Paweł Bartoszewicz
On-line | Warszawa
  • Certyfikowany Hipnoterapeuta – Praktyk i Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Członek Polskiego Instytutu Hipnozy
  • Uczestnik superwizji dla hipnoterapeutów prowadzonej przez Dagmarę Konopacką, założycielkę Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transperspersonalnych
  • Absolwent Anglistyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Specjalizacje:

Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty | Stany lękowe i fobie

Pomagam odzyskać drzemiącą w każdym z nas wewnętrzną moc, a także pełnię harmonii i radość życia dzięki dotarciu do źródeł problemów oraz ich rozwiązaniu, jak i uwolnieniu się od ograniczających nas przekonań, przyzwyczajeń i schematów.

Poznawszy mechanizmy i motywy działania podświadomości, możesz pozbyć się balastu niekorzystnych doświadczeń, uzyskać trwałe uzdrowienie i stać się lepszą wersją siebie. Moją rolą jest towarzyszenie Tobie i wspieranie Ciebie w tym procesie.

Telefon

+48 501 070 892

Adres

Warszawa

Moje doświadczenie

​Dzięki hipnoterapii i medytacji udało mi się osiągnąć wewnętrzny spokój, samoakceptację i związaną z tym akceptację innych – bez oceniania i bez żadnych oczekiwań w stosunku do osób, które spotykam na swojej drodze. Jestem więc dobrym przykładem tego, że przemiana jest możliwa i każdy, kto jest gotowy i otwarty na zmianę, może jej dokonać.

Zanim odnalazłem swoją duchową ścieżkę, jaką jest hipnoterapia, zajmowałem się między innymi tłumaczeniem spotkań indywidualnych i grupowych z Mary Earle – pochodzącą z Australii uzdrowicielką duchową, która pomagała w uzdrawianiu relacji międzyludzkich, pozbywaniu się lęków i wskazywaniu ścieżki do bezwarunkowej miłości. Ponadto pracowałem jako nauczyciel języka angielskiego oraz opiekun osób specjalnej troski. Praca w tych obszarach nauczyła mnie lepszego rozumienia ludzkich potrzeb, większej elastyczności, akceptacji indywidualności, a także budowania relacji z poszczególnymi ludźmi.

Dla osób nieznających języka polskiego oferuję rozmowę i prowadzenie sesji terapeutycznej w języku angielskim.

Opinie

Procesy prowadzone przez Pawła to niesamowita podróż w głąb siebie. Wcześniej miałam obawy czy zdołam otworzyć się w pracy z mężczyzną, okazały się jednak one zupełnie bezzasadne – Paweł ma w sobie ogromne pokłady empatii, ciepła i zrozumienia problemów drugiego człowieka. Ma niesamowitą intuicję i wiedzę, doskonale czuł jak prowadzić mnie zarówno w rozmowie – abym się otworzyła, jak i w transie. Poczucie bezpieczeństwa jakie czułam za każdym razem w pracy z Pawłem są efektem jego profesjonalizmu, jak również otwartości na człowieka, który czasem sam w siebie nie wierzy. Z tego miejsca chciałabym Ci Pawle serdecznie podziękować, dzięki Twojej energii byłam w stanie odnaleźć blokujące mnie przekonania, o których wcześniej nie wiedziałam, a także w odpowiedni sposób je zmienić.

Każdemu szczerze polecam pracę z Pawłem, jest wspaniałym hipnoterapeutą!

Anna G.

Miałam przyjemność doświadczyć hipnoterapii prowadzonej przez Pawła. Jest świetnie przygotowanym i skutecznym specjalistą. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają pomocy, chcą sprawdzić jak działa hipnoterapia czy potrzebują popracować z męską energią. Bądźcie pewni, że Paweł wykorzysta całą swoją wiedzę, zaangażowanie, uważność dla waszego największego dobra.

Elżbieta S.

Sesja z Pawłem jest jak głęboki masaż, rozluźnia, ale i napełnia energią. Jego głos, skupienie i pewność pozwalają zaufać i wierzyć w skuteczność terapii. Życzliwe pochylenie się nad problemem i umiejętnie postawione pytania sprawiają, że nawet sceptycznie nastawiony człowiek otwiera się i pozwala sobie pomóc.

Magda L.

Poznaj bliżej moje metody

W pracy kieruję się zasadami hipnozy transpersonalnej, czyli pracy z umysłem i duszą, a przede wszystkim z uważnością podążam za klientem w procesie samouzdrawiania. Do każdego podchodzę indywidualnie, z otwartością, ciekawością i pełną akceptacją, bo każdy z nas jest istotą wyjątkową i pełną miłości.