Katarzyna Gwiazdowska
Gdańsk | On-line
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy

  • Absolwentka szkolenia „Hipnoterapia Transpersonalna i Komunikacja z Duszą”

  • Meritum Certified Coach – program szkolenia coachów 72 h

  • Certyfikowany Nauczyciel Jogi w podejściu Holistycznym

  • Bioenergoterapeutka – poziom I i poziom II

Specjalizacje:

Adaptacja do zmian | Coaching | Depresja | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Psychoterapia | Redukcja stresu i stanów lękowych | Rozwój osobisty | Sport | Stany lękowe i fobie | Stres i bezsenność | Traumy i PSTD | Trening mentalny

Zmień perspektywę patrzenia i myślenia, a zmienisz swoją rzeczywistość.

Napisz scenariusz swojego życia.

Wgraj w Podświadomość wszystko co chcesz i dostrój się do wersji siebie, jaką chcesz być!

To tylko wybór i Twoja Decyzja.

Poprowadzi Cię tam Twoja Dusza oraz Moja Osoba, będę w tym kompanem i dam Ci kody, z których możesz skorzystać.  

Zmieniając perspektywę spojrzenia masz większy obraz i widzisz więcej, co prowadzi do poszerzenia Twojej Świadomości i spojrzenia na siebie, sytuacje inaczej.

Moją intencją jest by każdy przypomniał sobie Kim naprawdę Jest. Chce poprowadzić Cie do  kontaktu z samym sobą  Twoją Duszą/ Wyższym Ja/ Intuicją/ Polem Nieograniczonych możliwości Qwantum i przypomnienie o Twojej mocy przez autohipnozę by samemu sobie pomóc i zobaczyć, że wszystkie odpowiedzi i MOC jest w Tobie!

Telefon

+48 606 323 391

Adres

​Tetmajera 8/4, 80-313 Gdańsk | ONLINE

Moje doświadczenie

Od 16 roku życia moja prawdziwą pasją był Człowiek, wraz z przeczytaniem pierwszej książki rozwojowej Potęga Podświadomości. Zaczęłam zagłębiać się w tajniki ludzkiego umysłu, psychiki i zachowań. Ukończyłam szkolenie coachingowe i umysłem próbowałam zrozumieć, wyjaśnić, przeanalizować swoje i innych zachowania, motywy działania, emocje, aż do momentu, gdy zetknęłam się ze swoja „ścianą”. Mimo wiedzy i świadomości, ciągle powtarzały się niechciane sytuacje, schematy i niechciane reakcje.

Trafiłam wtedy na Hipnozę i było to początkiem do jeszcze mocniejszego zagłębiania się i odkrywania głosu intuicji oraz mocy drzemiącej we mnie. Sprawdziłam na własnym doświadczeniu jak działa zmiana perspektywy i przekonań. Poszerzenie swojej świadomości i konsekwentne afirmowanie w stanie relaksu umysłu i ciała. Pozwoliło mi oraz pozwoli i Tobie dostroić się do najlepszej wersji swojego życia.

Uczestniczyłam w wielu warsztatach rozwojowych, oddechowych, TRE, odpuszczania (metodą Sedony, Hawkinsa). Zostałam Nauczycielem Jogi w podejściu Holistycznym, co odblokowało moje ciało oraz nauczyło koncentracji i uważności. Jednak najważniejsze co wyniosłam z tej ścieżki jest odkrycie swojej mocy i duszy, bo wszyscy jesteśmy kreatorami swojej rzeczywistości i nieograniczonym Duchem.

Ukończyłam certyfikację Praktyka Hipnozy, Mastera Hipnoterapii oraz Hipnoterapię Transpersonalną i komunikację z Duszą. Jestem Członkiem Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych o numerze 21105. Reprezentuję podejście transpersonalne do hipnoterapii, która traktuje Człowieka jako Istotę Wielowymiarową. Z wielką pasją zgłębiam się jeszcze bardziej w tą formę hipnoterapii i komunikację z duszą. W ostatnim czasie zagłębiałam również wiedzę z pracą z energią na kursie Bioenergoterapii – poziom I, poziom II.  

Moją misją jest towarzyszyć innym w drodze, którą sama przeszłam!

Doświadczyłam procesu własnej transformacji zarówno z jednej jak i drugiej strony Hipnoterapii, dlatego służę rozmową w razie pytań lub ciekawości!

Jestem tu dla Ciebie by towarzyszyć Ci w Twojej drodze do wolności i odkrycia Kim naprawdę Jesteś!
Jedynie potrzeba Twojej Decyzji, chęci do zmian i zaangażowania!

Opinie

Poznaj bliżej moje metody

Posłuchaj nagranej przeze mnie medytacji

Wiem z całym przekonaniem, że wszystkie odpowiedzi są w Nas. Nie musisz grzebać w przeszłości i doszukiwać się dlaczego.      

W tej metodzie spojrzysz na swoje życie z perspektywy Duszy / Wyższej Mądrości i zobaczysz, że nie muszą Ci przydarzać trudne sytuacje, że nie jesteś po to tu by uczyć się, że po prostu możesz WYBRAĆ inaczej i mieć wszystko co chcesz! A jak nie wiesz co chcesz to dzięki hipnozie dowiesz się lub po prostu zobaczysz i doświadczysz.

Wybór jest naprawdę prosty, bo wszyscy chcemy być szczęśliwi i łatwo, przyjemnie żyć w pełnym zdrowiu z bliskimi Nam osobami. Stresuje Nas, że ciągle „coś jest nie tak”. Zobaczysz sytuacje, swoją przeszłość z innej perspektywy i zrozumiesz, że wszystko jest tak, bo tak podświadomie wybrałeś/aś i jest to tylko odzwierciedlenie tego, co odcisnęło Ci się na podświadomości, czy w tym życiu, czy poprzednim, czy przez to co usłyszałaś w dzieciństwie, czy przez wewnętrzny głos. Nie ma to znaczenia. Uświadamiając sobie przez zobaczenie większego obrazu, odzyskasz MOC, odkleisz swoją łatkę, etykietkę i zobaczysz to KIM JESTEŚ!

Zajmuje się hipnoterapią transpersonalną, która opiera się na przekonaniu i wierzę, że Człowiek jest złożony z Ciała, Umysłu i DUSZY (CUD) oraz wszystkie odpowiedzi są w Nas.

Już jesteś CUDEM!

Jest to podejście holistyczne, które bierze pod uwagę całość systemu energetycznego, co powoduje wykrocznie poza fizyczność i poziom mentalny. Przy współpracy z tą najbardziej Świadomą częścią Nas (Duszą, Wyższym Ja, czy jakkolwiek jest nazwana), pokarzę Ci najkrótszą, najbardziej efektywną drogę do realizacji swojej Intencji.

Zobaczysz Twój potencjał, uświadomisz sobie Kim naprawdę Jesteś, a ograniczające przekonania drzemiące w podświadomości, blokady emocjonalne lub inne blokady, które stoją na drodze do spełnionego życia po prostu zostaną zamienione – skasowane jak plik z komputera.

Moją rolą jako Hipnoterapeuty jest towarzyszenie Ci i pokierowanie procesem w sposób zachęcający tę wewnętrzną mądrości do współpracy i kreatywnych działań umożliwiających zmianę. Sesja, może również zawierać elementy świadomej rozmowy (coaching), ćwiczeń oddechowych, czy pracy z ciałem (joga, TRE).

Wprowadzam Cię w trans, prowadząc cały czas dialog i dostosowuje swoje sugestie i pytanie do Twoich aktualnych doświadczeń. Jest to proces dynamiczny i za każdym razem może przebiegać inaczej. Może być to praca jedynie na symbolach czy metaforach. Może mieć również przebieg biograficzny (regresja), okołoporodowy, a także transpersonalny (np. komunikacja z Przewodnikami Duchowymi, Zwierzętami Mocy itp.). Sesja może mieć również przebieg bardziej coachingowi, opierający się na dialogu świadomym, gdzie padną odpowiednie pytania. Zakończenie sesji opiera się na ustalanych wzmacniających afirmacjach i wytłumaczeniu jak „wgrać” je do Podświadomości. Większość problemów, z którymi przychodzisz rozwiązujemy podczas 1-4 sesji.

W tym podejściu nie chodzi by „na siłę” dostać się do umysłu, ale wejść w Twój wewnętrzny Świat łagodnie, spokojnie, tak aby „Gospodarz”, czyli Ty sam wprowadził mnie w swoją wewnętrzną przestrzeń, a nie wynikało to z technik czy nacisku.

Takie podejście pozwoli Ci zbudować relację z Twoją Duszą. Zmiany będą nie tylko w zakresie „problemu”, ale otrzymujesz cenne lekcje, wglądy dotyczące innych obszarów Twojego Istnienia. Poznając język Podświadomości i Duszy, zyskujesz lepsze zrozumienie siebie i wiarę w swoje zdolności samo-uzdrawiania i samorozwoju, a na tym zależy mi najbardziej!