Monika Fogt
Gdynia | On-line
  • Psycholog
  • Certyfikowana Hipnoterapeutka – Praktyk i Master Hipnozy w Polskim Instytucie Hipnozy i Terapii Transpersonalnych
  • Członkini Polskiego Instytutu Hipnozy
  • Ukończone szkolenie podstawowe i zaawansowane Recall Healing®/Totalna Biologia®
  • Praktyk Access Bars®`
  • Uczestniczka licznych szkoleń w zakresie pomocy psychologicznej

Specjalizacje:

DDA | Poczucie własnej wartości | Praca z wewnętrznym dzieckiem | Rozwój osobisty
Anna Pruszyńska

Można przytoczyć wiele mądrych stwierdzeń wypowiedzianych przez wielu myślicieli i nauczycieli tego świata.

Jednakże najbardziej inspirującą myślą jaką kiedykolwiek poznasz będzie wypływająca z Twojego serca i doświadczenia.
Ponieważ jesteś wyjątkową istotą na tej planecie bo musisz przyznać że nie ma drugiej takiej samej, masz swoje własne prawdy i wzorce. Ty sam znasz swoje wnętrze najlepiej. Jednakże są pokoje w których nie byłeś i nawet nie zbliżyłeś się do ich drzwi. Jeśli pragniesz wyruszyć w podróż w głąb siebie, odkryć to co warte jest zauważenia, uznania i uzdrawienia z przyjemnością będę Ci towarzyszyć.

Telefon

+48 789 574 700

Adres

Gdynia i online

Moje doświadczenie

Jestem istotą w drodze. Doświadczam, poszukuję i uczę się. Doceniam procesy w hipnozie za ich piękno, doskonałość i szanse jakie dają na życie w uważności i miłości do samego siebie i innych. To podróże w których prowadzi Cię dyskretny, opiekuńczy i czuły głos terapeuty dzięki czemu możesz śmiało odkrywać kolejne warstwy swojej istoty pozostając w absolutnym komforcie. Pomimo, że stosuję wiele narzędzi terapeutycznych przy hipnoterapii pozostaję trwale z największym uznaniem i szacunkiem.

Każdy człowiek niesie w sobie niepowtarzalną historię. Dlatego do każdego podchodzę indywidualnie. Dopasowuję szereg narzędzi terapeutycznych tak aby w miarę możliwości i zasobów osoby, która do mnie przychodzi, dojść najkrótszą drogą do rozwiązania jej problemu. Każde spotkanie jest dla mnie inspiracją i motywacją do pogłębiania swojej wiedzy aby móc pomagać jeszcze bardziej skutecznie. Hipnoza przy prowadzeniu duszy, źródła czy jakkolwiek chcemy to nazwać, jest niezwykłym aktem miłości do samego siebie. To ciekawa, inspirująca i często zaskakująca podróż po której nic już nie jest takie samo. Z całego serca zapraszam.

Opinie

Bardzo długo pracuję już nad tematem finansów i poszukiwaniem przyczyn moich niewspierających przekonań związanych z pieniędzmi i obfitością. Znajoma poleciła mi hipnozę,. Byłam już wcześniej u innych hipnoterapeutów, ale nie widziałam żadnych efektów, dopóki nie trafiłam do Moniki na hipnoterapię duchową. Już od samego początku Monika wzbudziła moje zaufanie, ponieważ biła od niej piękna, ciepła energia. W trakcie sesji zaprowadziła mnie do sytuacji i zblokowanych emocji z mego dzieciństwa, o których zupełnie zapomniałam, a które okazały się być źródłem moich problemów. Kiedy z pomocą Moniki uzdrowiłam zdarzenia z mojej przeszłości w trakcie sesji, poczułam niesamowitą ulgę i coś jakby „kliknęło”. Uświadomiłam sobie co mnie blokowało i zaczęłam to zmieniać. Dziś już nie martwię się o pieniądze, otworzyłam się na ich przyjmowanie i zaczynam dostrzegać, że napływa do mego życia coraz więcej obfitości. Z całego serca polecam Monikę, jest świetnym terapeutą, pełnym empatii i ma olbrzymią wiedzę na temat ludzkiej psychiki i emocji. Czułam się zaopiekowana i bardzo bezpiecznie w trakcie sesji z nią, a metoda hipnoterapii duchowej, której używa Monika jest naprawdę głęboka, skuteczna i bardzo mi się podoba.

Edyta

Trauma życiowa, krzywda (…) i najgorsze: głęboki smutek, paraliż cielesny i emocjonalny. Jakaś cząstka dorosłego we mnie podejmuje próby pozbierania się do kupy: półroczna sesja terapeutyczna; sesja grupowa… no i ostatecznie trafiam do „właściwych drzwi”. Pisze do Was otwarta, radosna Ja, która uporała się przy pomocy napotkanego Anioła nie tylko z kilkuletnimi bolesnymi doświadczeniami, ale również z zapomnianymi, schowanymi głęboko traumami z dzieciństwa. Monika uświadomiła mi, że nie trzeba mnie naprawiać, a raczej nauczyć patrzenia na siebie i świat z miłością. Mając wiele rzeczy do przepracowania zdecydowałam się na hipnozę. Najbardziej przekonał mnie do niej fakt, że 3 sesje zastępują półroczną terapię, a ja już tak bardzo chciałam wyjść z odrętwienia i powrócić do żywych. Nie miałam pewności co do skuteczności, ale czułam zaufanie do prowadzącej oraz otwartość i gotowość. Polecam wszystkim, którzy mają chęć odkryć pokłady jakie macie do zaoferowania sobie i światu.

Agnieszka

Monika jest ciepłą, miłą osobą, z ogromną wiedzą u dużym serce wypełnionym miłością do innych, po prostu anioł. Podczas sesji hipnotycznej z nią czułem się w pełni bezpiecznie, czułem, że jestem z osobą, której mogę zaufać. Dzięki hipnozie mogłem odnaleźć przyczynę mojego problemu, która była w dzieciństwie, a świadomie nawet o niej nie pamiętałem. Zmiany po są niesamowite, dziękuję.

Paweł