Edyta Baczewska
Łódź | On-line
  • Energy Coach&Healer

  • Coach Integracji Systemowej

  • Certyfikowany Master Hipnozy i Hipnoterapii

  • Członkinii Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych

  • Praktyk Oddechu Biodynamicznego i Uwalniania Traumy (BBTRS)

Specjalizacje:

Biznes i finanse | Coaching | Nadwaga | Odchudzanie | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Redukcja stresu i stanów lękowych | Rozwój osobisty | Sport | Stany lękowe i fobie | Stres i bezsenność | Traumy i PSTD | Uzależnienia i nałogi | Zaburzenia odżywiania
Anna Pruszyńska

Dostrzegam w ludziach piękno i doskonałość, nawet jeśli oni sami tego w sobie jeszcze nie widzą.

Pragnę, aby każda osoba, która się do mnie zgłasza dostrzegła to piękno w sobie, odkryła swój prawdziwy potencjał i boską moc, o której być może zapomniała. Aby zrzuciła „ciężki plecak” niewspierających przekonań i stłumionych emocji, który może dźwiga już zbyt długo. Sama doświadczyłam w życiu wiele trudnych zdarzeń, dlatego mam wielką empatię i zrozumienie dla każdej osoby, z którą się spotykam i jednocześnie wiem, że możliwe jest uzdrowienie każdej sytuacji i rozwiązanie każdego problemu. Wystarczy jedynie zaufać Wyższemu Prowadzeniu, otworzyć się na przepływ boskiej energii i uruchomić mechanizm samouzdrawiania, który drzemie w każdym z nas. W trakcie hipnoterapii towarzyszę moim klientom w ich wewnętrznych podróżach, kibicując im na każdym kroku i trzymając bezpieczną przestrzeń, aby mogli z prowadzeniem ich Wyższego Ja dotrzeć do swojej prawdziwej esencji i swych najwspanialszych zasobów.

Moje doświadczenie

Od wielu lat fascynuję się rozwojem duchowym, osobistym i działaniem ludzkiego umysłu i energii. Uczestniczyłam w wielu warsztatach i szkoleniach wybitnych specjalistów z całego świata. Kilkanaście lat temu, gdy byłam w bardzo trudnym momencie mego życia,praktyka medytacji i świadomej uważności wręcz uratowała mi życie. Od tamtego czasu przeszłam dużą wewnętrzną transformację poprzez stosowanie na sobie każdej modalności, której się uczyłam, a najbardziej głęboką i najszybciej działającą metodą okazała się hipnoterapia duchowa. Uzdrowiłam siebie, relacje z innymi, swoją przeszłość i wiele traum. Odkryłam i zmieniłam wiele niewspierających przekonań, które nieświadomie nawigowały moim życiem, choć wcale nie służyły mojemu najwyższemu dobru. Zaczęłam podążać za głosem mego serca i mojej intuicji, który wcześniej był zagłuszany przez hałas cudzych opinii.

Zapragnęłam, aby inni ludzie również poznali cudowny wpływ holistycznych metod, które stosowałam na sobie i doświadczyli życia w radości, zdrowiu i lekkości. Od tamtego czasu moją misją jest dzielić się z innymi całym tym dobrodziejstwem i przypomnieć im (bo w głębi duszy wszyscy już o tym wiemy, tylko być może zapomnieliśmy), że możemy wpływać na swoje życie, odkrywając i transformując nasze głębokie podświadome przekonania tak, by nas wspierały i przynosiły nam zdrowie i szczęście.

Nie każdy z nas miał dobry „start”, nie każdy dorastał w idealnej, pełnej miłości rodzinie. Nie każdy miał możliwość swobodnego wyrażania swoich emocji, swego najwyższego potencjału. Nie każdy z nas został prawidłowo „zaprogramowany” na bycie szczęśliwym, pewnym siebie i własnej wartości, zdrowym, bogatym…

Jednak wiem, że dzięki holistycznym „narzędziom”, które wykorzystałam na sobie i które stosują moi klienci ten kiepski start czy dotychczasowe trudne doświadczenia nie definiują nas na zawsze. Możemy to zmienić, bo sami mamy na to wpływ poprzez „przeprogramowanie” naszego umysłu, pracę ze świadomością, podświadomością i Wyższym Ja, które wspiera cały proces hipnoterapii duchowej uzdrawiając przyczynę problemu u źródła i pomagając odzyskać utracone zasoby. Ta praca jestjak wpuszczenie energii miłości tam, gdzie jej przepływ był do tej pory zablokowany. Zatem jeśli czujesz gotowość i chcesz, aby energia miłości mogła w Tobie przepływać swobodnie to zapraszam na sesję.

Opinie

Po sesji czułam spokój i jak wróciłam do domu mój mąż powiedział, że chyba byłam w jakimś SPA, bo wyglądałam nawet lepiej 😊 Bardzo poczułam połączenie z moją duszą, pokazała mi co było przyczyną moich kłótni z mężem. Miałam w sobie dużo żalu do niego i do jego rodziców. Puściłam to wszystko w trakcie sesji i poczułam ulgę. Teraz jest już lepiej. Poczułam tą zmianę także w naszym związku, jest o wiele spokojniej. Teraz chciałabym przyjść na kolejną sesję, żeby móc schudnąć, bo słyszałam, że hipnoza też na to pomaga.

Gosia

Podczas hipnozy z Edytą czułam się bardzo bezpiecznie. To bardzo empatyczna i wspierająca terapeutka. Najważniejsze było  dla mnie to, że nie spieszyła się. Dała mi tyle czasu ile potrzebowałam. Ma wspaniały, łagodny i kojący głos. Stworzyła wyjątkową atmosferę dzięki której mogłam podążyć w podróż do siebie. Edyta pomogła mi uporać się ze wspomnieniami, które mi szkodziły. Dzięki temu dziś mogę cieszyć się pełnią życia. Dziękuję za to 💜 

Monika

Byłam 3 razy na sesji u Edyty, bardzo dobrze mi to zrobiło. Hipnoterapia duchowa otworzyła mi oczy na rzeczy, o których zupełnie nie miałam pojęcia, że mogą być źródłem moich problemów. To były emocje i przekonania z dzieciństwa, które nieświadomie przejęłam od mojej mamy. W trakcie sesji wybaczyłam mamie, wybaczyłam też sobie, bo było we mnie duże poczucie winy. Największym zaskoczeniem dla mnie było to jak po ostatniej sesji mama do mnie zadzwoniła i przeprosiła mnie za pewne trudne wydarzenie z mego dzieciństwa, obie się bardzo wzruszyłyśmy i chociaż nie miałam wcześniej z mamą dobrych relacji, to teraz z dnia na dzień jest co raz lepiej, więcej ze sobą rozmawiamy i ja mam w sobie więcej spokoju i zrozumienia dla jej zachowania. Wiem, że to na pewno zasługa hipnoterapii i pracy z Edytą.

Aneta K.

Zaburzenia lękowe towarzyszą mi już od kilku lat i próbowałam różnych metod, sposobów, terapii, żeby móc żyć bez ataków paniki, które mi najbardziej dokuczały. Stąd pojawił się pomysł Hipnoterapii jako ostatniej deski ratunku😊 Podczas sesji poczułam się tak cudownie zaopiekowana, ciepło i łagodność Edytki pozwoliły mi wejść w świat lęku z pełnym poczuciem bezpieczeństwa i tego, że jestem w dobrych rękach. Sceny, których doświadczyłam w hipnozie uświadomiły mi skąd ten strach się bierze, uzdrowiłyśmy to, co było do oczyszczenia i poczułam niesamowitą ulgę. Edyta ma przepiękny dar, jest cudowną Duszą, jej spokój i energia udziela się podczas sesji. Z całego serca polecam sesje z nią, są naprawdę transformujące i zmieniają życie.

Diana

Poznaj bliżej moje metody

Metoda hipnoterapii duchowej jest czymś więcej niż zwykła hipnoza mentalna. To bardziej głęboka praca, gdzie zapraszamy Wyższe Ja klienta, jego Duszę, aby to ona w połączeniu ze Źródłem wspierała cały proces. Ona pełni tutaj rolę wewnętrznego uzdrowiciela, który zna szerszą perspektywę i wie jakszybko i w bezpieczny sposób dotrzeć do praprzyczyny problemu i jak go przetransformować. Ma również wiedzę, gdzie tkwią ukryte zasoby klienta i jak można je odblokować, aby służyły one jego najwyższemu dobru. Dzięki temu jest to bardzo skuteczna i krótkookresowa forma terapii. Moja wiedza i doświadczenie zdobyte podczas licznych szkoleń z coachingu integracji systemowej, NLP, uzdrawiania energią, odczytów z Kronik Akaszy oraz oddechu biodynamicznego i uwalniania traumy sprawia, że jestem w stanie zaoferować moim klientom bardzo kompleksowe podejście dostosowane do każdego indywidualnie i wejść głębiej w trakcie sesji hipnoterapii duchowej, jeśli jest taka potrzeba i gotowość klienta. Zawsze podążam za moją intuicją i Wyższym Prowadzeniem dla najwyższego dobra każdej unikalnej Duszy, która do mnie przychodzi i trzymam dla niej jej świętą przestrzeń. 

Obszary pracy:

– Redukcja stresu, ataków paniki, stanów lękowych, fobii

– Podnoszenie pewności siebie i własnej wartości

– Problemy w relacjach

– Biznes i finanse

– Odchudzanie, zaburzenia odżywiania

– Wzrost motywacji i rozwój osobisty/duchowy

– Energia kobieca