Małgorzata Leszczyńska
On-line | Warszawa
 • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy
 • Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®️
 • Coach – ukończone studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej
 • Trenerka, Praktyk i Master NLP w PJM International

Specjalizacje:

Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty | Stany lękowe i fobie | Zaburzenia odżywiania
Małgorzata Leszczyńska

Dzięki dotarciu do przyczyny ograniczeń i umiejętnym uzdrowieniu danych sytuacji, każdy z nas może wejść na kolejny poziom swojego rozwoju.

Bardzo ważną rolę w mojej pracy ze sobą i innymi ludźmi pełni PODŚWIADOMOŚĆ. Poszukując swojego miejsca we Wszechświecie przeszłam inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego i głębokiej wewnętrznej zmiany, wykorzystując potencjał pracy z podświadomością w połączeniu z energią serca.

Email

kontakt@mleszczynska.pl

Adres

Warszawa – Bemowo
ul. Obrońców Tobruku 29

Moje doświadczenie

Głęboko wierzę, że nieuwolnione emocje, które są w nas ograniczają nasze ciało, co następnie przenosi się na ograniczenie realizacji naszych planów, pragnień i marzeń. Uważam, że świat to miejsce, w którym wszystko się ze sobą łączy, jest jednością i kierując się tym przekonaniem pracuję z poziomu ciała, umysłu oraz duszy skupiając się na energii myśli, które można materializować z poziomu przestrzeni kwantowej, gdzie wszystko się wzajemnie przenika.

Wraz z wejściem na drogę pracy z podświadomością przyszła AKCEPTACJA Wszechświata i otwarcie na radość życia, a tym samym wdzięczność za każdą lekcję i każdego nauczyciela. Wszechświat postawił też na mojej drodze metodę SOUL BODY FUSION®, połączenia Duszy z ciałem. Dzielę się tą prostą i jakże skuteczną metodą na jednodniowych kursach, również online. Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu doświadczamy uczucia spokoju, SPÓJNOŚCI. Wzmacniamy kontakt z INTUICJĄ i wprowadzamy harmonię do swojego życia.

Na bazie moich wieloletnich doświadczeń, również w pracy jeden na jeden, tworzę programy transformacji, które są dostępne online. Aby w trwały i skuteczny sposób stworzyć życie na jakie zasługujemy. Aby satysfakcjonowały nas nasze relacje, aby odnosić sukcesy w pracy zawodowej, przyciągając obfitość i zdrowie.

 

Opinie

Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Małgosi. Od samego wejścia do gabinetu czułam, że jestem w pełni zaopiekowana. Głos niezwykle kojący i relaksujący, co przy hipnozie ma duże znaczenie. Wszystkie słowa, które padały, trafiały prosto do serca, omijając racjonalny umysł. Niczego nie było za dużo, niczego za mało. Małgosia podąża bardzo pięknie za swoją intuicją, co dla mnie jest bardzo cenne. Świadczy to o tym, że ma połączenie z Polem i większość informacji płynie właśnie stamtąd, nie z umysłu. Jest to po prostu czysty i jasny przekaz z Duszy do Duszy.

W pełni skupiona na celu, z którym przyszłam popracować, a jednocześnie pięknie płynąca za tym, co się zadziało. Wielka wrażliwość na pojawiające się trudne emocje. Czułam, że Małgosia jest w 100% obecna i skupiona na mnie.
To była dla mnie niezwykle uwalniająca i uzdrawiająca sesja. Polecam każdemu z czystym sercem.

Anna Sernawit

Dziękuję, Małgosiu, za piękną Twoją pracę z moją podświadomością… dziękuję, za światło, które dzięki Twojej pracy mieszka ze mną, we mnie…dziękuję za zmianę, której doświadczam każdego dnia, bo wciąż jestem w cudownym procesie, który pozwala mi stać się lepszą osobą… dziękuję za dystans do wielu spraw, dziękuję za wewnętrzną wolność… dzięki Tobie spełniam się w magiczny sposób… jesteś najwspanialszą Siostrą, jaką mogłam sobie tylko wymarzyć… ale jesteś równie doskonałą hipnoterapeutką… raz jeszcze dziękuję Tobie za wspaniałą, efektywną pracę z moją podświadomością…
 I ja miałam przyjemność być prowadzona przez Małgosię i jest to cudowna osoba i wspaniały, fachowy towarzysz w Podróży W Głąb Siebie – wspaniały proces…. satysfakcjonująca zmiana… skorzystałam i wiem… dziękuję moja podświadomości za współpracę… dziękuję za przebudzenie, Małgosiu – świetna robota!!! :)) polecam gorąco, szczególnie jako spełniona klientka :))

Dorota Fengier

Soul Body Fusion to warsztat dający moc, poprawiający kontakt z naszym “Ja” Ugruntowuje i pozwala zauważyć to, co ważne i potrzebne. Otwartość prowadzącej zwiększa poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.

Ilona

Małgosia chyba urodziła się po to, żeby prowadzić takie warsztaty (Soul Body Fusion). Jej ciepły głos i zrozumiały sposób prowadzenia wiele ułatwia w poznaniu tego nowego procesu. Odkryłam dzisiaj dla siebie coś nowego, zamierzam dalej praktykować SBF i wierzę w zmiany, które dzięki temu następują.

Magda

Wspaniały czas w otoczeniu pięknych ludzi i ich przywołanych dusz. Małgosia o pięknym uśmiechu, kobiecej i zharmonizowanej energii pokazuje jak można doświadczać poznawania własnej duszy. Pokazuje, jak w prosty i łatwy sposób można brać i dawać a przede wszystkim witać się z własną, często zagubioną duszą. Dziękuję za piękny czas i za ciekawe doświadczanie siebie, za energię miłości i poczucia wspólnoty z wszystkimi i wszystkim. Polecam z miłością.

Agis Wojciechowska

Dziękuję Małgosi za to że jest, za jej ciepło i szczerość, za drogę którą mi pokazała. Dziękuję i gorąco polecam spotkania z Małgosią.

Basia

Niesamowita Kobieta polecam z całego serca, jak poznałam Małgosię byłam handlowcem marnym smutnym nieszczęśliwym handlowcem ale jeszcze wtedy myślałam ze tak to musi być, natomiast Małgosia odkryła drzemiący we mnie potencjał i dziś jestem gdzie jestem czyli nie pracuje juz w korporacji spełniam się prywatnie i zawodowo, jestem Fotografem prowadzę bloga realizuje zlecenia i jestem szczęśliwa… Małgosiu jeszcze raz serdecznie dziękuję za to ze mam okazje z Toba pracować, a Wam wszystkim polecam z głębi serca

Danuta Wilkowska

Powiem tak, od dnia 19.05.16 r, od godz. 10.00 dużo zmieniło się w moim życiu i zmienia nadal mimo, że wtedy pracowałyśmy nad jednym obszarem w moim życiu czyli “zmianą “, znalezieniem nowej ścieżki rozwoju zawodowego. To już ponad rok od mojej sesji coachingowo- hipnoterapeutycznej a czuję się jakbym nadal w tym procesie była i to co zmienia się to zmienia się na lepsze. Dostrzegam to czego nie dostrzegałam wcześniej, robię to co chcę w życiu robić i być tą osobą, którą chcę być. Podążam za zmianą zarówno zawodową jak i prywatną. Wszystko to się w niesamowity sposób łączy i jest jak po burzy tęcza. Małgosiu, gdyby nie Ty nie byłabym w tym miejscu w którym jestem, nie trafiłabym do wspaniałej założycielki PIH Dagmara Konopacka i nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi otwartych i pozytywnie nastawionych do życia, dających mega wsparcie w trudnych chwilach. Twoja pozytywna energia jak również moc wszystkich certyfikowanych członków PIH mnie uszlachetnia i czyni cuda !. Nie wiem jak to opisać inaczej słowami. Wielkie DZIĘKUJE za wszystko!. Małgosiu jesteś WIELKA, rób to co robisz i podążaj tam gdzie chcesz. Życzę wszystkim, którzy zgłoszą się do Małgosi, takiej sesji i zmiany / przemiany jaką ja przeszłam i przechodzę nadal. Cieszę się, że to nie koniec odkrywania siebie i swoich potrzeb. Polecam z pełną odpowiedzialnością, spokojem i zaufaniem.

Ula Graczyk

Małgosia to cudowna i niezwykle ciepła osoba, bardzo profesjonalna hipnoterapeutka, która nie tylko w bardzo szybkim tempie pomogla mi uporać sie z problamami, ale tez otworzyła mnie na rozwój duchowy, pomogła uwierzyć w siebie i zwiększyć poczucie własnej wartości. Dzięki Małgosi zafascynowały mnie zagadnienia hipnozy i ogromne możliwości jakie daje hipnoterapia.

Jestem bardzo wdzięczny losowi, ze postawił Małgosię na mojej drodze:-) DZIĘKUJĘ!!!!!

Artur

Poznaj bliżej moje metody

Posłuchaj wybranych nagrań:

Uwielbiam pracę w ludźmi, wspieranie ich rozwoju oraz w tworzeniu udanych relacji, tak by, przede wszystkim, skupić się na budowaniu głębokiej i autentycznej relacji z samym sobą. Zgodnie z myślą “co wewnątrz to na zewnątrz” mam świadomość, że każdy z nas dostaje dokładnie to, a co sam jest w danym momencie gotowy, ponieważ każdy jest 100% odpowiedzialny za siebie i swoje życie. A żyjąc w zgodzę ze sobą i tym co dla nas ważne, dajemy sobie szansę by osiągnąć miłość, równowagę, spokój a także pełnię radości. Od sześciu lat skutecznie wspieram w pokonywaniu trudnych emocji, uczę radzenia sobie ze stresem i niskim poczuciem wartości odrzuceniem, brakiem pewności siebie. Nieustannie szkolę się i zbieram doświadczenia oraz wiedzę, wprowadzając ją do swojej praktyki pracy z podświadomością.

Prowadzę intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu HOLISTYCZNYM. W swojej pracy łączenia duszy, ciała i umysłu kieruję się nie tylko zdobytą przez wiele lat wiedzą, ale też intuicją, z którą jestem w nieustannym kontakcie. To właśnie intuicja zaprowadziła mnie do miejsca, w którym jest teraz. Stworzyłam autorski program łącząc hipnoterapię, technikę uwalniania Hawkinsa w pracy z ciałem oraz wiedzą z zakresu biologii totalnej, po to aby dotrzeć do źródła blokad, zahamowań oraz traum, które niesie w sobie każdy z nas jak i tych odczuwalnych kolektywnie.

Wspieram w pracy z:

 • niskim poczuciem wartości i brakiem pewności siebie
 • radzeniem sobie z ograniczającymi relacjami
 • wychodzeniem z leków, fobii
 • depresją
 • stresem
 • wybuchami agresji i złości
 • alergią
 • migrenami
 • dotarciem do poczucia spójności z samym sobą
 • poczuciem pustki i samotności
 • blokadą emocjonalną
 • uwolnieniem bólu emocjonalnego
 • wizją przyszłości w koherencji serca
 • uzdrowieniem wewnętrznego dziecka
 • problemami w relacjach
 • regresingiem
 • spotkaniem z duszą w przestrzeni kwantowej