Małgorzata Leszczyńska

Adres: ul. Obrońców Tobruku 29, Warszawa – Bemowo

Telefon: +48 602 450 767

Email:  kontakt@mleszczynska.pl

www.mleszczynska.pl

Lubię być z ludźmi, pracować z nimi, pokazywać możliwości w rozwoju i umiejętnym tworzeniu SATYSFAKCJONUJĄCYCH relacji. Wspieram w budowaniu głębokiej i prawdziwej relacji z samym sobą, gdyż uważam, że człowiek, który żyje w zgodzie ze sobą i tym, co dla niego ważne, daje sobie szansę by osiągnąć MIŁOŚĆ, RÓWNOWAGĘ, SPOKÓJ i RADOŚĆ. Dzięki temu otwiera się na możliwość stworzenia satysfakcjonującego i trwałego związku.

Prowadzą intensywną praktykę pracy z podświadomością w ujęciu holistycznym. Stworzyłam autorski program łącząc hipnoterapię, technikę uwalania Hawkinsa z pracą z ciałem i wiedzę z zakresu biologii totalnej, aby dotrzeć do źródła blokad i zahamowań. 

Wspieram w pracy z:
– niskim poczuciem wartości i brakiem pewności siebie
– radzeniem sobie z ograniczającymi relacjami 
– wychodzeniem z leków, fobii 
– depresją
– stresem
– otyłością
– uzależnieniami
– kompulsywnymi zachowaniami
– wybuchami agresji i złości
– alergią
– migrenami
– dotarciem do poczucia spójności z samym sobą 

Dzięki odkryciu przyczyny ograniczeń i umiejętnym uzdrowieniu danych sytuacji, każdy z nas może wejść na kolejny poziom swojego rozwoju.

Bardzo ważną rolę w mojej pracy ze sobą i innymi ludźmi pełni PODŚWIADOMOŚĆ. Poszukując swojego miejsca we Wszechświecie przeszłam inspirującą ścieżkę rozwoju osobistego i głębokiej wewnętrznej zmiany, wykorzystując potencjał pracy ze swoją podświadomością.

W pełni czerpię z tych doświadczeń zarówno w pracy zawodowej jak i życiu osobistym.
Wraz z wejściem na drogę pracy z podświadomością przyszła AKCEPTACJA Wszechświata i otwarcie na radość życia, a tym samym wdzięczność za każdą lekcję i każdego nauczyciela. 
Wszechświat postawił też na mojej drodze metodę SOUL BODY FUSION®️, połączenia Duszy z ciałem. Dzielę się tą prostą i jakże skuteczną metodą na jednodniowych kursach oraz podczas sesji indywidualnych. Dzięki temu wyjątkowemu połączeniu doświadczamy uczucia spokoju, SPÓJNOŚCI. Wzmacniamy kontakt z INTUICJĄ i wprowadzamy harmonię do swojego życia.

Jestem ciekawa świata, ludzi, poznawania i zdobywania nowych umiejętności.
Często w podróży, ale też w zatrzymaniu.
Pasjonuje mnie dobra książka i wyśmienita kuchnia.
Uwielbiam smakować i poznawać nowe kultury.


Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy

Certyfikowana Nauczycielka Soul Body Fusion®️

Coach – ukończone studia podyplomowe w Wyższej Szkole Bankowej
Trenerka, Praktyk i Master NLP w PJM International

OPINIE:

Anna Sernawit: “Jestem pod wielkim wrażeniem profesjonalizmu Małgosi. Od samego wejścia do gabinetu czułam, że jestem w pełni zaopiekowana. Głos niezwykle kojący i relaksujący, co przy hipnozie ma duże znaczenie. Wszystkie słowa, które padały, trafiały prosto do serca, omijając racjonalny umysł. Niczego nie było za dużo, niczego za mało. Małgosia podąża bardzo pięknie za swoją intuicją, co dla mnie jest bardzo cenne. Świadczy to o tym, że ma połączenie z Polem i większość informacji płynie właśnie stamtąd, nie z umysłu. Jest to po prostu czysty i jasny przekaz z Duszy do Duszy. 
W pełni skupiona na celu, z którym przyszłam popracować, a jednocześnie pięknie płynąca za tym, co się zadziało. Wielka wrażliwość na pojawiające się trudne emocje. Czułam, że Małgosia jest w 100% obecna i skupiona na mnie. 
To była dla mnie niezwykle uwalniająca i uzdrawiająca sesja. Polecam każdemu z czystym sercem.”

 

Agis Wojciechowska: “Wspaniały czas w otoczeniu pięknych ludzi i ich przywołanych dusz. Małgosia o pięknym uśmiechu, kobiecej i zharmonizowanej energii pokazuje jak można doświadczać poznawania własnej duszy. Pokazuje, jak w prosty i łatwy sposób można brać i dawać a przede wszystkim witać się z własną, często zagubioną duszą. Dziękuję za piękny czas i za ciekawe doświadczanie siebie, za energię miłości i poczucia wspólnoty z wszystkimi i wszystkim. Polecam z miłością”

 

Basia: “Dziękuję Małgosi za to że jest, za jej ciepło i szczerość,za drogę którą mi pokazała .Dziękuję i gorąco polecam spotkania z Małgosią.”

Danuta Wilkowska: ” Polecam wszystkim zagubionym, Małgosia otoczy ciepłem i wskaże kierunek.”
 
Marta Myja: “Niesamowita Kobieta polecam z całego serca, jak poznałam Małgosię byłam handlowcem marnym smutnym nieszczęśliwym handlowcem ale jeszcze wtedy myślałam ze tak to musi być, natomiast Małgosia odkryła drzemiący we mnie potencjał i dziś jestem gdzie jestem czyli nie pracuje juz w korporacji spełniam się prywatnie i zawodowo, jestem Fotografem prowadzę bloga realizuje zlecenia i jestem szczęśliwa… Małgosiu jeszcze raz serdecznie dziękuję za to ze mam okazje z Toba pracować, a Wam wszystkim polecam z głębi serca.”
 
Kasia Dębska: “Polecam pracę z Gosią. Profesjonalizm i bardzo empatyczne podejście pozwalają przepracować wiele ograniczeń, dotrzeć do tych ukrytych głęboko i zacząć cieszyć się dniem codziennym z nowym spojrzeniem na świat.”

Ula Graczyk: “Powiem tak, od dnia 19.05.16 r, od godz. 10.00 dużo zmieniło się w moim życiu i zmienia nadal mimo, że wtedy pracowałyśmy nad jednym obszarem w moim życiu czyli “zmianą “, znalezieniem nowej ścieżki rozwoju zawodowego. To już ponad rok od mojej sesji coachingowo-hipnoterapeutycznej a czuję się jakbym nadal w tym procesie była i to co zmienia się to zmienia się na lepsze. Dostrzegam to czego nie dostrzegałam wcześniej, robię to co chcę w życiu robić i być tą osobą, którą chcę być. Podążam za zmianą zarówno zawodową jak i prywatną. Wszystko to się w niesamowity sposób łączy i jest jak po burzy tęcza. Małgosiu, gdyby nie Ty nie byłabym w tym miejscu w którym jestem, nie trafiłabym do wspaniałej założycielki PIH Dagmara Konopacka i nie poznałabym tylu wspaniałych ludzi otwartych i pozytywnie nastawionych do życia, dających mega wsparcie w trudnych chwilach. Twoja pozytywna energia jak również moc wszystkich certyfikowanych członków PIH mnie uszlachetnia i czyni cuda !. Nie wiem jak to opisać inaczej słowami. Wielkie DZIĘKUJE za wszystko!. Małgosiu jesteś WIELKA, rób to co robisz i podążaj tam gdzie chcesz. Życzę wszystkim, którzy zgłoszą się do Małgosi, takiej sesji i zmiany / przemiany jaką ja przeszłam i przechodzę nadal. Cieszę się, że to nie koniec odkrywania siebie i swoich potrzeb. Polecam z pełną odpowiedzialnością, spokojem i zaufaniem.”

Artur: “Małgosia to cudowna i niezwykle ciepła osoba, bardzo profesjonalna hipnoterapeutka, która nie tylko w bardzo szybkim tempie pomogla mi uporać sie z problamami, ale tez otworzyła mnie na rozwój duchowy, pomogła uwierzyć w siebie i zwiększyć poczucie własnej wartości. Dzięki Małgosi zafascynowały mnie zagadnienia hipnozy i ogromne możliwości jakie daje hipnoterapia.
Jestem bardzo wdzięczny losowi, ze postawił Małgosię na mojej drodze:-) DZIĘKUJĘ!!!!!” 
 
Dorota Fengier: “Dziękuję, Małgosiu, za piękną Twoją pracę z moją podświadomością… dziękuję, za światło, które dzięki Twojej pracy mieszka ze mną, we mnie…dziękuję za zmianę, której doświadczam każdego dnia, bo wciąż jestem w cudownym procesie, który pozwala mi stać się lepszą osobą… dziękuję za dystans do wielu spraw, dziękuję za wewnętrzną wolność… dzięki Tobie spełniam się w magiczny sposób… jesteś najwspanialszą Siostrą, jaką mogłam sobie tylko wymarzyć… ale jesteś równie doskonałą hipnoterapeutką… raz jeszcze dziękuję Tobie za wspaniałą, efektywną pracę z moją podświadomością…
 I ja miałam przyjemność być prowadzona przez Małgosię i jest to cudowna osoba i wspaniały, fachowy towarzysz w Podróży W Głąb Siebie – wspaniały proces…. satysfakcjonująca zmiana… skorzystałam i wiem… dziękuję moja podświadomości za współpracę… dziękuję za przebudzenie, Małgosiu – świetna robota!!! :)) polecam gorąco, szczególnie jako spełniona klientka :))” 
 
Ilona: “Soul Body Fusion to warsztat dający moc, poprawiający kontakt z naszym “Ja” Ugruntowuje i pozwala zauważyć to, co ważne i potrzebne. Otwartość prowadzącej zwiększa poczucie bezpieczeństwa i zaufanie.”
 
Magda: “Małgosia chyba urodziła się po to, żeby prowadzić takie warsztaty (Soul Body Fusion). Jej ciepły głos i zrozumiały sposób prowadzenia wiele ułatwia w poznaniu tego nowego procesu. Odkryłam dzisiaj dla siebie coś nowego, zamierzam dalej praktykować SBF i wierzę w zmiany, które dzięki temu następują.”