Magdalena Gołda
On-line | Warszawa
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy, certyfikat członkostwa nr 20087
  • Certyfikowana Master Hipnozy i Hipnoterapii, Polski Instytut Hipnozy
  • Certyfikowana terapeutka metody Czytanie Duszy, Instytut Zdrowa Dusza
  • Dyplom Hipnoterapii Transpersonalnej, Polski Instytut Hipnozy
  • Certyfikat Spirit Release Miejsc i Biznesów, Profesjonalne Oczyszczanie Energetyczne
  • Certyfikowana coach MLC, certyfikacja Multi-Level Coaching, akredytowana przez Izbę Coachingu
  • Autorka kilku kursów online i felietonistka portali o tematyce rozwojowej

Specjalizacje:

Adaptacja do zmian | Biznes i finanse | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Problemy zawodowe | Redukcja stresu i stanów lękowych | Rozwój osobisty | Zaburzenia odżywiania

Głęboko wierzę, że jesteśmy tu na Ziemi, by nieustannie odkrywać swój potencjał i poszerzać świadomość. Dziś wiem, że nawet w najciemniejszych godzinach Duszy dążymy do Światła i Miłości.

Moim zadaniem jest łączenie ludzi z ich potencjałem i pomaganie w kontaktowaniu się z ich mistrzowskim Wyższym Ja, aby mogli żyć najlepszym życiem, do jakiego zostali stworzeni i jakiego w głębi Duszy dla siebie pragną. 

Telefon

+48 22 122 81 62 /+48 507 058 565

Adres

Warszawa, al. KEN 95

Moje doświadczenie

Jestem hipnoterapeutką, certyfikowaną przez Polski Instytut Hipnozy oraz lightworkerką z rozwiniętym darem jasnowidzenia i jasnoczucia. Pracuję w nurcie transpersonalnym i prowadzę sesje w stanie głębokiego relaksu, sesje metodą Czytania Duszy i regresji do poprzednich wcieleń. 

Jednym z moich darów, które przyszły wraz z otwieraniem się na głos Duszy, jest praca z energią i uzdrawianie w przestrzeni Serca. Teraz widzę, że wszystkie przełomowe transformacje w moim życiu związane były z uczeniem się miłości do siebie i miłości do innych. Na przestrzeni lat nie zawsze rozumiałam, dlaczego dostaję takie lekcje (trudne relacje, rozwód itd.). Dziś jest dla mnie jasne, że wszystko działo się w najlepszym tempie i w najlepszej dla mnie kolejności, bym mogła wreszcie dotrzeć do źródła bezwarunkowej miłości w sobie samej, a następnie zaczęła kochać siebie oraz innych w zdrowy sposób. Te lekcje odebrałam również po to, by jeszcze bardziej docenić ten dar i mądrze dzielić się nim ze światem, np. w pełen miłości, uważności i spokoju sposób towarzysząc innym w ich procesach.

Wciąż jestem w procesie poznawania siebie i poszerzania swojej świadomości. Aktualnie doświadczam obfitości życia i zachwytu nad jego pięknem i pełnią, co oczywiście przyciąga osoby, które również rezonują z tym tematem i chcą popracować nad obfitością i spełnieniem w pracy i biznesie. Dla takich osób przygotowałam specjalne pakiety. Więcej na ten temat na mojej stronie.

Opinie

Po 3 sesjach hipnoterapii, mogę stwierdzić, że po pierwsze nie ma się czego bać, bo prawdziwa hipnoterapia bardziej przypomina kierowaną medytację niż wyobrażenia wzięte z filmów. Po drugie delikatny i spokojny głos Magdy, wstępna rozmowa terapeutyczna (która już sama w sobie dużo daje), oraz cała otoczka w postaci muzyki, zapachu, atmosfery, pozwalały mi się łatwo zrelaksować i wejść w trans. Po trzecie, choć nie wiem do końca jak, ale to działa. Efekty są zauważalne i czasem zaskakujące dla mnie samego, np. reagowanie spokojem tam, gdzie normalnie bym wybuchał agresją, pogodzenie z bliskimi, większe wyczulenie na głos intuicji, więcej akceptacji dla siebie samego. W żadnym razie nie żałuję żadnej wydanej złotówki i poświęconego czasu, bo było warto.

Piotr Kapusta

Cześć Magdo, cześć Tobie! Po sesji układa mi się w głowie, układa się w ciele. Czuję przepływ. Sesja z Tobą podziałała jak klucz, czasem spontanicznie, choć raczej rzadko, miewałem takie stany, w których czuję się większy niż własne ciało. Po sesji mam to częściej, kiedyś bałem się tego, nie ufałem temu, nie wiedziałem skąd i po co to jest. To stany jasności umysłu, braku wątpliwości, bliskości z uczuciami, bliskości ze sobą. Dużo się zadziało. I dzieje się nadal. Robisz wspaniałą robotę, widzę twoją olbrzymia wrażliwość, wewnętrzne poukładanie, zdolności medialne, wow, jestem pod wrażeniem. Postrzegam Cię jako Wiedźmę. Ze Wschodu. Wielką i silną. Szanuję to co robisz, dlatego cześć Ci i Tobie.

Dziękuje Ci bardzo za sesję.

Rafał C.

​Praca z Magdą to ciekawa podróż w głąb siebie. Magda podchodzi do klientów z wielką empatią i ciepłem. To niesamowite, że słyszy to, co niewypowiedziane. Podczas spotkań czuć jej zaangażowanie i chęć dotarcia do sedna problemu. Z łatwością zdobyła moje zaufanie, co zaowocowało szybkimi efektami. Jej intuicja często podpowiada właściwe kierunki. Przyszłam z czymś zupełnie innym, a wyszłam dużo bardziej pewna, czego mi potrzeba. Mimo zakończenia pewnego etapu wiem, że spotkamy się jeszcze z Magdą w innym momencie życia.

Kasia Dołowy

​Magdę spotkałam w najtrudniejszym momencie mojego życia. Zagubiona, bezradna i pełna lęku potrzebowałam pomocy. Hipnoterapia była dla mnie krokiem milowym w moim rozwoju, chociaż jednocześnie była trudnym procesem, pełnym smutku, żalu. Z opłakaniem tego, co wymagało zauważenia. Po wyjściu z transu czułam spokój i wyciszenie. Dziękuję Magda za Twoją empatię i ciepło. Sprawiasz, że otwarcie się ze swoimi emocjami i problemami nie jest wcale tak trudne jakby się mogło wydawać.

Nie mogłam wymarzyć sobie lepszej Towarzyszki w drodze do siebie i swojej duszy 🙂

Ania

Magda, dziękuję za ciepło, Twoją otwartość i akceptację. Za to, że pojawiłaś się na mojej drodze, kiedy bardzo tego potrzebowałam. Oświetliłaś ją i dałaś nadzieję. Chcę, żebyś wiedziała, że TO się dzieje. Pewnie nie raz jeszcze będę wracać do nagrania, które dostałam po sesji. Jestem Ci ogromnie wdzięczna i dziękuję że Jesteś.

Marta Kozłowska

Poznaj bliżej moje metody

Korzystam z różnych narzędzi: hipnoterapii transpersonalnej, Past Life Regression, Czytania Duszy, Spirit Release, metody Dwupunktowej, aromaterapii emocjonalnej,  technik uwalniania emocji, medytacji, mindfulness, elementów terapii IFS, pracy z ciałem, energią, wahadłem, kartami, kamieniami, szamanizmem, snami. Więcej o sesjach na mojej stronie.

Za co uwielbiam hipnoterapię? Hipnoterapia ma tę niesamowitą właściwość, że ułatwia zrozumienie swoich lekcji i uwalnia potencjał do rozwiązywania problemów właściwie w każdym obszarze, który zdecydujemy się obdarzyć uwagą. Piękne w tym procesie jest również to, że kiedy zaczynamy uzdrawiać dane obszary, właściwie od razu w fizycznej rzeczywistości rozpoczyna się manifestacja tego, nad czym pracujemy. Uwielbiam te momenty, kiedy klient pisze do mnie po sesji, że „jakimś cudem” jego problem zniknął, rozwiązał się lub w ogóle przestał nim być.