Magdalena Zalewska
On-line | pod Warszawą | Warszawa
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych, certyfikat członkostwa nr 23144
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Master Hipnozy i Hipnoterapii w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy
  • Certyfikowany Praktyk Channelingu Terapeutycznego z Elementami Czytania Duszy
  • Certyfikowana Bioenergoterapeutka Reiki
  • Absolwentka i uczestniczka wielu kursów/warsztatów z zakresu pracy z ciałem, pracy z energią, rozwoju osobistego i duchowego

Specjalizacje:

Adaptacja do zmian | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty
Anna Pruszyńska

W pracy z ludźmi kieruję się w dużej mierze intuicją i wewnętrzną mądrością, którą tak naprawdę ma w sobie każdy z nas.

Wierzę, że jesteśmy istotami wielowymiarowymi, które naturalnie posiadają wiele talentów i darów, jednak o nich nie pamiętają i na nowo potrzebują do nich dotrzeć.Dzięki własnemu doświadczeniu i drodze, którą przeszłam dziś mogę efektywnie wspierać Ciebie w powrocie do siebie.

Potrafię zauważyć to, co jest wyparte przez Twoją świadomość, rzucić światło na te aspekty, których Twój umysł nie chce dostrzec oraz dotrzeć do źródła Twoich wyzwań poprzez umiejętnie zadawane pytania. Dzięki narzędziom, z którymi pracuję jestem w stanie nie tylko odnaleźć i rozpoznać Twoje niewspierające przekonania, ograniczenia i blokady, ale również z sukcesem je przetransformować i uwolnić. 

 

Telefon

+48 796 670 970 

Adres

Warszawa, Tarczyn, online

Moje doświadczenie

Wesprę Cię bazując na zdobytej przez lata wiedzy w zakresie szeroko rozumianego rozwoju osobistego oraz duchowego, a także holistycznego podejścia do życia. Od wielu lat pasjonuję się i poszerzam wiedzę w obszarach takich jak zdrowe odżywianie, medycyna alternatywna, ajurweda, joga, psychologia, rozwój osobisty, rozwój duchowy, totalna biologia, astrologia czy numerologia. Odbyłam wiele kursów i szkoleń, przede wszystkim, aby pomóc najpierw sobie i odnaleźć siebie na nowo. Dzięki temu dziś w pracy z Tobą bazuję w dużej mierze na własnym doświadczeniu i dzielę się tym, co sprawdziło się dla mnie. Dzięki wyzwaniom, które pojawiły się na mojej drodze i z którymi sobie poradziłam, mogę efektywnie wspierać Ciebie i być agentem Twojej transformacji 🙂

Stawiam na prostotę i upraszczanie, redukuję stopień skomplikowania, aby podnieść efektywność działania. W swojej pracy łączę wiedzę z wielu dziedzin natomiast do każdego człowieka i jego historii podchodzę indywidualnie. Więcej o metodach mojej pracy możesz przeczytać na mojej stronie www.healup.pl, ale zapraszam Cię również na moje social media, gdzie możesz poznać mnie bliżej 🙂

Opinie

Sesja z Magda to było coś niesamowitego. Podchodziłam do tego troszkę z rezerwa, ale wszystko co powiedziała mi Magda okazało się strzalem w 10! Długo rozmawiałyśmy, koniec końców było wiele wzruszających momentów. Magda wykreowała super atmosferę nawet dla takiego małego niedowiarka jak ja. Zabrałam do domu dużo przemysleń i polecam prace z Magda każdemu kto jeszcze się zastanawia.

Agnieszka S.

Trafiłam do Magdy na sesje channelingu w bardzo przełomowym momencie mojego życia. Wszystko co wyszło podczas seansu było bardzo trafne i rezonowałam z tym niesamowicie, było to dla mnie potwierdzeniem iż jestem na właściwej drodze życia! Magda posiada niesamowitą energię, a ponieważ sama z energią pracuję byłam zdumiona jaką ma moc i intuicję. Po sesji czułam się bardzo zrelaksowana i spokojna wewnętrznie. Dziękuje bardzo i na pewno wrócę!

Aleksandra D.

Moja współpraca z Magdą rozpoczęła się kilka miesięcy temu. Jej wsparcie okazało się nieocenione przy zmianach, które aktualnie mają miejsce w moim życiu – możliwe, że bez jej pomocy część z nich w ogóle by się nie rozpoczęła i tkwiłbym w starych, dziś już szkodliwych dla mnie schematach. Jako obiektywna osoba z zewnątrz często widzi rzeczy, których ja w pierwszej chwili nie dostrzegam dzięki czemu umiejętnie prowadzi mnie na drodze rozwoju osobistego – wspiera ale nie robi niczego za mnie. Sprawdziłem na sobie wszystkie narzędzia, z których korzysta Magda. Channeling był dla mnie ciekawym przeżyciem a rzeczy, które z niego wypłynęły bardzo rezonowały z tym co aktualnie mam do przerobienia. Reiki już kilkukrotnie pomogło przywrócić wewnętrzną harmonię a ostatnia sesja z Healy dostarczyła mi bardzo ciekawe pokłady informacji o moim ciele i duszy. Jeśli ktoś nie wie jak dokonać zmian w swoim życiu, boi się lub tym podobne to polecam Magdę z całego serca! Nie znajdziesz się tam gdzie chcesz być „od razu”, ważna jest droga, którą musisz przejść i każdy, nawet najmniejszy krok naprzód – dobrze mieć u boku takiego towarzysza zmiany jak Magda, nawet tylko w części kroków na naszej drodze. 

Michał R.

Magdaleno, dziękuję za Twój profesjonalizm. Channeling z Tobą to czysta przyjemność. Byłam pozytywnie zaskoczona że aż takie wskazówki otrzymam. W punkt interpretowałaś obrazy które przychodziły. Polecam każdemu. 

Anna M.