Wojciech Jary

 

Adres: Bielsko-Biała, on-line

Telefon: +48 731 860 527

Email: jary.wojciech@gmail.com

 

Witam Cię,
przede wszystkim chciałbym, żebyś wiedział/-a, że jest w Tobie doskonałość. Możliwe, że w tym momencie Twojego życia ciężko jest Ci w to uwierzyć, ale ona tam jest. Przykryta pod warstwami przystosowań, błędnych przekonań, niekorzystnych nawyków, które sprawiają, że w jakiś sposób czujesz się nieszczęśliwy/-a. Dlatego też nasza praca będzie polegała na zrzucaniu tych warstw, aż dotrzesz do rdzenia swojej osobowości, do TWOICH przekonań, do TWOICH wartości i zaczniesz żyć w zgodzie z nimi. A wtedy problemy, z którymi się dzisiaj borykasz po prostu przestaną istnieć.

Tak naprawdę nie ma znaczenia, z czym przychodzisz, bo wszystko co niekorzystne w Twoim życiu (zarówno problemy natury fizycznej, jak i psychicznej) ma początek dokładnie w tym samym miejscu: w jakimś momencie swojego życia utraciłeś/-aś kontakt z samym sobą, z tą wrodzoną doskonałością, a skoro tutaj jesteś, to oznacza, że przyszedł czas, aby go odbudować. Gwarantuję Ci, że jest to najlepsza rzecz w życiu, jaką możesz dla siebie zrobić i będę zaszczycony mogąc Ci w tej podróży towarzyszyć.

Hipnoterapii, którą praktykuję, nauczyłem się od Dagmary Konopackiej w Polskim Instytucie Hipnozy i główną metodą pracy jest praca z Wyższym Ja, czyli najbardziej świadomą częścią Ciebie. Tą częścią, która nigdy nie zapomniała tego, kim naprawdę jesteś i do czego zostałeś/-aś stworzony. Dlatego też każdy proces odbywa się w sposób bezpieczny i prowadzi Cię dokładnie tam, gdzie masz się w tym momencie swojego życia znaleźć.

Tak więc, jeśli potrzebujesz pomocy i czujesz, że to właśnie ja mogę Ci jej udzielić, to zapraszam do kontaktu.