Magdalena Zalewska
On-line | pod Warszawą | Warszawa
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych, certyfikat członkostwa nr 23144
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Certyfikowany Praktyk Channelingu Terapeutycznego z Elementami Czytania Duszy
  • Certyfikowana Bioenergoterapeutka Reiki
  • Absolwentka i uczestniczka wielu kursów/warsztatów z zakresu pracy z ciałem, pracy z energią, rozwoju osobistego i duchowego

Specjalizacje:

Adaptacja do zmian | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty
Anna Pruszyńska

W pracy z ludźmi kieruję się w dużej mierze intuicją i wewnętrzną mądrością, którą tak naprawdę ma w sobie każdy z nas.

Wierzę, że jesteśmy istotami wielowymiarowymi, które naturalnie posiadają wiele talentów i potencjałów, jednak o nich nie pamiętają i na nowo potrzebują do nich dotrzeć. Dzięki własnemu doświadczeniu mogę efektywnie wspierać Ciebie w powrocie do siebie, odkryciu siebie na nowo, odkryciu pełnej wersji siebie. Potrafię zauważyć to, co jest wyparte przez Twoją świadomość, rzucić światło na te aspekty, których Twój umysł nie chce dostrzec oraz dotrzeć do źródła Twoich wyzwań poprzez umiejętnie zadawane pytania i pełną uważność na Ciebie. Dzięki narzędziom, z którymi pracuję jestem w stanie nie tylko odnaleźć i rozpoznać Twoje niewspierające przekonania, ograniczenia i blokady, ale również z sukcesem je przetransformować i uzdrowić.

 

Moje doświadczenie

Poprowadzę Cię na drodze Twojej przemiany, bazując na zdobytej przez lata wiedzy w zakresie szeroko rozumianego rozwoju osobistego oraz duchowego, a także holistycznego podejścia do życia. Od wielu lat pasjonuję się i poszerzam wiedzę w obszarach takich jak zdrowe odżywianie, medycyna alternatywna, ajurweda, joga, psychologia, rozwój osobisty, rozwój duchowy, totalna biologia, astrologia czy numerologia. Odbyłam wiele kursów i szkoleń, przede wszystkim, aby pomóc najpierw sobie i odnaleźć siebie na nowo. Dzięki temu dziś w pracy z Tobą bazuję również na własnym doświadczeniu i dzielę się tym, co sama odkryłam. Dziś mogę efektywnie wspierać Ciebie i być agentem Twojej transformacji 🙂

Stawiam na prostotę i upraszczanie, redukuję stopień skomplikowania, aby podnieść efektywność działania. W swojej pracy łączę wiedzę z wielu dziedzin natomiast do każdego człowieka i jego historii podchodzę indywidualnie. Więcej możesz przeczytać na mojej stronie www.innymizmyslami.pl  ale zapraszam Cię również na moje social media, gdzie możesz poznać mnie bliżej i sprawdzić czy ze sobą rezonujemy 🙂

Opinie

Hipnoterapia pozwoliła mi spiąć w jeden spójny obraz to, co wcześniej wydawało mi się niezależne od siebie. Symbole, które pojawiły się w trakcie sesji bardzo mocno korespondowały z tym, co aktualnie dzieje się w moim życiu i przyczynami tego stanu rzeczy. Również wydarzenia i sytuacje, do których wróciłem (a o których nie pamiętałem) dały mi głębsze zrozumienie i uwolnienie od negatywnych schematów. Uczęszczałem na sesję klasycznej psychoterapii kilka miesięcy i z perspektywy czasu widzę, że nie przyniosły mi one aż tyle, co kilka sesji hipnoterapii. Serdecznie polecam!
Michał

Skorzystanie z usług Magdy należało do bardzo przyjemnych. Hipnoza dała mi możliwość zajrzenia w głąb siebie i odnalezienia na nowo swojej drogi życiowej. Polecam z czystym sercem sesje u Magdy wie co robi i zna się na rzeczy.
Anna

Wyjątkowo profesjonalne przeprowadzenie przez proces uświadomienia i zmiany. Nieoceniona pomoc w zmierzeniu się ze wszystkim tym co blokowało rozwój. Terapia w pełnym zaufaniu i poczuciu bezpieczeństwa.
Natalia

Do hipnoterapii podszedłem z rezerwą. To moja cecha, raczej twardo stąpam po ziemi. Trzy sesje up. Magdy okazały się jednak wyjątkowo skuteczne. Przebieg każdej z nich jest podróżą w zupełnie inny wymiar świadomości, a w zasadzie nadświadomości. To wspaniałe doznanie. Zmierzenie się ze sobą, swoim otoczeniem, z przeszłością. Obrazy, których doświadczyłem w pierwszym odruchu wydawały się wręcz nierealne, jednak późniejsze ich skonfrontowanie z rzeczywistością potwierdziło zdarzenia z mojego życia, o których nie wiedziałem, a które miały znaczący wpływ na to kim jestem. Nie byto lekko. Doświadczyć rzeczy, które np. przed Tobą ukrywano – bolesne, ale bardzo uświadamiające i oczyszczające preżycie. Co ważne, p. Magda nie tylko prowadzi przez proces, ale tez cały czas daje poczucie bezpieczeństwa. Pomimo licznych emocji, podczas sesji czułem się dobrze i nie miałem oporów przed swobodnym poruszaniem się w procesie. Na ile moje życie się zmieniło? Pierwsze efekty pojawiły się natychmiast. Co mogłem – wyjaśniłem, zrozumiałem, wybaczyłem. Przede wszystkim jednak zaczęła wypełniac się moja intencja. Już teraz mogę powiedzieć, że zaszła we mnie istotna korzystna zmiana. Po ponad miesiącu od ostatniego spotkania stwierdzam, że zdecydowanie warto było i z całego serca polecam sesję u p. Magdy.
Łukasz

Sesja z Magdą to było coś niesamowitego. Podchodziła do tego troszkę z rezerwą, ale wszystko co powiedziała mi Magda okazało się strzałem w 10! Długo rozmawiałyśmy, koniec końców było wiele wzruszających momentów. Magda wykreowała super atmosferę nawet dla takiego małego niedowiarka jak ja. Zabrałam do domu dużo przemyśleń i polecam pracę z Magdą każdemu kto jeszcze się zastanawia.
Agnieszka