Marcin Karbowski
On-line | Poznań
  • Certyfikowany Hipnoterapeuta – Praktyk i Master Hipnozy i Hipnoterapii
  • Członek Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Hipnoterapeuta transpersonalny
  • Uczestnik superwizji dla hipnoterapeutów prowadzonej przez Dagmarę Konopacką, założycielkę Polskiego Instytutu Hipnozy i Terapii Transperspersonalnych.
  • Absolwent i uczestnik kursów z zakresu pracy z ciałem, pracy z energią i rozwoju duchowego.
  • Prowadzący warsztaty dla mężczyzn oraz męskie kręgi.
  • Absolwent Uniwersytetu Ekonomicznego. 

Specjalizacje:

Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Problemy w relacjach | Rozwój osobisty
Anna Pruszyńska

Jestem przewodnikiem i pomocną dłonią w podróży, którą każdy z Klientów odbywa do wnętrza swojej świadomości. Pomagam odkrywać zasoby, usuwać blokady i transformować niekorzystne wzorce i skrypty często będące źródłem bólu i przyczyną trudnych sytuacji życiowych. 

W bezpiecznej przestrzeni odbywamy wspólną podróż, aby pozwolić Ci odkryć i wykorzystać Twoje wewnętrzne zasoby, przezwyciężyć trudności i osiągnąć cele. Tworzę przestrzeń, w której zadzieje się tylko to, co służy Twojemu najwyższemu dobru i na co jesteś w tym momencie gotowy w spotkaniu ze mną. 
W pracy z Klientem stosuję połączenie różnych metod – hipnoterapii, pracy z oddechem i w kontakcie z własnym ciałem, jak również elementy czerpiące z różnych tradycji duchowych oraz nowoczesnych metod i systemów pracy terapeutycznej – ich indywidualny dobór pomaga klientom poczuć się bezpiecznie i móc zaufać sobie i procesowi terapii.  
Pragnę, aby każdy z moich klientów poczuł się w pełni swojego potencjału, akceptowany i usłyszany, a przez dotarcie do głęboko ukrytych skryptów, mechanizmów i przekonań mógł uzdrowić zranione części duszy i uwolnić się od traum. Zaopiekować się sobą w pełni, odkryć swoją prawdziwą moc i potencjał by cieszyć się życiem bez ograniczeń, zbędnych bagaży i przekonań.

Telefon

+48 512-708-775

Email

mkarbowski@tlen.pl

Adres

Poznań i online

Moje doświadczenie

Moje życie zawodowe rozpocząłem od wykształcenia ekonomicznego i pracy w dużych korporacjach. Jednak szybko odkryłem, że pomimo spokoju, stabilizacjii twardego stania na ziemi czegoś ważnego w życiu mi brakuje.

Szukałem odpowiedzi i zacząłem odkrywać duchową stronę życia. Ukończyłem liczne kursy pracy z ciałem, pracy z energią i rozwoju duchowego takich jak mindfulness, tantra czy hipnoterapia. Dzięki temu odnalazłem swoją drogę i połączyłem ją z moim zawodem.

Jako właściciel studia projektowego tworzę, maluję i jest to dla mnie ważna forma ekspresji i kreatywności. Trzymam również męskie kręgi, prowadzę warsztaty dla mężczyzn, uczestniczę w męskich zgromadzeniach co pozwala mi patrzeć na świat nie tylko swoimi oczami, ale też poznawać go z zupełnie innych perspektyw.

Łączenie różnych technik, praktyk i tradycji to dla mnie sposób na integrację różnych elementów, tworzenie własnej drogi i metody pracy z Klientem, a także rozwijanie swojej ścieżki.

Pomaga mi także w lepszym zrozumieniu klientów i prowadzeniu skutecznych, indywidualnych sesji. Dzięki temu mogę być przewodnikiem i towarzyszyć moim Klientom w poszukiwaniu ich prawdy dając narzędzia, które pozwalają uwolnić się od balastu i ograniczeń oraz odnaleźć swoje wewnętrzne piękno.

Jestem by pomagać w osiągnięciu wewnętrznego spokoju i radości.

Opinie

Z całą stanowczością chciałbym polecić Marcina jako w pełni profesjonalnego hipnoterapeutę. Nie ukrywam, że byłem sceptycznie nastawiony do hipnozy, jednak sam przebieg, jak i efekty bardzo mnie zaskoczyły. Podczas sesji czułem się bezpiecznie, czułem, że podążam swoją ścieżką, a Marcin mi towarzyszy, czasami przejmował rolę przewodnika, a czasami był z boku. Ton głosu i dostrojenie się do mojej energii powodowało, że swobodnie płynąłem. Towarzyszyły mi różne emocje, od tych pozytywnych, do tych trudnych, czasami powodujących łzy. Często po sesjach towarzyszył mi chwilowy spadek energetyczny i tępy ból głowy, natomiast później, czułem się lżejszy, jakby moja dusza się uzdrawiała.

Szczerze polecam

Bartłomiej T.

Sesje z Marcinem były dla mnie głębokimi, barwnymi podróżami w głąb siebie.Doświadczyłam wielu istotnych wglądów, poczucia poszerzenia świadomości relacyjnych zranień i jednocześnie pojednania i odpuszczenia. Efekty odczuwam somatycznie jako rozszerzenie przestrzeni w klatce piersiowej i zmniejszenie napięcia. Lekka, jasna, delikatna i opiekuńcza, a jednocześnie męska, energia Marcina okazała się dla mnie przewodnikiem, któremu mogłam zaufać nawet w momentach zagubienia i utraty gruntu. Ważne obrazy i odczucia zabieram ze sobą – są dla mnie istotnym wsparciem, z którego mogę czerpać jak z wewnętrznego źródła mocy. Serdecznie polecam Marcina jako kompetentnego hipnoterapeutę.

Monika J.

Sesja z Marcinem to kolejne niezwykłe doświadczenie na mojej drodze świadomego rozwoju. Marcin poprowadzi Cię w niezwykłą podróż wgłąb siebie. A zrobi to w poczuciu bezpieczeństwa, jak i z poczuciem humoru. Mimo, że wydawało mi się, że już sporo wiem, to sesja z Marcinem pozwoliła mi dotrzeć do nieodkrytych potrzeb, doświadczyć emocji i uzyskać odpowiedzi i wskazówki do dalszego działania. Sesja trwała 2,5h. Nawet nie wiem, kiedy to minęło. Bardzo polecam!

Izabela J.

Poznaj bliżej moje metody

Jako hipnoterapeuta wykorzystuję elementy pracy z ciałem, pracę z oddechem oraz elementy czerpiące z tradycji duchowej pracy z energią, które pomagają moim Klientom w ich podróżach w głąb siebie i do ukrytych na co dzień obszarów swojej podświadomości.

Praca z oddechem i w kontakcie z własnym ciałem pozwala na połączenie zasobów ciała i duszy.

Stworzyć poczucie bezpieczeństwa, które jest kluczowe do zbudowania fundamentu efektywnej sesji i dla zrozumienia swoich emocji i uleczenia traum i ran duszy.

Dzięki wykorzystaniu różnych technik pomagam moim Klientom odkryć i uwolnić nagromadzone emocje, wyleczyć ich ukryte źródła i traumy oraz zaopiekować się sobą by finalnie poczuć spokój i równowagę. Nasza sesja to tak naprawdę stan rozszerzonej świadomości, gdzie zyskuje się dostęp do ukrytych na co dzień obszarów podświadomości i nic nie dzieje się bez udziału woli i zgody klienta.  

Kładę nacisk na poczucie bezpieczeństwa i zaufania, ponieważ jest to kluczowe dla skuteczności spotkania i terapii. Dzięki temu moi klienci są w stanie odkryć swoje wewnętrzne zasoby, wzmacniać potencjały i uwalniać się od elementów trudnych i niepożądanych.

Jako hipnoterapeuta jestem przewodnikiem w podróży, którą każdy z moich klientów odbywa do swojego wnętrza. Razem pracujemy nad poznaniem siebie i swoich emocji. To pozwala na odkrycie, zrozumienie i uwolnienie nierzadko długoletnich blokad, które często są bagażem trudnym do udźwignięcia i powstrzymują przed osiąganiem celów i marzeń.

Pracujemy z intencją i często dotykamy tematów trudnych, jednak robimy to w bezpiecznych warunkach pod opieką duszy i jeśli trudne emocje się pojawią, to tylko po to, by je uzdrowić i być może poczuć je po raz ostatni.

Słowem, jestem tu dla Ciebie, by pomóc Ci pokonać trudności i przemienić je w siłę, by przeprowadzić Cię przez proces transformacji i odkrycia twojego prawdziwego Ja, pomóc uwolnić od blokad i niechcianego bagażu. By pomóc Ci żyć pełnią życia i cieszyć się z wszystkich jego aspektów.

Jestem tutaj, by uwolnić Cię od balastu i towarzyszyć Ci w podróży do Twojego wewnętrznego piękna i mądrości.