Magdalena Kubiak
Łódź
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Pedagog z 25-letnim doświadczeniem
  • Trener mentalny w Free Mind Of Child
  • Dietetyk
  • Uczestniczka wielu programów rozwojowych i szkoleń z zakresu  rozwoju osobistego oraz pracy z energią

Specjalizacje:

DDA | Encopresis | Moczenie nocne dzieci | Motywacja i Koncentracja | Myśli i działania kompulsywne dzieci | Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Problemy z uczeniem się | Problemy z zachowaniem dzieci | Stany lękowe i fobie | Stres i bezsenność | Tiki i nawyki dzieci | Zaburzenia odżywiania

Jeśli diagnozować radość i jej natężenie to największa jest radość pokonanej trudności, osiągniętego celu, odkrytej tajemnicy. Radość triumfu, szczęście samodzielności, opanowania i sukcesu.

Mam przekonanie, poparte wiedzą i doświadczeniem w pracy z ludźmi, że w każdym z nas jest wewnętrzna moc kreowania własnego szczęśliwego życia.

I nawet jeśli na tę chwilę Ty w siebie nie wierzysz, Ja wierzę w Ciebie.

Telefon

+48 601 622 507

Email

magdalenakubiak.hipnoterapia
@gmail.com

Adres

Łódź

Moje doświadczenie

Moim najważniejszym talentem według Gallupa jest empatia rozumiana jako działania na rzecz drugiej osoby. Stąd moje zamiłowanie do pracy z dziećmi i dla dzieci – w zawodzie pedagoga i trenera mentalnego.

Gdy życie postawiło mnie w obliczu problemów, z którymi psychologia tradycyjna nie potrafiła sobie poradzić, zaczęłam szukać innych rozwiązań.

Hipnoterapia stała się odkryciem i rozwiązaniem. Pomogła mi uwolnić się od blokad i ograniczeń. Okazała się metodą nie tylko skuteczną, ale także dającą trwałą zmianę.

Zachwycona jej skutecznością i możliwościami  zdobyłam kompetencje hipnoterapeuty w Polskim Instytucie Hipnozy, aby z radością i ogromnym zaangażowaniem wspierać innych w inicjowaniu zmian, które poprawiają jakość życia.

Opinie

Odbyłem już kilka sesji hipnoterapeutycznych z Magdą. Podczas każdej z nich czułem się bezpieczny, zaopiekowany i zrozumiany.

Magda ma w sobie ogrom spokoju i empatii, dzięki czemu praca z nią przynosi niesamowite efekty. Nie spodziewałem się, że hipnoterapia to takie potężne narzędzie, a w rękach takiego terapeuty jak Magda to istna petarda.

Podczas wspólnych sesji przepracowałem między innymi moje relacje z ojcem które, jak się okazało miały negatywny wpływ na moje codzienne życie. Dziś, po ich uzdrowieniu pozbyłem się złości i odczuwam ogromny spokój.

Michał

Zawsze byłam zainteresowana hipnozą. Możliwość doświadczenia tego procesu była długo przeze mnie oczekiwana. Z p. Magdą była to moja pierwsza sesja hipnotyczna. Na początku był pewien niepokój. Ale już po chwili gdy p. Magda spokojnym głosem wytłumaczyła mi na czym będzie polegał ten proces uspokoiłam się. Wyjaśniła co to hipnoza i jak ten proces będzie przebiegał i że nie stanie się nic bez mojej zgody. Również podczas hipnozy upewniała spokojnym głosem, że jestem tam gdzie powinnam być i że dzieje się to co ma się dziać eliminując zwątpienie.

Po pierwszej sesji byłam pod wrażeniem jak można poczuć się wolnym duchowo i lekkim w znaczeniu ciała. Pod opieką p. Magdy w seansie poczułam, że byłam jednak kochana w dzieciństwie i upewniłam się gdzie są moje bezpieczne miejsca.

Na pewno skorzystam jeszcze z hipnozy u p. Magdy.  Pani Magda jest niesamowitą osobą, obdarowaną naturalna intuicją. Podczas sesji czułam się całkowicie bezpieczna i zaopiekowana. Sesję prowadzi z cierpliwością i spokojem. Wyczuwa się, że to co robi wynika z jej pasji i chęci pomagania innym

Ania

Moje metody

W swojej pracy towarzyszę ludziom w refleksji nad ich życiem – po to, aby  było przeżywane w wolności, a nie w lęku, złości albo autodestrukcji.

Uruchamiam potencjał, który każdy z nas ma w sobie od zawsze, ale nie zdaje sobie z tego sprawy. Pomagam zrozumieć przyczynę trudności dostając się do bólu, który jest zasypany, pogrzebany i cały czas wpływa na nasz  podświadomy umysł.

Nie pracuję z przeszłością, bo jej już nie ma, była i minęła. Pracuję z teraźniejszością, tak by osiągnąć stan umysłu, w którym przeszłość nie ma negatywnego wpływu na teraźniejszość.

Moim celem jest zawsze transformacja, która zainicjuje poprawę jakości życia i tym samym pozytywnie wpłynie na relacje z wszystkimi dookoła.