim serduchem i wielką empatią do ludzi, stanowcza i konkretna, ciepła, wrażliwa i megaenergetyczna. Polecam każdemu.

Natalia M.

Poznaj bliżej moje metody

Hipnoterapia ma tę niesamowitą właściwość, że ułatwia zrozumienie swoich lekcji i uwalnia potencjał do rozwiązywania problemów właściwie w każdym obszarze, który zdecydujemy się obdarzyć uwagą. Piękne w tym procesie jest również to, że kiedy zaczynamy uzdrawiać dane obszary, właściwie od razu w fizycznej rzeczywistości rozpoczyna się manifestacja tego, nad czym pracujemy. Uwielbiam te momenty, kiedy klient pisze do mnie po sesji, że „jakimś cudem” jego problem zniknął, rozwiązał się lub w ogóle przestał nim być.

Zapraszam na indywidualne sesje hipnoterapeutyczne i coachingowe w następujących obszarach:

  • relacje i związki (miłosne i z innymi ludźmi, w rodzinie, w pracy itd.)
  • rozwój osobisty, który rozumiem jako odkrywanie swoich talentów, darów i zasobów oraz uruchamianie własnego najwyższego potencjału
  • poczucie własnej wartości
  • odchudzanie
  • coaching (z przyjemnością łączę pracę hipnoterapeutyczną z coachingową, która jest związana z podążaniem za intencją, wyznaczaniem celów i realizacją marzeń oraz praktycznymi umiejętnościami korzystania ze swoich zasobów)