Paweł Bartoszewicz
On-line | Warszawa
  • Certyfikowany Hipnoterapeuta – Praktyk i Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Członek Polskiego Instytutu Hipnozy
  • Uczestnik superwizji dla hipnoterapeutów prowadzonej przez Dagmarę Konopacką, założycielkę Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transperspersonalnych
  • Absolwent Anglistyki Uniwersytetu Wrocławskiego

Specjalizacje:

Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty | Stany lękowe i fobie

Pomagam odzyskać drzemiącą w każdym z nas wewnętrzną moc, a także pełnię harmonii i radość życia dzięki dotarciu do źródeł problemów oraz ich rozwiązaniu, jak i uwolnieniu się od ograniczających nas przekonań, przyzwyczajeń i schematów.

Poznawszy mechanizmy i motywy działania podświadomości, możesz pozbyć się balastu niekorzystnych doświadczeń, uzyskać trwałe uzdrowienie i stać się lepszą wersją siebie. Moją rolą jest towarzyszenie Tobie i wspieranie Ciebie w tym procesie.

Telefon

+48 501 070 892

Adres

Warszawa

Moje doświadczenie

W mojej praktyce pomagam osobom zmagającym się ze stanami lękowymi, stresem i fobiami, skutkami traumy, takimi jak PTSD czy depresja. Ponadto pomagam poprawić relacje ze sobą i z innymi, podnieść samoakceptację, samoocenę i pewność siebie, a także uzyskać wolność od uzależnień czy pokonać bariery w rozwoju osobistym.

W 2024 r. odbyłem szkolenie „Integrative Change for Kids and Teens” prowadzone przez Melissę Tiers, psychiatrkę i hipnoterapeutkę z Nowego Jorku, podczas którego poznałem techniki pracy terapeutycznej z dziećmi i młodzieżą.

W 2023 r. przeszedłem szkolenie „Hypnotherapy for PTSD” zorganizowane przez Sarah Yuen Gilliat z organizacji The Beat Retreat, wspierającej weteranów wojennych i pracowników służb mundurowych, dzięki któremu nauczyłem się, jak zmniejszać i eliminować objawy zespołu stresu pourazowego.

Dzięki hipnoterapii i medytacji udało mi się osiągnąć wewnętrzny spokój, samoakceptację i związaną z tym akceptację innych – bez oceniania i bez żadnych oczekiwań w stosunku do osób, które spotykam na swojej drodze. Jestem więc dobrym przykładem tego, że przemiana jest możliwa i każdy, kto jest gotowy i otwarty na zmianę, może jej dokonać.

Zanim odnalazłem swoją duchową ścieżkę, jaką jest hipnoterapia transpersonalna, zajmowałem się między innymi tłumaczeniem spotkań indywidualnych i grupowych z Mary i Alanem Earle – pochodzącymi z Australii uzdrowicielami duchowymi, którzy pomogli mi odnaleźć ścieżkę do samoakceptacji, wewnętrznego pokoju i bezwarunkowej miłości.

Ponadto pracowałem jako tłumacz, nauczyciel języka angielskiego oraz opiekun osób z niepełnosprawnościami. Praca w tych obszarach nauczyła mnie lepszego rozumienia ludzkich potrzeb, większej elastyczności, akceptacji indywidualności, a także budowania relacji z poszczególnymi ludźmi.

Hypnotherapy sessions are also available in English.

Opinie

Miałam przyjemność doświadczyć hipnoterapii prowadzonej przez Pawła. Jest świetnie przygotowanym i skutecznym specjalistą. Serdecznie polecam wszystkim, którzy szukają pomocy, chcą sprawdzić jak działa hipnoterapia czy potrzebują popracować z męską energią. Bądźcie pewni, że Paweł wykorzysta całą swoją wiedzę, zaangażowanie, uważność dla waszego największego dobra.

Elżbieta S.

Jestem po 3 sesjach z Pawłem. Jako terapeuta ma w sobie dużo empatii i troski o klienta i jednocześnie dużą otwartość na jego indywidualny proces. Sesje pomogły mi w zwiększeniu wewnętrznego spokoju i asertywności, pożegnałam się też z paroma lękami. Dziękuję za wsparcie! Polecam spotkanie z Pawłem! 

Celina

Sesja z Pawłem jest jak głęboki masaż, rozluźnia, ale i napełnia energią. Jego głos, skupienie i pewność pozwalają zaufać i wierzyć w skuteczność terapii. Życzliwe pochylenie się nad problemem i umiejętnie postawione pytania sprawiają, że nawet sceptycznie nastawiony człowiek otwiera się i pozwala sobie pomóc.

Magda L.

Sesja z Pawłem była początkiem transformacji mojego życia. Minęło kilka miesięcy – niektóre znajomości i przyjaźnie zostały automatycznie zweryfikowane i nie zdały egzaminu. A te które przetrwały stały się głębsze i bardziej wartościowe. Na korzyść zmienił się mój związek – jest w nim więcej szczerości i dbałości o to, co najistotniejsze. Proces transformacji cały czas trwa. Jest mi lżej. Paweł z ogromnym taktem i delikatnością prowadził mnie przez sesję. Posiada fachową wiedzę i niesamowite wyczucie. Pod Jego okiem czułam się bezpiecznie i udało mi się zrzucić ciężary, które dotąd nieświadomie dźwigałam. Polecam całym sercem.

FG

Procesy prowadzone przez Pawła to niesamowita podróż w głąb siebie. Wcześniej miałam obawy czy zdołam otworzyć się w pracy z mężczyzną, okazały się jednak one zupełnie bezzasadne – Paweł ma w sobie ogromne pokłady empatii, ciepła i zrozumienia problemów drugiego człowieka. Ma niesamowitą intuicję i wiedzę, doskonale czuł jak prowadzić mnie zarówno w rozmowie – abym się otworzyła, jak i w transie. Poczucie bezpieczeństwa jakie czułam za każdym razem w pracy z Pawłem są efektem jego profesjonalizmu, jak również otwartości na człowieka, który czasem sam w siebie nie wierzy. Z tego miejsca chciałabym Ci Pawle serdecznie podziękować, dzięki Twojej energii byłam w stanie odnaleźć blokujące mnie przekonania, o których wcześniej nie wiedziałam, a także w odpowiedni sposób je zmienić.

Każdemu szczerze polecam pracę z Pawłem, jest wspaniałym hipnoterapeutą!

Anna G.

Odbyłam u Pawła 3 sesje, podczas których czułam się bezpiecznie i komfortowo. Szczególnie zmieniająca życie była dla mnie druga sesja, poświęcona wybaczeniu. Pomogła mi przeżyć i domknąć temat, z którym długo pracowałam na psychoterapii i byłam w martwym punkcie. Ulga jest ze mną do teraz. Dziękuję 🙏

Róża

Poznaj bliżej moje metody

W pracy kieruję się zasadami hipnozy transpersonalnej, czyli pracy z umysłem i duszą, a przede wszystkim z uważnością podążam za klientem w procesie samouzdrawiania. Do każdego podchodzę indywidualnie, z otwartością, ciekawością i pełną akceptacją, bo każdy z nas jest istotą wyjątkową i pełną miłości.