Paweł Mikrut
On-line | Rzeszów
  • Certyfikowany Hipnoterapeuta – Master Hipnozy i Hipnoterapii
  • Członek Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych

Specjalizacje:

Bezsenność | Poczucie własnej wartości | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty | Stany lękowe i fobie
Anna Pruszyńska

Pomogę Ci odkryć w Tobie moc, która wie jak Cię uzdrowić.

Każdy człowiek jest prawdziwym cudem, jednak często jako ludzie nie wykorzystujemy w pełni naszych możliwości. Doświadczeni przez życie, różne zdarzenia zapomnieliśmy kim tak naprawdę jesteśmy. Przykryci warstwą ograniczających przekonań i traum zapomnieliśmy o swojej ogromnej mocy. Tak naprawdę każdy w sobie ma klucz do szczęścia, uzdrowienia i spełnienia. W swojej pracy pomagam moim klientom zrzucić tą trudną warstwę oraz dotrzeć do ich nieograniczonej mocy, tak aby mogli osiągnąć to czego potrzebują.

Telefon

+48 889630903

Adres

Rzeszów i online

Moje doświadczenie

Jestem certyfikowanym Hipnoterapeutą, członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych. Z zawodu jestem Ratownikiem Medycznym. W pracy tej zobaczyłem, że większość chorób i problemów ludzkich ma podłoże emocjonalne, psychiczne.

Od zawsze czułem i wiedziałem, że można uzdrowić każdego kto tylko tego chce. To spowodowało, że zacząłem interesować się tematem uzdrowienia, czytać książki, brać udział w szkoleniach, aby potwierdzić swoje przeczucia. Moje doświadczenie utwierdziły mnie w moim przeczuciu. Każdą osobę, która jest na to w pełni gotowa i otwarta można uzdrowić, poprawić jej komfort życia, relacje. Każdy człowiek ma w sobie niesamowitą moc, która wie jak go uleczyć, uzdrowić.

Prywatnie jestem mężem, mam trójkę dzieci . Uwielbiam podróże, odkrywać nowe miejsca,  wędrówki górskie, jazdę na rowerze MTB 🙂

Opinie

Bardzo polecam sesje z Pawłem. Paweł jest ciepłą osobą, przy której czułam się w pełni bezpiecznie. Sesje z nim pozwoliły mi odkryć takie elementy siebie, o których nie miałam pojęcia. Jestem zaskoczona tym, że przyczyny moich problemów znajdowały się w przeszłości i dzieciństwie w takich sytuacjach, których nawet nie pamiętałam. Zmiany są niesamowite. Paweł dziękuję jeszcze raz że jesteś. Dziękuję, że mi pomagasz.

Monika

Sesje z Pawłem to magia dostępna w tu i teraz. To możliwość spotkania własnego cienia, wypartych i niechcianych historii oraz związanych z nimi emocji w sposób bezpieczny. W trakcie spotkania czułam się zaopiekowana i obdarzona miłością i szacunkiem. Paweł tworzy atmosferę spokoju i zaufania. Nie spieszy się, daje czas a dzięki temu uzyskuje się jeszcze głębsze wglądy. Z całego serca polecam Pawła na drodze własnego rozwoju.

Monika F.

Poznaj bliżej moje metody

W swojej pracy łączę hipnoterapię z duchowością, czyli pracuję z umysłem, podświadomością i wyższym, boskim elementem w nas – przez jednych nazywanym Duszą przez innych Wyższym Ja. Do każdej osoby podchodzę indywidualnie, każdy proces jest niepowtarzalny i wyjątkowy. Podczas sesji łączymy się z Wyższym Ja klienta, pozwalając aby przeprowadziło proces uzdrowienia i zmiany w najlepszy dla niego sposób. Każdy proces jest niesamowita podróżą w głąb siebie. Jestem wdzięczny za każdą osobę, której mogę towarzyszyć w tej podróży.