Maja Niernsëë
On-line | Warszawa
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Nauczycielka i praktyk masażu lomi lomi nui – certyfikat Aloha International Hawaje 2010
  • Nauczycielka Vedic Art metody Curta Källmana
  • Były afiliowany trener międzynarodowy Kinezjologii Edukacyjnej dr ph Paula Dennisona
  • Absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego

Specjalizacje:

Adaptacja do zmian | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Psychosomatyka | Rozwój osobisty | Traumy i PSTD
800

Moją drogą, pasją jest szukanie harmonii, radości i miłości w sobie i innych, dla siebie i innych. Uważam, że człowiek to całość : ciało, emocje i dusza. Uczę a raczej prowadzę jak sprawić by każdy z tych obszarów był w harmonii i równowadze.

Moja praca służy uwalnianiu zamkniętych w ciele historii, oczyszczaniu przeszłości, przywracaniu poczucia wolności, osobistej mocy i radości co przekłada się na realizację celów życiowych, uzdrawianie relacji partnerskich, rodowych, rodzicielskich, zawodowych.

Telefon

+48 505 148 134

Email

majaniernsee@gmail.com

Adres

Warszawa -Bielany
Metro Wawrzyszew /3 min od metra/

Strona

http://www.mojelomi.pl

Media

https://www.facebook.com/Maja-Niernsee-Holistic-therapy-art-450892518371306/

 

Moje doświadczenie

Jestem terapeutką holistycznego podejścia do każdej osoby w sposób indywidualny i w zasadzie niepowtarzalny. W swojej pracy wykorzystuję wiedzę z zakresu psychologii Gestalt, terapii systemowej rodzin, również filozofii hellingerowskiej, energetycznej EFT, kinezjologicznej i wielu innych metod, które w zintegrowany sposób pozwoliły mi stworzyć własny warsztat pracy. Nieustannie doskonalę swoje umiejętności ucząc się poprzez doświadczenie i studiując.

Hipnoterapia to spotkanie się z tym wszystkim co we mnie i czym mogę się podzielić towarzysząc osobie w jej podróży, bo każdy jest unikalną indywidualnością w swoim niepowtarzalnym świecie, moim doświadczeniem jest, że każdy ma nieskończone zasoby do rozwiązania swoich problemów, każdy ma dostęp do ogromnej mądrości i moc kreacji rzeczywistości, potrzebuje tylko impulsu by rozkwitnąć i poszybować za marzeniami.

Opinie

Hipnoza z Mają to niesamowite i piękne doświadczenie.Przez lata byłam sceptycznie nastawiona do tej formy pracy, jednak Maja na zawsze zmieniła moje podejście .Obecnością pełną miłości i szacunku oraz uważności towarzyszyła mi i prowadziła w procesach.Swoim podejściem pomagała odkryć to co na nieświadomym poziomie blokowało mnie i i graniczało. Po naszych sesjach nic nie było takie jak dawniej. W moim życiu zagościło wiele spokoju, harmonii i zrozumienia tego co się wcześniej wydarzyło. Co więcej ,po naszej wspólnej pracy sama zapragnęłam poznać hipnozę. Całym sercem polecam Maję i jej prowadzenie.

Katarzyna Toffel- Kuźniar

Praca z Mają to przede wszystkim bezpieczny proces. Sięgnęłam dzięki niemu do trudnych części we mnie, o których nie wiedziałam lub nie chciałam o nich pamiętać. Objęłam małą dziewczynkę i młodą kobietę we mnie szerokimi ramionami miłości i akceptacji. Zobaczyłam moich bliskich z rodu w szerszej perspektywie. Wiele zrozumiałam… Dotknęłam „gwiazd” bezwarunkowej Miłości i Mądrości. Dziękuję Maju za towarzyszenie mi w tej pięknej podróży. Z miłością.

Magda

Majuś uwielbiam pracę z Tobą, bo tworzysz bardzo bezpieczną przestrzeń do zmiany, do transformowania trudnego. Piękne przez te procesy prowadzisz. To czasem na poziomie „materii” dotyk motyla, a na wszystkich innych erupcja wulkanu… Zawsze po sesji czuję, że coś się zmieniło, uwolniło, znalazło swoje miejsce. ❤

Ola

Miałam poczucie, że zaglądam do miejsc które już odwiedziłam. Pomimo trudnych i ciężkich zdarzeń było to jednoczesne przyniesienie ulgi, kojące. Trochę jak otwieranie trafionego prezentu pod choinkę. Obrazy i zdarzenia uzupełniały mnie .Miałam poczucie, że to takie oczywiste, że te światy zawsze ze mną były tylko wcześniej nie miałam do nich dostępu. Z czasem mam wrażenie, że odkryłam tajną część mapy siebie. Nie jest to zapamiętany nieruchomy obraz. On jest trochę jak część mnie, która ewoluuje wraz ze mną.Czasem jest jak wspomnienie które tłumaczy teraźniejszość , przez co rzeczywistość staje się bardziej oczywista i zrozumiała.

Basia

Maja jest piękną istotą i bardzo dużo dobrego wniosła w moje życie. Gdy ją spotkałem od razu poczułem, że jest w niej coś niezwykłego. Ciepło, które od niej bije, uważność, szacunek dla indywidualnego procesu, intuicja, wiedza to wszystko daje tak duże poczucie bezpieczeństawa, że tworzy się przestrzeń na bardzo głęboką i uzdrawiającą pracę. Dziękuję Maju ,że jesteś.

Wojtek

Tego co Majka potrafi trzeba po prostu doświadczyć! O to najlepsze określenie: doświadczyć. Czego?
Nawiązania kontaktu z nieświadomą częścią siebie, gruntu pod nogami i otwarcia się na podpowiedzi świata. Naprowadza na ścieżkę do poznania „ja”i dogadania się z nim. Uczy określać granice i tego jak je kontrolować.Drzwi są otwarte, nie ma ich co wyważać. Majka pomoże Ci je znaleźć.

Marcin

Trafiłam do Mai w stanie bardzo ostrego kryzysu. Dwie i pół godziny spędzone razem pozwoliły mi efektywnie funkcjonować przez kolejnych kilka lat .Było to dziwne -180 minut i już? Ano….już. Po jakimś czasie dojrzałam do głębszej pracy nad sobą. Na przestrzeni 12 lat spotykałyśmy się kilkanaście razy. Bo praca z Mają to nie jest standardowa terapia. Każde spotkanie otwierało nowe przestrzenie, czyściło zaszłości nawet do 7 pokoleń wstecz , zdejmowało ze mnie brzemiona niesione przez kobiety z mojej rodziny przez setki lat. Proces po każdym spotkaniu wymagał czasu.Ale to był dobry czas .Powoli odzyskiwałam głos, Powoli, bardzo powoli przestawałem się bać być sobą .Ktoś może powiedzieć, że był to długo proces.To był mój proces, który krok po kroku pozwolił mi odzyskać wolność. Dzięki Mai odnalazłam radość w pracy zawodowej. Dzięki Mai spełniłam marzenie o mieszkaniu na wsi. Dzięki Mai wiem, bo doświadczyłam, że gdy pozbędziemy się nie swoich bagaży, jesteśmy w stanie spełnić każde marzenie.

Jojo

Pani Maja jest wspaniałym terapeutą. Dowiedziałem się wiele o sobie, swojej historii i doświadczeń, które kształtują moją sytuację i zachowania. To była głęboka praca terapeutyczna nad sobą, włącznie z silnymi fizycznymi objawami (m.in.głękokie ziewanie, bolesność określonej części ciała) po których miałem uczucie ogromnej lekkości. Pani Maja stworzyła przy każdym spotkaniu atmosferę komfortu, bezpieczeństwa i delikatności. Jest osobą o wyjątkowej bardzo pozytywnej aurze. Szczerze polecam spotkania z nią.

Mikołaj

Poznaj bliżej moje metody

Najbardziej lubię pracować z uzdrawianiem wewnętrznego dziecka, uzdrawianiem relacji , wybaczaniem, odkrywaniem nowych możliwości, nowej drogi, wspieram w podejmowaniu ważnych życiowych zmian.

Kocham moją pracę i z radością witam każdą Osobę, która zawita na Bielanach, ale też chętnie podróżuję odpowiadając na zaproszenia do indywidualnej pracy bądź grupowej.

Moją osobistą pasją jest malowanie obrazów, ale też wszystkiego co się da pomalować / ściany, meble /,pielęgnowanie ogródka na warszawskich Bielanach – mam pod opieką 4 brzozy, 6 świerków, bzy, spiralę ziołową, mnóstwo kwiatów i dzikich roślin, które nie wiadomo skąd znajdują się w moim ogródku. Kocham drzewa, szczególnie brzozy, kamienie i kryształy, morze i ocean, szybujące ptaki, rozkwitające przebiśniegi i stokrotki, delfiny i wiatr nad zatoką w Chałupach. Pasjonuje mnie kultura hawajska i to wszystko co z nią jest związane. Tańczę hula – taniec hawajski i dla przyjemności ćwiczę tai chi u Mariusza Sroczyńskiego, którego uwielbiam za jego pasję i mistrzostwo i poczucie humoru.